Bilgi Arşivi

Dominos Pizza Çalışma Saatleri 2024 – Dominos Pizza 7/24 Açık mı?

Dominos Pizza Çalışma Saatleri 2024 – Dominos Pizza 7/24 Açık mı?. Türkiye’de ilk şubesini 1996 yılında açan Dominos Pizza 2024 yılı itibariyle 530 şubeye ulaşmıştır. Pizza sektöründe ‘evlere servis’ hizmetinin öncülerinden olan Dominos Pizza 30 dakikada teslim edilmeyen pizzalara bedava kampanyasıyla en çok tercih edilen pizza markalarından biri haline gelmiştir. Dominos Pizza siparişi verecek kişilerin en çok merak ettiği Dominos Pizza hakkında tüm merak ettiklerinize bu makalemizden ulaşabilirsiniz.

Dominos Pizza Çalışma Saatleri 2024

Ülkemiz genelinde çoğu Dominos şubesinin açılış saati 10:00, kapanış saati ise 24:00 dır. Dominos şubeleri haftanın 7 günü 10:00 ve 24:00 arası hizmet vermektedir. Yani Cumartesi ve Pazar günleri hizmet vermektedir. Hatta bazı şubeler 7/24 hizmet vermektedir. Ancak bazı Dominos Pizza şubeleri bulundukları şehre göre çalışma saatleri farklılık göstermektedir.

Bulunduğunuz şehirdeki Dominos şubeleriniz çalışma saatlerini öğrenmek için Dominos tarafından yapılmış olan en yakın şubeler uygulamasına BURADAN giriş yapmamız gerekmektedir. Giriş yaptıktan sonra il ve ilçe seçiminizi yapınız sonra hangi şubenin saat kaçta açıldığını, hangi şubenin saat kaçta kapandığını, ilinizde gece açık şubeleri ve 24 saat açık şubeleri öğrenebilirsiniz. .


Dominos Pizza Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Dominos Pizza siparişi vermek isteyen kişilerin en çok sorduğu sorularının yanıtlarını aşağıda maddeler halinde bulabilirsiniz.

Dominos Pizza Saat Kaçta Açılıyor?

Dominos Pizza çalışma saatleri şehirlere göre değişiklik gösterse de genel olarak 10:00’da açılmaktadır.


Dominos Pizza Kaçta Kapanıyor?

Dominos Pizza çalışma saatleri bulundukları şehre göre değişiklik göstermektedir. Genel olarak 24: 00 da kapanmaktadır. Ancak en yakın Dominos uygulaması üzerinde bulunduğunuz şehirdeki Dominos şubesinin kaçta kapandığını öğrenebilirsiniz.


Dominos Pizza 7/27 Açık mı?

Dominos Pizza çalışma saatleri bulundukları şehre göre değişiklik göstermektedir. Genel olarak 10:00-24:00 arası hizmet vermektedir. Bulunduğunuz şehirdeki Dominos Pizza çalışma saatlerini öğrenmek için bu linke tıklayıp il ve ilçe seçimini yaparak öğrenebilirsiniz.


Dominos Pizza Kaça Kadar Sipariş Getiriyor?

Dominos Pizza şubeleri yukarıda belirttiğimiz üzere bulunduğunuz şehre göre çalışma saatleri değişmektedir. Genel olarak şubeler 24:00’a kadar sipariş almaktadır. Ancak bazı şubeler 03:00’a kadar bazıları da 24 saat açık olabiliyor. Bulunduğunuz şehirdeki Dominos Şubesinin saat kaça kadar sipariş getirdiğini öğrenmek için yukarıda verdiğimiz linklere tıklayarak öğrenebilirsiniz.


Dominos Pizza Evlere Servis Saatleri 2024

Dominos Pizza şubeleri bulundukları ile göre kapanış saatinden 15 dakika öncesine kadar sipariş almaktadır. Genel olarak 24:00’da kapandığına göre 23:45’e kadar evinize sipariş verebilirsiniz.


Dominos Pizza Bayramda Açık mı?

Dominos Pizza şubeleri Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı gibi dini bayramlar ile 1 Ocak, 30 Ağustos, 15 Temmuz, 1 Mayıs, 23 Nisan, 19 Mayıs, 29 Ekim gibi çeşitli resmi tatil günlerinde de hizmet vermektedir.


İlginizi Çekebilir  👇

👉 Getir Saat Kaça Kadar Açık 2024

👉 Banabi Saat Kaça Kadar Açık 2024

👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu