Yaşam

Collabest Nedir, Collabest Ne İşe Yarar?

Collabest Nedir, Collabest Ne İşe Yarar?. Collabest kapsül MSM (Metil sülfanül metan ) antioksidan özelliği sayesinde yaşlanmayı geciktirir. Yenileme sürecini artırır. Antienflamatuar ve analjezik etkisi sayesinde eklem ve bağ dokuda ağrıyı azaltır. İnflamasyonu önler, Osteoartrit ve Romatizmal eklem hastalıklarında ve hassas bağırsak sendromunda etkilidir. Gelin hep birlikte Collabest hakkında tüm bilinmesi gerekenleri öğrenelim.

Collabest Ne İşe Yarar? 

 

Collabest bir ilaç değil gıda takviyesidir. Metin Sülfanül Metan antioksidan özelliği sayesinde yaşlanmayı geciktirir. Antienflamatuar ve analjezik etkisi sayesinde eklem ve bağ dokuda ağrıyı azaltır. BOSWELLİA SERRATA-Antikanser özelliği sayesinde bağışıklık sistemini güçlendirir. Antienflamatuar özelliği sayesinde Serabral ödemlerin azalmasına yardımcı olur. MAGNESİUM- Elektron dengesini sağlar. Kemiğin yapısal gelişimin de katkıda bulunur. Yorgunluk ve halsizliği azaltır.

KALSİYUM -Yaşamaya bağlı kemik erimesi ve kemik hastalıklarını azaltır. Vücuda enerji verir. Sinir ve kas sağlığı açısından önemlidir. TIP2 KOLOJEN -Bağ dokularda kıkırdak yapımına katkı sağlar. Yaşa bağlı gelişen artrit, eklem ağrıları ve dokudaki hasarı önler, cilt sağlığı için önemlidir. ÇİNKO-Bağışıklık sistemini destekler, kronik yorgunluğu önler, DNA sentezi ve protein üretimi için gereklidir.

DEVil ‘S CLAW EKSTRESİ- bilimsel adı olarak (Harpagophytum)-antienflamatuar ve antioksidan özelliğe sahiptir. El, bilek, dirsek, omuz, sırt ağrıları ve kireçlenmede etkin tedavi sağlar. Fibromiyaljiyi önler. HYALURONİK ASİT-Osteartrit tedavisinde bağ dokusuna esneklik ve sağlamlık vererek, nem kazandıran bileşenlerdir. Cildin ve dokuların iyi yağlanması ve nemli için gereken maddedir. OMEGA-3—Kalbi hava kirliliğinin olumsuz etkilerden korur.Kireçlenme olarak bilinen Osteoartrite karşı koruma sağlar. Yaşlanma belirtilerini Azaltır. Yağ yakımına yardımcı olur. Hafızayı ve zekayı güçlendirir. Yağsız Kas kütlesini korumaya yardımcı olur ve kemikleri güçlendirir.


Uyarı: Sitemizde paylaşılan reçeteli veya reçetesiz tüm krem, merhem, sabun, jel gibi ürünler bilgi amaçlı paylaşılmaktadır. Sadece doktorunuzun reçete ettiği şekilde kullanınız.

👉Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu