Yaşam

Bir Erkeğin Sizden Hoşlandığını Anlayabileceğiniz 10 İşaret

Bir Erkeğin Sizden Hoşlandığını Anlayabileceğiniz 10 İşaret. Flört etmek, romantizmin en zorlu bölümlerden biridir, ancak o aşamaya gelemeden önce bile anlamanız gereken birçok şey vardır. Nelere dikkat etmemiz lazım?

Bir Erkeğin Sizden Hoşlandığını Anlayabileceğiniz 10 İşaret

Flörtünüz size uygun mu? Birkaç kere gözünü kaçırırken yakaladın mı?  Ya da belki de sıkılmış ve etrafına bakıyor çünkü yapacak daha iyi bir şey yok mu diye düşünüyor. Anlayabilmek, kanaat getirmek, bir yorum yapmak ilk başta zor görünüyor olabilir, ancak nelere dikkat etmeniz gerektiğini anlaya kadar. O zaman Erkeklerin Sizden Hoşlandıklarını Anlayabileceğiniz 10 İşaret hayat kurtarabilir.

Kadınlar, bir erkeğe göre 50’den fazla temel ilgi işarete dikkat ederken, erkekler için yaklaşık bu sayı 10’dur. Evet, erkekler için en azından bir kadının kendileri için uygun olup olmadıklarını anlamaları biraz daha kolaydır. Kızlar, beyaz panjurlu ve bahçesinde köpek besledikleri bir  ev planlıyorsa, gelecekteki romantizmin hayali onlar için çok karmaşıkken, bu erkekler için oldukça basittir; İşte Erkeklerin Sizden Hoşlandıklarını Anlayabileceğiniz 10 İşaret

1. Vücut dili en önemli anahtardır

Bu, sizi sevip sevmediğini anlamanıza yardımcı olacak en bariz işaretlerden biri olabilir kesinlikle. Vücut dilini izlemek, gerçekten sevdiğinizde vücut dilini takip etmek zor olabilir, dikkatinizi kolayca dağıtabilir. Bununla birlikte, bu tehlikeye değer! Eğer sana, özellikle de gözlerinin içine bakarsa, o gerçekten senden hoşlanıyor demektir. İkiniz konuşurken size doğru eğilerek fiziksel olarak daha yakınlaşmaya çalışıyorsa, bu ilgisinin bir diğer işaretidir. Tesadüfen bir yerlerde karşılaşırsanız önce ne yaptığına dikkat et. Eğer saçlarını düzeltmeye çalışıyor ya da gömleğini düzeltmeye çalışıyorsa,  kısacası görünümüyle ilgili toparlanmaya çalışıyorsa ve sizi etkilemek istiyor demektir.


2. Planlarını size göre mi yapıyor. Öncelikleri değişiyor mu?

Birinin gerçekten sizden hoşlandığını anlamanın en iyi işaretlerinden biri de, kısıtlı bir zaman bile olsa sizi görmek için arkadaşları ile olan planlarını erteliyor yada iptal ediyor olması. Sizin zaman planınızı takip ediyor yada öğrenmeye çalışıyor ve o zamanlarda sizin olduğunuz yerlerde tesadüfen bulunuyor mu? Belli ki bu delikanlı sizden hoşlanıyor.


3. Gerekli gereksiz size mesaj yollamak için neden yaratıyor mu?

Hem erkekler, hemde kadınlar hoşlandıkları kişiler ile sık iletişime geçmek isterler. Eğer kendinizi yerli yersiz, mesajlaşırken bulursanız, belli ki sizden haber almak, iletişimde kalmak istiyor. Bu da bir şeylerin yolunda gittiği ateşin bacayı sarmak üzere olduğu anlamına gelir. Yakınlaşmak için sizin hakkınızda daha çok şey öğrenmeye çalışıyor.


4. Etrafındaki insanlarla tanımak istiyor

Bu iş ilerliyor bizden söylemesi. Sosyal hayatına girmek, arkadaşların ile tanışmak istiyor olması, aynı zamanda kendi alanını belirlemesi, etrafındakilere de bu alan bana ait mesajını vermek anlamına geliyor. Sana hayatındaki yerini onaylatmaya çalışıyor. Mesaj yeteri kadar açık değil mi sizce de, ben bu kızdan hoşlanıyorum. Erkeklerin Sizden Hoşlandıklarını Anlayabileceğiniz 10 İşaret arasında en önemlilerinden biri.


5. Sizdeki değişiklikleri fark ediyorsa

Birinden hoşlandığımız zaman onu gözlemler, hal, tavır ve fiziksel değişimleriniz takip ederiz. Hatta bunu sıkıcı olmak pahasına yapmaktan kendimizi alıkoyamayız. Saçınızda yaptığınız küçük bir değişikliği, ses tonunuzda oluşan hafif olumsuz titreşimleri, ortak bir konu hakkında duyarsızlığını fark ediyor, yorum yapıyorsa artık sizi çok önemsiyor demektir.


6. Fiziksel temas

Bu, bir erkek eğer sizden hoşlanıyorsa, fiziksel temas, neredeyse durdurulması imkansız bir başka bilinçaltı arzudur onlar için. Eline dokunmak ve belki elveda derken belki biraz daha sarılmak istiyorsa,  muhtemelen bu arzuyu şimdiye kadar fark etmişsinizdir! Muhtemelen bir dirsek teması, küçük dokunuşlar ve nazikçe, bir arkadaşı gibi zaman zaman size yol açmak için elini belinize yada omzunuza atıyor olabilir, ancak bu bir arkadaşa dokunuştan biraz farklı. Dikkat etti iseniz bu işareti almış olmalısınız.


7. Bilinçaltında seni kopyalıyor

Bu en belirgin işaretlerden biridir, ancak hepimiz bunu sevdiğimiz herhangi bir insanın yanında yapıyoruz. Onu yakından izle, sizinle aynı diziyi izlemeye başladı mı ? Yada son okuduğunuz kitabı elinde mi gördünüz? İzlediğiniz filmleri mi takip etmeye başladı, sizi çekici bulan bir erkeğin en belirgin işaretlerden birini yakaladınız demektir. Ayrıca, bunu bir oyun haline çevirebilirsiniz, onun herhangi bir özelliğinden biraz fazla bahsedin, saçları hakkında yorum yapın bakın hemen yorumlarınıza paralel değişimler oluyor. Çünkü seninle aynı şeyleri sevmeye başladı.


8. Seninle aynı şeylerden keyif alıyorsa

Sizin önem verdiğiniz konular ile gerçekten ilgileniyorsa, özellikle de eskiden çok da ilgisi olmadığı halde, bu gerçekten iyi bir haber demektir. Birinden gerçekten hoşlandığımız zaman gerçekten onu önemser ve deneyimlerimizi onun ile paylaşmak, ortak konuşacak konular bulmak isteriz. Doğal olarak o da hobileriniz hakkında bilgi edinmek ortak bir dil oluşturmak istiyor. Süper haber.


9. Arkadaşlarına seni anlatı ve seni biliyorlarsa

Tavırlarına daha yakından bakın, hem kızlar hem de erkekler arkadaşları ile özel hayatları, gelecek planları dahil bir çok şeyi paylaşırlar. Arkadaşları etrafınızda iken onunla dalda geçip eğleniyor, size karşı mahcup etmeye çalışıyorlarsa bu Erkeklerin Sizden Hoşlandıklarını Anlayabileceğiniz 10 İşaret içinde en dikkat çeken işarettir. Bunu yakaladığınızda bilin ki arkadaşlarına size karşı olan duygularından bahsetmiş, hem de gırgıra alınmak uğruna. Arkadaşlarda elbette bu fırsatı kaçırmayacak, arkadaşlar bunun için değil midir?


10. Gözlerine bakmayı seviyor

Bir aşk işareti olarak tanımlanabilecek bir şey varsa o da göz temasıdır. Birinin gözlerine baktığınızda özellikle de duygularınızı gizlemek imkansızdır. Uzun göz teması, saf ilgi işaretidir ve gözlerine ne kadar uzun süre bakarsanız, o kadar birbirinize yakın olursunuz. Oksitosin hemen harekete geçer ve ikinizde samimi bir bağın derinliklerine inmeye başlarsınız. Evet, bu nokta kaçınılmaz!


İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu