Sosyal Medya

Clubhouse Davetiye – Ücretsiz Clubhouse Davetiyesi Al

Clubhouse Davetiye – Ücretsiz Clubhouse Davetiyesi Al. Clubhouse uygulaması sadece İPhone cihazlarda bulunan sesli sohbet odaları aracılığıyla etkileşim imkanı sunan ve yalnızca davetiyeyle erişim bir sosyal ağ platformudur. 2021 yılında en çok merak edilen uygulamalar arasına girmeyi başaran Clubhouse uygulamasına girmek isteyenlerdavetiye kodu bulmaya çalışıyor. Cep telefonu numaranıza gelen davet kodu ile giriş yapılabilen Clubhouse davetiye kodu nereden bulunur, Clubhouse Davetiyesi nereden satın alınır tarzı sorularının yanıtlarını merak edenler için cevaplıyoruz.

Ücretsiz Clubhouse Davetiyesi

Clubhouse uygulaması şu anda sadece davet usulü çalışıyor. Her üye iki kişiye davetiye gönderebiliyor bu nedenle clubhouse üye arkadaşınız yoksa davetiye bulma oranını hayli düşüktür. Peki her uygulamanın olduğu gibi bu Clubhouse uygulamanın da ücretsiz davetiye kodları var mı..? Gelin şimdi ücretsiz Clubhouse davetiyesi bulunur onu inceleyelim.

Clubhouse yavaş yavaş topluluk oluşturmak istiyor ve daha çok sayıda insanı idare etmesine yardımcı olacak özellikler hazırlamak istediği için davet kodunu sınırlı tutuyor. Şu anda Clubhouse davetiyesini bulabileceğiniz en kolay yer Twitter dır. Bunun yanında Clubhouse üye olmak isteyenler için başlattığımız yorum panelinden Clubhouse Davetiye kodu almak için sizde hemen aşağıda ki yorum panelinde Clubhouse davetiyesi için yorum yapabilirsiniz.

Clubhouse davet kodunu uygulamaya üye olan bir arkadaşınızdan edinebilirsiniz. Veya Twitter’da arama kısmına Clubhouse yazarak burada paylaşılan kodlarından birini edinerek alabilirsiniz. Uygulamaya kodu almak için bu yöntemler dışında bir yol bulunmuyor.

NOT; Ücretsiz Clubhouse Davetiyesi Almak için yorum paneline g-mail adresinizi yazabilirsiniz. Üyelerden alınan Clubhouse davetiye kodları ücretsiz şekilde mail adresinize gönderilecektir.  

Not: Arkadaşlar elimizde kullanmadığımız davetiyeler olduğu için destek amaçlı sizlere gönderiyoruz. Yorum yaptığınız halde sizlere kod gelmediyse ya elimiz de kod kalmamıştır ya da sıra size gelmemiştir. Burada kesinlikle Clubhouse ücretli olarak davetiye satışı yoktur. Bunun dışında birbirine yardım amaçlı göndermek isteyenler yorum kısmından yardımlaşabilirsiniz.


👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

262 Yorum

  1. arkadaşlar lütfen davetiyesi olan varsa atabilirmi şimdiden çok teşekkürler dedi ki:

    lütfen gönderirmisiniz

  2. Arkadaslar kullanılmayan clubhouse davetiyiniz varsa yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

  3. Rica ediyorum bana birisi clubhouse davetiyesi atabilir mi , ben de başka arkadaşlara atacamredcape2k@gmail.com

  4. banada davetiye gönderebilirmisiniz. Davetiye gönderene giriş yaptıktan sonra bütün davetiyemi verebilirim. Teşekkür ederim.

  5. Dört ay oldu clubhouse deneme şansı bulamadık. Lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim. İllegal yollarla davetiye için 50 ila 100 tl arası para istiyorlar. Çalışmadığımız bu dönemlerde hem de.. Yazık! Şimdiden teşekkür ederim.

  6. Lütfen bir davetiye atarak Yardımcı olur musunuz arkadaşlar ? Şimdiden çok teşekkür ederim 🙏 ☺️

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu