Kimdir

Burçak Yüce Kimdir, Kaç Yaşında? Burçak Yüce Kitapları

Burçak Yüce Kimdir, Kaç Yaşında?. Burçak Yüce, Fizik öğretmeni ve yazadır. Son kitabı Su’yun yolculuğu kitabıdır. Genel olarak deneme ve Edebiyat alanlarında eserler yazmıştır. 18 yıldır özel bir okulda Fizik öğretmeni olarak görev yapmaktadır. Peki Burçak Yüce Kitapları Nelerdir? Gelin hep birlikte bu soruların anıtlarını öğrenelim…

Burçak Yüce Kimdir, Kaç Yaşında?

Burçak Yüce kendi şu şekilde tanıtıyor: Fizik öğretmeni. Mesleğini 18 yıldır özel bir okulda sıradanlıktan uzak halde yürütüyor. Yaklaşık on yıldır yazıyor. Üç kitap ve iki proje kitabı var. Teolojiye sevdalı. Felsefeye takıntılı. Ressam. Sergilerde ve imza günlerinde sevenleriyle buluşmak en tatmin edici hobisi. Dizi izlemez, dize gelmez. TV de kayda değer program izler. TRT Belgesel araştırma sorumlusu. Az uyur. Korku filmi forever… Anne ve kız evlat sahibi. Önceki hayatında kesin kediydi. Şakacı. Akıllı değil! Zeki. Güneşe aşık ve denize tutkulu.


Burçak Yüce Kitapları

Burçak Yüce, Deneme, Edebiyat kategorilerinde eserler yazmış bir yazardır. Son Rüya kitabının yazarıdır. Burçak Yüce tarafından yazılan son kitap “Son Rüya”dır.


Burçak Yüce: Twitter 

Burçak Yüce: İnstagram

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu