Yaşam

En İyi 8 Ücretsiz Fal Uygulaması 2024 – Falsız Kalmayın

En İyi 8 Ücretsiz Fal Uygulaması 2024 – Falsız Kalmayın. Kadınlar bir araya geldiğinde kahve eşliğinde muhabbet etmeye bayılırlar. Hele ki kahve sonrası fincanı kapatmak kadınların en zevk aldığı etkinliklerdendir. Fincanın soğumasını beklerken biryandan da ortamda fal bakmayı bilen birisi yok ise o anda imdada ücretsiz fal uygulamaları yetişiyor. Sonuçta Türk gelenidir bu kahve içilecek ve sonrasında o fal bakılacak. Bizde bu gelenek sürsün diye diye fala inanmayan ama falsız da kalamayanlar için farklı özelliklere sahip en iyi ücretsiz fal uygulamasını listeledik.

En İyi Ücretsiz 8 Fal Uygulaması 2024

Fala inanmayan ama falsız da kalmayanlar için hazırladığımız farklı özelliklere sahip uygulamalar arasında öne çıkan ve en iyi fal yorumları yaptığı düşünülen en iyi ücretsiz fal uygulamaları listemiz.

1- Faladdin Fal Uygulaması

Faladdin fal uygulaması oldukça yaygın olarak kullanılan kahve falı  uygulamalarındandır. Ücretsiz olarak her gün 1 fal yorumu yapan uygulama fincanınızın fotoğrafını gönderirken aşk, para, sağlık, kariyer hangi alanda falınızın yorumlanmasını istiyorsanız 15-20 dakika sonra falınızın yorumu uzun ve detaylıca gönderiliyor. Geçmiş ve geleceğe dair analizler yapan Faladdin fal uygulaması aldığı ödüllerin yanında eğlenceli uygulama kimliğiyle de çok beğeniliyor.


2- Telve Fal Uygulaması

Ücretsiz indirilebilen Telve uygulaması kullananlar diledikleri yorumcuyu seçerek kahve falı, yüz falı, el falı, Tarot falı, Melek kartı falı gibi birbirinden değişik ve ilginç fal türlerini deneyebiliyorlar. Fal yorumunuzu beklerken günlük, haftalık veya aylık burç yorumlarını gözden geçirebilir, aşk veya karakter analizi gibi eğlenceli konularda testler çözebilirsiniz. Burç uyumu, yıldız haritası gibi farklı başlıklarla da hizmet veren Telve uygulaması kalabalık kullanıcı sayısıyla en iyi fal uygulaması listelerinde sıklıkla yer alıyor.


3- Kaave Falı – Falcı Bacı Uygulaması

Fal tutkunları tarafından en çok tercih edilen uygulamalardan birisi de Kaave Falı – Falcı Bacı uygulaması. Sizin verdiğiniz bilgiler ve kahve fincanınızın resmini birlikte yorumlayan uygulama size özel sonuçlar ile 1.30-2 saat içinde gönderiyor. Fal yorumlama kategorisine göre seçim yapabilmeniz ve ücretsiz olması bu uygulamayı vazgeçilmez uygulamalar arasına sokuyor.


4- Derya Abla Uygulaması

Derya abla uygulaması kahve falı baktırmak isteyenlerin yanı sıra tarot, yıldızname, aşk ve rüya yorumlarına da bakabileceğiniz bir ücretsiz uygulama. Derya abla uygulamasında günde 2 kez fal baktırma hakkınız var fal yorumunuz 30-45 dakika içinde gönderiliyor. Derya abla uygulaması özel kılan özelliği canlı fal uygulaması olması. Uygulama içi kredilerle Derya’nın Özel Fal Odası’na giriş yaparak gerçek yorumculara detaylı fal baktırabiliyorsunuz.


5- Fal Diyarı Uygulaması

Fal diyarı uygulaması nokta atışı yorumlarıyla yıllardır en çok tercih edilen uygulamalar biri. Ücretsiz kahve falı, tarot falı, katina aşk falı ve başka bir çok hizmetten yararlanmak için kullanılıyor. Fincan fotoğraflarınızla birlikte, istenen bazı temel bilgileri doldurarak falınızı kolayca gönderebilirsiniz. Fal yorumunuz 30-35 dakika içinde gönderiliyor. İndirdiğinize pişman olamayacağınız bir uygulama diyebiliriz.


6- Fal Vakti Uygulaması

Fal vakti uygulaması falınızı % 100 gerçek falcılara baktırıyor sloganıyla bu işi yapıyor. Falcınızı seçip fincanınızın fotoğraflarını gönderiyorsunuz. Fal yorumunuz 30-45 dakika içinde gönderiliyor. Fal yorumunuzu okuduktan sonra aklınıza takılanları falcılara sorma şansınızda var. Bu hizmetlerin hepsi ücretsizdir.


7- Fal Kutusu Uygulaması

Fal kutusu uygulaması günde 3 kez ücretsiz fal baktırabileceğiniz ücretsiz bir uygulama. Kahve falının yanı sıra tarot, yıldızname, kelebek aşk falı ve bilimsel aşk uyum analizi gibi birçok kategoride ücretsiz hizmet veriyor. Yorumlarınız 1 saat içinde size gönderiliyor.


8- Falcıhane – Sesli Kahve Falı Uygulaması

Her gün ücretsiz sesli fal ve günlük burç yorumu alabileceğiniz fal uygulaması hem sesli hem de yazılı gönderdiği yorumlarıyla öne çıkıyor. Kahve fincanınızın fotoğrafını yorumlayan uygulamada keyifli zaman geçirebileceğiniz oyun seçenekleri de bulunuyor.

Kullanıcıların isabetli ve hızlı yorumlarına puan verdiği Falcıhane en iyi fal uygulamaları arasında üst sıraları zorluyor.


“Fal baktırmayı sevenler için en iyi ücretsiz fal uygulamaları listemiz son bulmuştur.

Efenim, neyse haliniz o çıksın falınız…”


👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu