Teknoloji

Anında Web Sitesi Trafiği Almak için 10 Ücretsiz Trafik Değişim Sitesi

Anında Web Sitesi Trafiği Almak için 10 Ücretsiz Trafik Değişim Sitesi. Trafik Değişimi, web yöneticilerinin web sitesi trafiğini diğer web siteleriyle değiştirmelerini sağlayan bir hizmettir. Trafik Değişimi kişisel bloglarınız, iş web siteleriniz ve çevrimiçi mağazalarınız için ücretsiz trafik almak için ilginç bir kavramdır. Kısa süre önce bir web sitesi oluşturduysanız ve herhangi bir sosyal medya takipçiniz yoksa, trafik değişim siteleri anında web sitesi trafiği almanıza yardımcı olur.

10 Ücretsiz Trafik Değişim Sitesi

Trafik Değişimi siteleri uzun vadede site trafiğinizi istikrarlı bir şekilde artırmanıza yardımcı olmaz. Ücretsiz trafik değişim sistemi, yıllarca bir çevrimiçi iş yürütmek için uygun bir yöntem değildir. Bu yüzden blogunuz veya web siteleriniz için ücretsiz SEO ve sosyal medya ziyaretçileri almayı hedeflemelisiniz .

Trafik değişim hizmetlerinden yüksek kalitede ziyaretçi getiremeyeceğinizi düşünüyorum. Ayrıca bu hizmetler sitenize trafik trafiği gönderilebilir, böylece AdSense’i web sitenize yerleştirdiğinizde AdSense hesabınızı kaybedebilirsiniz.

Sahte ziyaretler alabilirsiniz ve botlar gerçek değildir. Genellikle bu siteler için kullanıcılar

Bot trafiği yasal görünümler olarak kabul edilmez. Bu nedenle, ücretsiz trafik elde etmek için herhangi bir trafik değişim hizmetini kullanmadan önce dikkatlice bir göz atın.

Birçok trafik değişimi web sitesi mevcuttur. En iyi 10 ücretsiz trafik değişim sitesine göz atalım.

1. EasyHits4u

EasyHits4u , 1,5 milyondan fazla üyesi olan en popüler ücretsiz trafik değişim sitesidir. Bu site üyeler için ücretsiz ve ücretli bir sürüm seçeneği sunuyor. Ziyaret ettiğiniz her site için web sitenize bir ziyaretçi geri gönderilir.

Örneğin, easyHits4u aracılığıyla her gün 50 web sitesini ziyaret ediyorsanız, her gün 50 yeni ziyaretçi alacaksınız. Günde ücretsiz ziyaret alabileceğiniz bir sınır yoktur. Böylece günde 10 veya 3000 ziyaretçi kazanabilirsiniz.

Ancak, diğer siteleri ziyaret etmeyi bıraktığınızda, bu trafik değişimi ücretsiz sürümünden herhangi bir trafik almazsınız.


2. 10Khits

Bu blogunuza ücretsiz trafik almak için en iyi trafik alışverişidir. Web yöneticilerine ölçeklenebilir, isteğe bağlı sonuçlar sağlar. 10Khits, ülkelerden ziyaretçi almanızı sağlayan Coğrafi hedefleme seçeneğine sahiptir. ABD, Fransa, Endonezya ve Hindistan’ı seçebilirsiniz.

Ayrıca ücretsiz ve premium bir sürümü var. Bir hesaba kaydolduğunuzda, 100 ücretsiz trafik puanı verir. Böylece sitenize anında trafik getirebilirsiniz.

prim planı aylık 10 $ ile başlar ve aylık 50000 trafik puanı verir, ancak bir iş planı yalnızca ülkeye göre hedef seçeneği içerir.


3. Sıra Yükseltme

Rank BoostUp başka bir ücretsiz trafik değişim hizmetidir. Ücretsiz ve premium trafik paketleri sunmaktadır.

Ücretsiz Üyeler en fazla 3 web sitesi ekleyebilir, ancak Premium Üyeler sınırsız sayıda site ekleyebilir.

Ülke hedefleme özellikleri sağlar. Belirli ülkelerden hedeflenmiş web sitesi trafiği alabilirsiniz.
Rank BoostUp ile ilgili sorularınızı yanıtlamak için 7/24 destek ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.


4. TrafficSend

TrafficSend, ziyaretçileri artırmanıza ve Alexa sıralamalarını artırmanıza yardımcı olan bir hizmettir. Trafik değişim sitesinden çok düşük bir maliyetle trafik satın alabilirsiniz.
Trafik alışverişinde bulunmanın en basit yolu. Bir oturum satın aldığınızda veya başlattığınızda, anında başkalarından ziyaretçi almaya başlayacaksınız.

Ücretsiz bir hesap oluşturun ve web sitelerinizi ekleyin. Puan kazanmaya başlayın, ardından web sitelerinizi anında ziyaret edin.


5. Hitleap

Ücretsiz trafik kazanabilir veya Hitleap’ten bir trafik paketi satın alabilirsiniz. Dünyanın her yerinden trafik sağlar. Coğrafi hedefli trafiği almak için zengin ülke seçeneklerimizden birini seçebilirsiniz.

İlk olarak, web sitenizi platforma gönderin ve başkalarının sitelerini ziyaret edin ve web sitenize gelecektir.

Trafik Google Analytics‘te görülür. Bir web sitesinin veya blogun ziyaretçi ve metrik sayısını artırmak için kullanılabilir.


6. TrafficVirals

Web yöneticileri için ölçeklenebilir, isteğe bağlı sonuçlar getiren başka bir ücretsiz ve ücretli trafik alışveriş ağıdır.


7. BigHits4U

Bighits4U, katılımcıların diğer web sitesi sahipleriyle trafik alışverişinde bulunabileceği ücretsiz bir trafik değişim hizmetidir.


8. TrafficG

TrafficG, 38 dille desteklenen başka bir Coğrafi Hedefleme ücretsiz trafik alışverişidir. 1: 1 döviz kuru oranı ile gelir.


9. eBesucher Ücretsiz Trafik Borsası

Trafik borsasında ziyaret ettiğiniz her web sitesi için, trafik almanıza ve kendinizi ziyaret etmenize olanak tanıyan puanlar alırsınız.


10. W3hit

W3hit bir otomatik sörf trafik değişim sitesidir. Kayıt olduktan sonra, ziyaretçileri almak istediğiniz sitelerin URL’sini ve derin bağlantısını gönderebilirsiniz.

Trafik değişim programlarının çoğuna katılmak ücretsizdir. Ancak, ücretli bir üyelik planları vardır ve satın alma için kredi sunarlar.


👉 Öğrenci Gündemi’ni Instagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu