Teknoloji

En İyi 10 Telifsiz ve Ücretsiz Video/Fotoğraf Kaynak Sitesi

En İyi 10 Telifsiz ve Ücretsiz Video/Fotoğraf Kaynak Sitesi. Sosyal medya platformlarında yayınladığımız videolardan telif hakkı olanlar ya siliniyor ya da belirli kısımları sessize alınıyor. Profesyonel bir kameraman olsanız bile, telifsiz videolar kullanmak, görüntüleri kendi başınıza kaydetmeye çalışmak yerine, video konunuza uygun bir videoyu hızlı bir şekilde indirebilmek size zaman kazandıracaktır. Aşağıdaki web sitelerinden binlerce telifsiz videoyu kullanabilir eşsiz videolar üretebilirsiniz.

1- Coverr

Coverr, hem ticari hem de ticari olmayan kullanım için ücretsiz olarak kullanılabilecek telifsiz içerik arıyorsanız harika bir platformdur. Coverr’da yayınlanan tüm videolar ücretsiz olarak kullanılabilir ve herhangi bir içeriği kullanmak için izin istemeniz gerekmez.


2- Pixabay

Pixabay, bir stok görsel web sitesidir yani video ve fotoğraf bulabileceğiniz dev bir arşive sahip yayınlanan tüm videoları ve fotoğrafları ücretsiz olarak kullanılabilir.


3- Pexels

Pexels, hem telifsiz videolar hem de fotoğraflar için harika bir kaynaktır. Pexels lisansı, Pexels’teki tüm içeriği atıfta bulunmadan ücretsiz olarak kullanmanıza izin verir. Pexels’teki tüm içeriği ticari kullanım için de kullanabilirsiniz.


4- Videvo

Videvo, video,müzik ve sesler alabileceğiniz eşsiz bir sitedir. Yüksek kalitede 4K videolar için vazgeçilmezdir.


5- Videezy

Videezy, 4K videolar ve HD Fotoğraflar sunan telifsiz stok web sitesidir. Videezy’deki çoğu videoyu ticari olarak kullanabilirsiniz, Bazı videolar lisanslıdır hakları öğrenip şartları yerine getirip videoları istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.


6- Storyblocks

Storyblocks 4K video, HD içerik ve ayrıca ses isteyenler için güzel bir seçenek. 800.000’den fazla videoya göz atabilir istediğini seçebilir. Eşsiz videolar üretebilirsiniz.


7- Distill

Distill, telifsiz video sitesidir, ancak içerik sunma şekilleri konusunda biraz kısıtlayıcıdır. Kullanıcılar her 10 günde bir 10 HD video indirebilir.


👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu