Gündem

Boğa Burcu Hangi Ay? Boğa Burcu Kadını ve Erkeği Özellikleri Nelerdir? Boğa Burcu Hangi Burçlarla Uyumlu?

Boğa Burcu Hangi Ay? Boğa Burcu Kadını ve Erkeği Özellikleri Nelerdir?. Astrolojide yer alan 12 Burçtan ikincisi olan Boğa Burcu Hangi Tarih? merak ediliyor. Özellikle Boğa Burcu olanlar Boğa Burcu Kadını ve Erkeği Kişilik Özellikleri Nelerdir? bilmek istiyor. Bununla birlikte Boğa Burcu Hangi Burçlarla Uyumlu? Boğa Burcu Aşk Hayatı gibi merak edilenler için, Boğa Burcu tüm özelliklerini sizler için detaylıca hazırladık.

Boğa Burcu Hangi Ay?

İnsanların burçları, doğum tarihlerine ve aylarına göre hesaplanmaktadır. Hangi burç hangi ay merak edenler aynı zamanda burçların taşıdığı karakteristik özelliklerin insanların yaşamlarında etkilediğini düşünmektedirler. Hal böyle olunca 21 Nisan – 21 Mayıs tarihleri ​​arasında doğanlar da Boğa Burcu olurlar.

Astrolojik olarak dünya Boğa burcudur ve eski medeniyetlerde  bolluk bayramların kutlandığı zamanlar ile ifade edilir. Boğa sembolü boğanın yüzü ve boynuzları şeklindedir. Boğa’nın en güçlü özelliği toprak burcu olması sebebiyle de kararlı, sabırlı ve dayanıklı olmasıdır. Boğa hedefleri için uzun ve yorucu çalışmalar gerçekleştirebilir ve başarılı olur. Eyleme geçmesi bir şeyi yapma halinde olması, uzun düşündükten sonra gerçekleşir. Yaşamında sabit olan ve değiştirmek istemediği yaşam kalıpları vardır doğal olarak bakış açısı esnek değildir.

Güvenilir, rahatına, konforuna, yemeğe düşkün, gurme, harekete geçmekte zorlanan boğa burcu, Hedef koymayı seven Boğa burcu genellikle önemli kararlar vermesi ile tanınır. Boğa burcu oldukça güvenilir ve risk almayı sevmez. Ayrıca Boğa burcu çok arkadaş canlısıdır. Boğanın parmaklarının üzerinden geçip görünmez bir kalabalık oluşturduğu bir ortam yoktur. Tamamen güvendiği biriyle hareket eder ve hayatta başka kimseyi umursamaz. Öncelikli olarak kesinlikle hayatına kabul ettiği insanlarla işbirliği yapmanın temelini oluşturur.


Boğa Burcu Genel Özellikleri

Hızlı olmaktan, kontrolü kaybetmekten, harekete geçmekten korkabilir. Düşüncesiz hareketler ve bir şeyleri ihmal etmek onları kızdırabilir. Boğa burcu yavaş ilerlediğinde kendini güvende hisseder çünkü istikrar onun için önemlidir. Boğa maddi ve manevi değerlerle bağlantılıdır. Duygusal açıdan kendini rahat ve güvende hissetmesi önemlidir. Rahat ve güvende hissetmesi ise, her şeyin aynı kalmasına bağlıdır. İlişkilerde de güvence ararken, sevgiyi kontrol etme durumu ortaya çıkar.

Sevgide sahip olmak ister ve kıskanç davranabilir. Aslında her şeyine sahip çıkan bir yapısı vardır, eski alışkanlıklar veya davranışlarının bile aynı kalmasını ister. Bu durum güvence arayışından kaynaklanmaktadır. Alışkanlıklar oluşturur ve bu alışkanlıklara bağlı kalırlar, istikrarlı olmak en belirgin istedikleri şeydir. Keyif aldıkları, huzur buldukları konulara karşı zaafları vardır. Atacağı adımlarda somut sonuçlar almak isterler, hayaller veya soyut uğraşlar konusuna şüphe ile yaklaşırlar.

Bazı durumlarda kendini ifade ederken ketum kalabilir, ifadeler ve kelimeleri seçerek kullanabilir. Çok düşünüp, doğru yerde konuşmak öncelikleri arasındadır. Genel olarak yavaşlıkları ile bilinirler. Keyfine düşkündür ve sağlamcıdır, fazla hareket etmek ona göre değildir. Normal şartlarda çevresine karşı paylaşımcı, cömert bir burçken, güvenliği tehlikeye girdiğinde mal veya parasını paylaşmaz. Yoğun güvence arayışını parayla sağlar ve en önemli öncelikleri arasındadır.

Bazen aşırı sahiplenme dürtüsü, değişimlere karşı aşırı direnç, cimrilik ve inatçılık gibi sorunları ortaya çıkarabilir. Paylaşmayı seven bir burç olmasına rağmen, kritik zamanlarda mal ve değerlerini paylaşmaz. Birikim yapmak Boğa burcu için önemlidir. Değerli şeylere sahip olmak onu mutlu edecektir ve sahip olduğu şeyler çoğaldıkça kendini iyi hissedecektir.


Boğa Burcu Karakteristik Özellikleri

Gerçekte içsel güvenceden doğan huzuru aramasına rağmen, bunun dış dünyada yansıması olan, para, mal varlığı ve insanlar arası dengeyi takıntı haline getirebilir. Bu yüzden inatçı, günlük düzenini bozma korkusuyla kendini sıkıntıya sokan biri haline gelebilir. Boğa burcu değişimden hoşlanmaz. İçgüdüsel bir şekilde, kendi sessizliği ve sadeliğini bulabileceği ortamları sever. Sabit bir iş arayışı içindedir ve güvenlik alanı yaratmak ister.

Doğal olarak denge, güvenlik ve huzur sunan herhangi bir şeye ilgi duyar. Boğa erkeği sağlamcı iyi bir aile babası, boğa kadını ise bereketli bire annedir. Hızlı olmaktan, kontrolü kaybetmekten, harekete geçmekten korkabilir. Düşüncesiz hareketler ve bir şeyleri ihmal etmek onları kızdırabilir. Boğa burcu yavaş ilerlediğinde kendini güvende hisseder çünkü istikrar onun için önemlidir.

Boğa maddi ve manevi değerlerle bağlantılıdır.  Duygusal açıdan kendini rahat ve güvende hissetmesi önemlidir. Rahat ve güvende hissetmesi ise, her şeyin aynı kalmasına bağlıdır.  İlişkilerde de güvence ararken, sevgiyi kontrol etme durumu ortaya çıkar. Sevgide sahip olmak ister ve kıskanç davranabilir. Aslında her şeyine sahip çıkan bir yapısı vardır, eski alışkanlıklar veya davranışlarının bile aynı kalmasını ister. Bu durum güvence arayışından kaynaklanmaktadır. Alışkanlıklar oluşturur ve bu alışkanlıklara bağlı kalırlar, istikrarlı olmak en belirgin istedikleri şeydir.


Boğa Burcu Kişilik Özellikleri

Keyif aldıkları, huzur buldukları konulara karşı zaafları vardır. Atacağı adımlarda somut sonuçlar almak isterler, hayaller veya soyut uğraşlar konusuna şüphe ile yaklaşırlar. Bazı durumlarda kendini ifade ederken ketum kalabilir, ifadeler ve kelimeleri seçerek kullanabilir. Çok düşünüp, doğru yerde konuşmak öncelikleri arasındadır. Genel olarak yavaşlıkları ile bilinirler. Keyfine düşkündür ve sağlamcıdır, fazla hareket etmek ona göre değildir.

Normal şartlarda çevresine karşı paylaşımcı, cömert bir burçken, güvenliği tehlikeye girdiğinde mal veya parasını paylaşmaz. Yoğun güvence arayışını parayla sağlar ve en önemli öncelikleri arasındadır Bazen aşırı sahiplenme dürtüsü, değişimlere karşı aşırı direnç, cimrilik ve inatçılık gibi sorunları ortaya çıkarabilir. Paylaşmayı seven bir burç olmasına rağmen, kritik zamanlarda mal ve değerlerini paylaşmaz.

Birikim yapmak Boğa burcu için önemlidir. Değerli şeylere sahip olmak onu mutlu edecektir ve sahip olduğu şeyler çoğaldıkça kendini iyi hissedecektir. Gerçekte içsel güvenceden doğan huzuru aramasına rağmen, bunun dış dünyada yansıması olan, para, mal varlığı ve insanlar arası dengeyi takıntı haline getirebilir. Bu yüzden inatçı, günlük düzenini bozma korkusuyla kendini sıkıntıya sokan biri haline gelebilir.

Boğa burcu değişimden hoşlanmaz. İçgüdüsel bir şekilde, kendi sessizliği ve sadeliğini bulabileceği ortamları sever. Sabit bir iş arayışı içindedir ve güvenlik alanı yaratmak ister. Doğal olarak denge, güvenlik ve huzur sunan herhangi bir şeye ilgi duyar.  Boğa erkeği sağlamcı iyi bir aile babası, boğa kadını ise bereketli bire annedir.

Yükselen Boğa Burcu

Yükselen burcu Boğa olanlar, kararlı, ayağını yere sağlam basan, güvenlilik arayan kişilerdir. Damak zevklerine düşkün bir yapıları vardır. Büyük bir servet sahibi olmak ve lezzetli yemekler yemek yaşamlarının temel içgüdüleridir. Bu insanlar son derece inatçı olabilirler ve istediklerine ulaşmakta engel tanımazlar. Çevresindekileri dinler ama bildiklerinden şaşmazlar. Güven içinde olmak onlar için önemlidir.

Bu yüzden para ve mülk için mücadele ederler. Zaman zaman gereksiz kaygılara kapılarak, ellerindekini kaybetmekten korkarlar. Kafalarının takıldığı bir konudan kurtulmaları oldukça zordur. Tüm mantıklı açıklamalar onlara vız gelebilir. Doğru bir şeyi anlatmak, gerçekleri kabul ettirmek ve bu insanları bu konuda rahatlatmak kolay olmayacaktır.

Alışkanlıkları konusunda son derece sert tutumlara sahiptirler. İlişkilerinde duygularını derinden yaşarlar ve bağlandıkları kişilerden kopamazlar. Sağlıklı ve güçlü bir yapıları vardır. Kolay kolay hasta olmazlar. Yükseleni Boğa olanlar, sanat alanlarına yatkın olurlar. Toplum kurallarına saygılı davranırlar. Fiziksel olarak omuzları koyu olur. Özellikle kadınları oldukça çekici ve güzel olurlar.


Boğa Burcu Olumlu ve Olumsuz Özellikler

Olumlu Özellikler:

 • Boğa burcu estetik anlayışı yüksektir: Bir boğa burcunun estetik anlayışı oldukça yüksektir. O sanattan, estetikten ve güzel olan her şeyden çok iyi anlar. Boğa burçları genelde sanata yatkın kişilerdir. Ayrıca lüksü seven boğa burcu için görünüş çok önemlidir.
 • Para kazanma konusunda iyilerdir: Bir boğa burcu zenginliği çok sever bu yüzden genelde para kazanmak onlardan sorulur. Parayı iyi yönetmeyi bilirler.
 • Sadıktır: Bir boğa burcu her zaman sadıktır. Her ne olursa olsun ilişkisinde veya iş hayatında ele aldığı konuyu veya hayatında olan bir kişiyi asla yarı yolda bırakmak. Bir boğa burcu kişisine gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.
 • Azimlidir: Eğer bir işe başladınız fakat bu işi devam ettirmekte zorlanıyorsanız o zaman gideceğiniz ilk kişi boğa burcu olmalı. Boğa burcu azimlidir. Başladığı bir işi bitirmeden asla onu yarıda bırakmaz. Ayrıca azmi ve kararlılığı sayesinde de ele aldığı işi pratik zekası ve çalışkanlığıyla iyi bir şekilde bitirir.
 • Sabırlıdır: Boğa burcu mensupları hayatlarını yaşamak için acele etmezler. Herhangi bir karar vermeden önce her adımı tahmin etmek ve tüm artıları ve eksileri düşünmek için zaman detaylıca harcarlar. Sabır boğa burcundan sorulur.
 • Dürüstler: Bir boğa burcuna asla yalan söylemez. O her zaman doğrudan ve dürüstlükten yanadır. Bu yüzden genelde düşündüğü neyse bunu karşısındakine çekinmeden söyler. Bunu patavatsızlık olarak yapmaz; düzgün bir dille anlatır ama ne olursa olsun doğruyu söyler.
 • Damak zevkleri geniştir: Boğa burcu yemek yemeyi çok sever. Genelde damak tatları gelişmiştir. Eğer yeni bir yere yemeğe gitmek istiyorsanız veya önemli bir yemeğiniz varsa o zaman danışacağınız ilk kişi boğa burcu kişisi olmalı.

Olumsuz Özellikler:

 • Sabit fikirlilerdir: Bir boğa burcunun fikrini değiştirmek genelde imkansıza yakındır. Siz ne söylerseniz söyleyin onlar her zaman kendi istediklerini veya düşündüklerini yapmak isterler.
 • Keyfine düşkün: Boğa burcu keyfine düşkün bir burçtur. Aslında bu  özelliklerinin iyi veya kötü olması zaman ve mekana göre değişir. Tembellik sınırındaysa bu özellikleri genellikle sevilmez ama kendilerine de güzel zaman ayırabilirler.
 • Bağımlılık: Bir boğa burcu en sadık burçlardan biridir. Bu yüzden bağımlı yapılarıyla bilinirler. Ne kadar da dışarıdan soğuk ve özgürlüğüne düşkün görünseler de aslında inanılmaz derecede sadıktırlar. Bu sadık huyları onları bağımlı hale getirir ve karşısındaki kişiden kolay kolay kopamaz.
 • Mükemmeliyetçidirler: Boğa burcu lüksü çok sever, bu yüzden mükemmeliyetçi olarak adlandırılabilir. Her şeyin en iyisine sahip olma istekleri vardır. Bu yüzden çok çalışırlar ama eğer en iyisi onlarda olmazsa bu onları tüketebilir çünkü her zaman mükemmele ulaşmak için kendilerini yer bitirirler.
 • Dengesizdir: Boğa burcunun ani iniş ve çıkışları vardır. Genelde saat saat modları değişebilir. Özellikle de iş ve dinlenme arasında bir denge bulmakta her zaman sorun yaşar . Ruh durumu fazla değişken olan boğa burcu eğer çalışmazsa tembelliğe vurabilir veya çalışıyorsa kendine vakit ayırmaya asla zaman yaratamaz.
 • Kıskançlık: Boğa burcu biriyle ilişkiye başladığında sahiplenme duygusundan kolay kolay kurtulamaz. İnsanların kendilerine ait olduğunu düşünürler ve kendilerinden başka birinin varlığını kabul edemezler. Boğa burcu kişileri, ilişkilerini tehdit eden biri varsa öfkelenebilir.

Boğa Burcu Erkeği Özellikleri

Öncelikle belirtelim ki Boğa burcu erkekleri sürprizleri pek sevmez. Bununla birlikte maceracı, spontan bir burç değildir. Rutini tercih ederler ve değişime kapalıdırlar. Boğa, maceralara atılmaktansa her gün aynı şeyi yapmayı tercih eder. Bir telaşa girdiklerinde, bu onları huzursuz yapabilir. Onlar rahat çalışmayı rahat bir hayat sürmeyi sever. Şaşırmaktansa hayatın onlar için ne hazırladığını bilmeyi tercih ederler. Bilinmeyenle yüzleşmek onlar için çok korkutucu olabilir.

İş ortamında titizlikle çalışan boğalar, bu sayede mükemmel işlere imza atarlar. İnatçı kişilikleriyle ön plana çıkar ve dolayısıyla bir projeye başladıklarında, bırakmayı reddederler. Buna karşın, çoklu görev yapmakta zorlanırlar. Sadık bir dost olarak biline boğa erkekleri oldukça güvenilirdir. Kendilerini güzel insanlarla, yerlerle çevrelemek isterler. Kendilerini mutlu eden şeylere savurganlık yapmayı ihmal etmezler. Kişisel bakımlarına önem veren boğa erkekleri kendilerine ait bir ev istemelerine rağmen, tasarruf konusunda pek iyi değillerdir. Boğa lüks yaşamak isterken şımartılmaktan da keyif alırlar.


Boğa Burcu Kadını Özellikleri

Sonuna kadar temas halinde olmasıyla bilinen Boğa burcu kadınları, duygularını da derinlemesine yaşar. Sanata her zaman ilgi duyarlar ve sıkı çalışmaktan çekinmezler ve işi halletmek için ne gerekiyorsa yapmaktan korkmazlar. Çalışkan doğalarıyla birleştiğinde, boğaları hesaba katılması gereken gerçek bir güç yapan bir hırs ve zihinsel azim seviyesidir. Venüs tarafından yönetilen bir boğa burcu mükemmel bir şef olabilir. Onlar için güzellik, sanat, yaratıcılık en önde gelir. Boğa kadınları her zaman gerçek mutluluğun peşinden gider.

Takıntılı bir burç oldukları bilinen boğa burcu kadınları bazen farklı görüşleri benimsemekte zorlanabilir. Boğa kendi fikirlerine bağlı kalabilir ve iyi bir sebep olmadıkça bu fikirleri değiştirmez. Yeni, bilinmeyen durumlara girmek onları korkutabilir. Bazen tembelliklerinden dolayı hedeflerine yönelmekte zorlanabilirler. Boğa burcu bazen aşırı sahiplenici yapısından dolayı karşısındaki insanı bunaltabilir.

Her şeyin mükemmel olması için uğraşırken büyük resmi bazen göz ardı edebilirler ve karşılarına çıkan fırsatları kaçırabilirler. Boğa burçları bazen bencil olabilir bu onları daha çok bireyselliğe sürükleyebilir bu yüzden soğuk ve umursamaz görünebilirler. Boğa burcu kadını ciddiyetten hoşlanır. Laubali insanlar asla onlara göre değildir. Boğa burçları maddiyatla bilinse de aslında boğa burcu kadının hoşlandığı şeyler farklı arayışlardır.

Güvenilir bir boğa burcu kadını yalancı insanlardan asla hoşlanmaz. Dürüst bir boğa burcu her zaman doğruyu söyleme taraftarıdır. Başkalarının da kendisi gibi açık sözlü olmasını ister. Bir boğa burcu kadını manipüle edilmesinden de hiç hoşlanmaz. Boğa kadını ilk girdiği ortamlarda kendini kolay kolay açamaz bu yüzden çalışması gereken konu ise boğaz çakrası olası daha iyi bir iletişim daha dışa dönük bir karaktere sahip olması için buna yoğunlaşması gerekebilir.


Boğa Burcu Hangi Burçlarla Uyumlu?

Boğa – Yengeç Burcu Uyumu

Boğa ile Yengeç arasında uyumlu bir ilişki yaşanabilir. Yengeç akıllı, duygusal, romantik ve duyarlıdır. Gerçekten birini sevdiğinde fedakarlıkta sınır tanımaz. Boğa da tutkulu, zarif ve sevecen tavırlarıyla Yengeç’in kalbini çalabilir. Yatakta, Boğa’nın erotik yapısı ve Yengeç`in derin duygusallığı birleşince tutkulu bir beraberlik ortaya çıkar. Bu ilişkinin yürümemesi için hiçbir sebep yoktur. Baş başa kaldığınız zaman kucak kucağa ve yanak yanağa sevgi dolu saatler geçirebilir; aile, ev, güvenlik, düzenli bir hayat ve çocuk hayalinize Yengeç erkeği ile kavuşabilirsiniz.

Boğa ve Akrep burcu karakter olarak birbirinden çok farklıdır. Zıt kutuplar birbirini çeker sözü bu iki burç için geçerli olabilir. Akrep tutkulu, akıllı, duygusal ve açık sözlüdür. Boğa’nın pozitif ve zarif yapısı ile Akrep burcunun tutkulu yapısı birbirini dengeleyebilirse bir ömür boyu mutlu bir beraberlik yakalanabilir. Her iki taraf da seksüel yönden oldukça tutkuludur. İki burcun da birbirini üzebilecek en olumsuz yanı ikisinin de oldukça kıskanç olmasıdır.

Boğa – Terazi Burcu Uyumu

İki burç da Venüs tarafından yönetildiğinden aralarında uyumlu bir ilişki olma olasılığı yüksektir. İki karakterin de özellikleri birbirine benzer. Hayat doludurlar ve yaşadıkları her andan keyif almak isterler. Özellikle Terazi duygusal, romantik tavırları ile Boğa’yı derinden etkiler. Terazi’nin sadık ve uyumlu olması Boğa’nın güven arayışını oldukça tatmin eder. İki taraf da seksüel yönden arzulu ve duygusaldır. Eğer birbirlerine hassas oldukları konularda gerekli anlayışı göstermezlerse ilişkileri uzun soluklu olmayabilir.

Boğa – Balık Burcu Uyumu

Boğa ile Balık burcunun ilişkisi birbirlerinden çok farklı olduklarından pek uyumlu olmaz. Balık’ın romantik, hayalperest ve aşırı duygusallığı Boğa için anlaşılmazdır. Balık burcunun bazı konulardaki vurdumduymazlığı Boğa burcunu oldukça rahatsız eder. Balık’ın ilgili ve duyarlı olması Boğa’ya yetmeyecektir. Balık için hayal edilebilen her şeyin gerçekleşmesi mümkündür, sınır tanımaz. Siz ise dokunulabilen gerçekleri yaratır ve kurarsınız. Bu iki tip birbirine çekici gelse de ilişkileri uzun ömürlü olmayacaktır.

Boğa – İkizler Burcu Uyumu

Bu iki burç arasında pek uyumlu bir ilişkinin olması söz konusu değildir. İkizler değişken yapısı nedeniyle sürekli farklı bir yapıya bürünürken, kendini saplama almak isteyen ve risklerden hoşlanmayan Boğa bu duruma ayak uydurmakta zorlanır. Boğa kendini evinde güvende hissederken, İkizler burcu erkeği sürekli dolaşmak ve yeni yerler keşfetmek peşindedir. Boğa, İkizler’ in koltukta iki saat uyuduktan sonra bile sabahın köründe kalkıp yeni işler peşinde koşabilmesine akıl erdiremez. İkizler ise Boğa`nın nasıl bu kadar çok uyku uyuyabildiğine inanamaz. Bu ilişkinin sonu hüsrandır.

Boğa – Başak Burcu Uyumu

Boğa ve Başak arasında uyumlu, saygı ve sevgiye dayanan bir ilişki olabilir. Boğa kadınının sevecen, zarif ve uyumlu yapısı Başak erkeği için oldukça etkileyici olacaktır. Başak burcunun bazı tavırları ve aklından geçenleri direkt söylemesi zaman zaman Boğa kadınının kırılmasına neden olabilir. Ama bu onun kötü niyetinden değil içten olmasından kaynaklanır. Boğa ile Başak burcundaki insanların birbirine duydukları sevgi cinsel hayatlarında da uyumlu olmalarını sağlar.

Boğa – Yay Burcu Uyumu

Boğa ile uzun birliktelik sağlayamayacak burçlardan bir diğeri de Yay’dır. Yay’ın ele avuca sığmayan, bağımsızlığına düşkün, hareketli tavırları, Boğa’nın derin duygularına hitap etmeyecektir. Kendini güvende hissetmek için maddi bazı gerekliliklere ihtiyaç duyan Boğa burcu için Yay burcunun parayı idare edememesi oldukça rahatsız edici olacaktır. Bu iki burcu çocuklara düşkün olmaları yakınlaştırsa da temelde pek bir uyum sergilemeleri zordur.


Boğa Burcu Aşk Hayatı

Bu burçtan olanlar, Boğa burcunu temsil eden boğaya çok benzer şekilde dik başlı, güçlü ve aşırı duygusal insanlardır. Boğa burcu huzuru, güvenliği ve güzelliği seven burçtur ve bunlar söz konusu olduğunda hayatlarının bu niteliklere iyice entegre olduğundan emin olmaları için yeterince sıkı çalışmaktan korkmazlar. Özellikle kaliteli yiyecek ve içecekler, müzik ve sanat da dahil çok düşkündürler ama sadece bunlarla sınırlı olmamak üzere hayattaki güzel şeylerin bazılarını çok severler.

Bir Boğa burcu kişisi en iyi ihtimalle huzurlu ve varsayımdan uzaktır. Çok istediği uyum duygusunu sürdürmekle ilgilenir. Rahatsız edildiğini veya tehdit altında olduğunu hissederse, başka yönlerini kolayca göstererek huysuz ve huzursuz olabilir. Çaba sarf etmeye yatkındır ve birçok insanın yanlış değerlendirerek tembellik zannettiği kararlı ve sabit enerji etkisi altında çalışır. Aslında zodyağın en çalışkan burçlarından biri olabilir ve büyük işler başarma kabiliyeti vardır. Aşk uyumu ise benzer enerjiyi barındıran Toprak ve Su elementi burçlarıyla olur.

Daima kendini adamaya hazırdır ama adım atarken ağır, baştan çıkarılması yavaştır. Bu yüzden sabır kavramı geçilmesi gereken ilk etaptır ve geçemeyenler onun kalbine ulaşamazlar. Fakat geçenler ruhu rahatlatan ve bedeni tamamen sararak tatmin eden bir aşkla kucaklanırlar. Neticede Boğa burcuna göre aşk gerçekten zor bir iştir lâkin ne yapması gerektiğini ve kazançlarının ne olduğunu bilir.


İlginizi Çekebilir 👇

👉 Burçları Neler Bekliyor?

👉 Öğrenci Gündemi’ni Instagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu