Kimdir

Burak Kalfa Kimdir, Nerelidir? Burak Kalfa Hayatı ve Biyografisi

İş İnsanı olan ve Tuğçe Tayfur ile nişanlanması sonrasında gündeme gelen Burak Kalfa Kimdir, Kaç Yaşında? merak edilmeye başlandı. Bir dönem ayrıldı iddiaları ile de gündemde olan Burak Kalfa Ne İş Yapıyor? Bir sabah programına konuk olan Tuğçe Tayfur Nişanlısı olan Burak Kalfa Hayatı ve Biyografisini derledik

Burak Kalfa Kimdir?

Ferdi Tayfur’un Kızı olan Tuğçe Tayfur ile uzun dönem sevgili olan ve sonrasında nişanlanan Burak Kalfa son günlerde en çok merak edilen isimlerden oldu. Başarılı iş insanı olan Burak kalfa yurt dışında eğitim görmesi ile de bunu işine taşıyarak başarıdan başarıya imza attı. Bununla birlikte uzatmalı sevgili olan Tuğçe Tayfur ile nişanlanan Kalfa, bir dönem ayrılık iddiaları ile de gündeme gelmişti

1986 yılında doğan Burak Kalfa 2022 yılı itibarı ile 36 yaşındadır ve aslen Muşludur. Kalfa Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı olan Burak Kalfa iş hayatında oldukça başarılı olduğu da görülmektedir.


Burak Kalfa Hayatı ve Biyografisi

Burak Kalfa 1986 yılında İstanbul, Yeşilköy’de dünyaya gelmiştir. Aslen Muşlu olan iş insanıilk olarak ilk öğrenimini Fatih Koleji’nde tamamlamıştır. Daha sonra Lise dönemini Amerika’da Regist Koleji’nde okumuş, Üniversiteyi ise Beykent Üniversitesi Dış Ticaret Bölümü’nde tamamlamıştır. Burak Kalfa ilk olarak 2005 yılında Kalfa Grubu kurmuştur. İş hayatında bir çok başarı elde etmiş, ilk olarak otomotiv sektöründe yer almıştır. Daha sonra inşaat ve ardından kendi yaptığı cihazlara patent alıp dünyanın bir çok ülkesine ihracat yapmıştır.

2020 yılında, Türkiye de ihracat rekortmeni olan başarılı isim, bunun yanı sıra instagram Facebook gibi sosyal mecralarda içerik üretmiştir. Hem iş hayatında, hem de sosyal medya dünyasında oldukça ses getiren Kalfa, bir çok haber siteleri yayını yapmıştır. Kariyerine ise kaldığı yerden Kalfa Grup olarak devam etmektedir.

2022 yılında ünlü sanatçı Ferdi Tayfur ve Necla Nazır’ın kızı Tuğçe Tayfur ile nişanlanmıştır.

Instagram 👉 Burak Kalfa

👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu