Bilgi Arşivi

Disney Plus Türkiye Nasıl İzlenir? Disney Plus Türkiye Nasıl Alınır, Aylık Üyelik Ücreti Ne Kadar?

14 Haziranda Türkiye’de izlenmeye başlanacak olan Disney Plus Türkiye, dünyadaki en büyük film, dizi, ve animasyonların online izleme platformudur. Disney Plus Türkiye’ de Neler var?, Disney Plus Türkiye Nasıl Kurulur? araştırılırken bir yandan da Disney Plus Türkiye Kaç TL? merak ediliyor. İşte Disney Plus Türkiye Aylık Üyelik Ücreti Ne Kadar? ve tüm detaylar…

Disney Plus Türkiye Nasıl İzlenir?

 

Tüm dünyadan sonra Türkiye de de izlenmeye başlanacak olan Disney Plus online izleme platformu, izleyiciler tarafından merakla beklenmekte. 14 Haziranda Türkiye’ de izlenmeye başlanacak olan ve RTÜK‘ten 10 yıllık yayın lisansı satın alan Disney Plus abonelik sistemi ile izlenmesi mümkün olacak. Türkiye’de ki yayın hayatına başlamasına kısa süre kala platformdaki içerikleri izlemek isteyenler heyecanla bekleyişe geçmiş durumda. Birbirinden farklı dizi, film ve programların yer aldığı platformdaki içerikleri izlemek isteyenler tanışma paketi ile 8 ay ödeyip 12 ay boyunca içerik izleyebilecek.

Aksiyondan komediye, bilim-kurgudan fantastiğe kadar birbirinden farklı türlerde yerli ve yabancı dizi-film seçenekleri bulunuyor. Türkiye’deki yayın hayatına Haziran ayında başlayacak olan platformda özel bir tanışma paketi dışında yıllık ve aylık ücret yer alıyor. Son olarak eklemek isteriz ki Disney Plus Türkiye aynı anda 4 farklı ekrandan 10 cihaza kadar sınırsız indirme imkanı olan Disney Plus 7 farklı profil oluşturma imkanı sağlıyor.

👉 YouTube İzlenme Ücretleri 2022 – YouTube’ da 1 Milyon İzlenme Kaç Para ?


Disney Plus Türkiye Üyelik Ücreti 2022

 

Disney Plus’ ın web sitesinde yayınlanan duyuruya göre, Tanışma Paketi adı verilen paket ile kullanıcılar 12 aylık paketi 8 ay fiyatına satın alabilecek. Kampanyadan yararlanmak için disneyplus.com adresindeki Şimdi Kaydol butonuna tıklayarak e-posta adresinizi girmeniz yeterli. 14 Haziran’da e-posta adresinize kampanya teklifi gönderilecek. Böylece 26 Haziran’a kadar e-postadaki bağlantıya tıklayarak 279,90 TL’ye 12 aylık abonelik başlatabileceksiniz.

Disney Plus Türkiye Fiyatı 2022

Disney+ aylık abonelik: 34,99 TL

Disney+ yıllık abonelik: 349,90 TL

Disney+ Tanışma Paketi (yıllık): 279,90 TL


👉Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu