Bilgi Arşivi

BankKart Lira Nasıl Kullanılır? BankKart Lira Nerelerde Kullanılır?

BankKart Lira Nasıl Kullanılır? BankKart Lira Nerelerde Kullanılır?. Ziraat Bankası’nın BankKart kullanıcılarına sunduğu anlaşmalı işletmelerden, mağazalardan ve internet üzerinden alışverişlerden puan kazanma şansını sağlıyor. Bankkart (Banka kartları dahil), Bankkart Business ve Bankkart Başak kartları ile Bankkart üye işyerlerinde gerçekleştirilen peşin alışverişlerden Bankkart Lira kazanabilirsiniz. 1 Bankkart Lira = 1 TL’dir. Peki

Bankkart (Banka Kartı) ve Bankkart’ın banka kartı uygulaması ile Bankkart üye işyerlerinde yaptığınız peşin alışverişlerden de Bankkart Lira kazanabilirsiniz, KMH limitinden yapılan taksitli işlemleri ise Bankkart Lira kazandırmamaktadır.

Bankkart’ın kredi kartı uygulaması ile Bankkart üye işyerlerinde yaptığınız peşin alışverişlerden Bankanın belirlediği oranda Bankkart Lira kazanılabilmektedir.


BankKart Lira Nasıl Kullanılır?

Bankkart Lira’larınızı anlaşmalı üye işyerlerinden yaptığınız alışveriş işlemlerinde harcayabilirsiniz. Kartınızda biriken Bankkart Lira’lar nakde çevrilemez ve kredi kartı borcundan düşülemez. Bankkart Banka Kartı ve Bankkart’ın banka kartı uygulaması ile Bankkart üye işyerlerinde yaptığınız 10 TL ve üzeri peşin alışverişlerinizden Bankkart Lira kazanabilirsiniz. Biriken Bankkart Lira‘larınızı hem banka kartı hem kredi kartınızla anlaşmalı üye işyerlerinde harcayabilirsiniz.

Bankkart Lira ile ilgili detaylı bilgilerinize Bankkart Mobil, İnternet Şube, Ziraat Mobil, ATM, 0850 258 00 00 Müşteri İletişim Merkezi aracılığı ile veya 4747’ye SMS göndererek (BANKKART LIRA yazıp boşluk bırakılarak kartın son 6 hanesi 4747’ye gönderilmelidir. Örnek: BANKKART LIRA 123456) ulaşabilirsiniz.


Bankamızca düzenlenen kampanyalarından kazanılan Bankkart Lira’lar için son kullanma tarihi belirlenebilmektedir. Bu durumda kampanya duyurusu yapılırken söz konusu Bankkart Lira’ların son kullanma tarihi de belirtilmektedir.

Kampanyalar haricinde kazandığınız Bankkart Lira’lar yıl içinde kullanılmadığında bir sonraki yıla devretmektedir. Kullanılmayan Bankkart Lira’ların havuzdan silineceği bir tarihin Bankamız tarafından belirlenmesi halinde ise bu tarihi ATM, İnternet Şube vb. mecralarda ilgili Bankkart Lira sorgulama menüleri üzerinden öğrenebilirsiniz.


👉Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu