Sosyal Medya

YouTube Videoları İçin En İyi Telifsiz Müzik Siteleri

YouTube Videoları İçin En İyi Telifsiz Müzik Siteleri. YouTube videoları için ücretsiz müzik ile telifsiz müzik arasında bir fark vardır. Ücretsiz müzik, müziği ücretsiz olarak indirebileceğiniz yerdir. Ancak kullanımı zorunlu değildir. Telif hakkı sorunlarıyla karşılaşabilirsiniz. Telif hakkı olmayan müzik, herhangi bir telif ücreti olmadığı anlamına gelir.

YouTube Videoları İçin En İyi Telifsiz Müzik Siteleri

HookSounds, dünyanın her yerinden özenle seçilmiş sanatçılar tarafından bestelenmiş çeşitli orijinal parçalar sunan bir müzik sitesi. Çoğu çevrimiçi içerik oluşturucu modern, modaya uygun, benzersiz müzik üretiyor. İstediğini müziği indirip telifsiz olarak kullanabilirsiniz.


EnovoMusic

EnovoMusic, Sınırsız videolar ve TV / Radyo yayın reklamları için müzik üretimi yapıyor. İstediğiniz kadar indirip kullanabilirsiniz.


Foximusic

Foximusic, sınırsız olarak ve istediğiniz şekilde kullanmak için parçalar bulabileceğiniz bir platform. Bu, içeriklerinden YouTube, Facebook veya başka bir sosyal medyada para kazanmak isteyenler için gerçekten vazgeçilmez bir adres. Foximusic, piyasada bulabildiğim en iyi telifsiz fon müziklerini kullanıma sunuyor.


Incomptech

Telif hakkı içermeyen müzik için en iyi sitelerden biri Kolay arama ve filtreleme MP3 dosyaları olarak kullanılabilen yüzlerce müzik parçası sizlerin kullanımına sunuluyor.


İlginizi Çekebilir 👇

👉 YouTube Açıklayıcı Videolar İçin Müzik Parçaları

👉 YouTube Girişleri ve Çıkışları için 20 Müzik Parçası

👉 Öğrenci Gündemi’ni Instagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu