Sosyal Medya

Postegro Lili Web Giriş Linki 2024 – Postegro Ücretsiz Güncel Giriş Linki

Postegro Lili Web Giriş Linki 2024 – Postegro Ücretsiz Güncel Giriş Linki. Instagram gizli hesap görme web sitesi ve android, İOS için uygulama programı Postegro en çok tercih edilen yazılım. Gizli hesap görme yazılımları arasında popüler olan Postegro Lili Apk ve nunu web postegro apk giriş hakkında tüm bilinmesi gerekenleri bu makalemizde paylaştık.

Postegro Lili Web Giriş Linki 2024

Instagram sosyal medya uygulamasının açık ve gizli hesap özelliği bulunur. Açık profillerde bulunan her şey tüm Instagram kullanıcıları tarafından görülebilmektedir. Instagram gizli hesap profillerinde ise takipçisi olmayan kimse resimleri, videoları, reels videolarını, takip ettiklerini ve takipçilerinizi göremez.

Bazı durumlarda takip etmediği kişilerin profillerini görmek isteyenler tarafında gizli hesap görme programları tercih ediliyor. Instagram gizli hesap görme uygulamaları arasından Postegro Lili yazılımı yer alıyor.

Instagram gizli hesap profillerini görmenin yolu Postegro Lili gibi Instagram gizli hesapları gösterdiğini iddia eden yazılım ve uygulamaları kullanmaktır. Postegro Lili yazılımını web sitesi ve uygulama üzerinden kullanmak mümkündür. .

Postegro Lili yazılımı, Instagram gizli profillerin resimlerini, videolarını, hikayelerini, takip ettiklerini ve takipçisi olanları özel olarak erişmenizi sağlayan bir yazılıdır. Postegro yazılımı sayesinde kullanıcı adını girdiğiniz kişilerin profillerini görmenizi sağlar. Lili App, Postegro, Instagram gizli olan hesapları göstermeye yarayan bir uygulamadır. Postegro, Play Store’den kaldırıldıktan sonra Lili uygulaması şuan APK olarak indirilebilmektedir.

Postegro Lili APK uygulaması günlük sadece 4 adet gizli profile bakmanıza izin verir. 4 profilden fazla gizli profile bakmak isterseniz Lili apk uygulamasının ücretli sürümünü satın almak gerekmektedir.

Lili apk olarak indirdikten sonra uygulamayı açın. Ardından hesabınıza giriş yapın. Giriş yapabilmeniz için az 50 takipçinizin bulunması gerekiyor. Giriş yaptıktan sonra gizli profillerini görmek, Fotoğrafları full HD olarak kayıt etmek ve Profil fotoğrafı büyütmek istenilen hesabın kullanıcı ismini girmeniz yeterli olacaktır.

  • Who looked me?: Uygulama içinden profilinize bakanları bu Kısıma girerek görülmektedir. Fakat bu kısım ücretlidir.
  • Store: Ücret Ödenen Kısımdır.
  • Gizli profilleri görmek için ise sağ üst kısımda yer alan “arama” hesabın kullanıcı ismini yazın.

Postegro Ücretsiz Güncel Giriş Linki

Postegro Lili yazılımın APK yazılımı bulunmaktadır ve ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Postegro APK uygulamasını kullanabilmeniz için 50 takipçiniz olması gerekir. APK uygulamasını 4 ücretsiz kullanım hakkınız vardır. 4 kullanımdan sonra ücret ödeyerek kullanmanız gerekir.


İlginizi Çekebilir 👇

👉 Bestwhozi Açılmıyor, Giriş Yapamıyorum Çözümü 

👉 Instagram Aero APK Son Sürüm İndir

👉 Instagram Profilime Kim Baktı En İyi Ücretsiz 7 Uygulama

👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu