Teknoloji

En İyi Torrent Siteleri 2024

En İyi Torrent Siteleri 2024. İnternet kullanıcıları için için en sevilen ve en etkili buluş olarak görülen Torrent, son günlerde Türkiye’de de oldukça yaygınlaştı. Çok büyük verilerin transferinde kullanılması yanında, filmlerinizi ultra hızlı indirme, büyük boyutlu bir oyunu hızlıca indirmek için de kullanılmakta. En büyük artısı da ücretsiz oluşu.

En İyi Torrent Siteleri 2024

Google’da torrent sitesi bulmak bazen düşündüğümüzden de tehlikeli bir hal alabiliyor. Bir Google araması genellikle torrent sitelerini gizlerken, tehlikeli bağlantılar ve rahatsız edici reklamlar içeren sahte web sitelerini görüntüleyebiliyor. Burada hala birkaç iyi site var, ancak bu siteleri bulmak çok uzun sürebiliyor. Bilinen çoğu torrentler güvenli olduğu söylense de, bu siteleri kullanmak bile çevrimiçi güvenliğinizi riske sokabilir. Bu nedenle, kendinizi korumak için güçlü bir VPN kullanmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Bir torrent sitesine hem erişmenin hem de oradan indirme yapmanın riskleri vardır. Bu riskler reklam, virüs ve zararlı yazılımlardan başlayarak İSS telif hakkı ihlâl bildirimleri ve devlet cezalarına kadar gidebilir. Sizi İSS’nizin meraklı gözlerinden koruyacak tek şey bir VPN’ dir. Eğer IP adresiniz bir VPN ile maskelenirse, muhtemel yasal sorunlardan korunmuş olursunuz. ExpressVPN ve CyberGhostVPN torrent’ te hız, kalite ve güvenlik konularında en iyi VPN’ ler dir.  


Zamunda.NET

Kickasstorrents‘ın kapatılmasından sonra özellikle Türkiye’deki kullanıcıların ilk tercihi Zamunda.NET olacaktır. Bulgaristan merkezli bir Torrent sitesi olan Zamunda, aslında dünya genelindeki sıralamada üst sıralarda olmasa da, ülkemizde en çok kullanılan web sitelerinin başında geliyor. Birçok kullanıcıya göre Zamunda en iyi film indirme sitesi olarak da görülüyor.

Zamunda.Net’e buradan ulaşabilirsiniz


The Pirate Bay

Torrent deyince şüphesiz akla gelen ilk isim The Pirate Bay olur.

2003’te kurulan ve yasal sorunlar yüzünden defalarca kapatılan; kurucularının bu uğurda hapis bile yatmak zorunda kaldığı web sitesi zor da olsa yoluna 2018 yılında da en popüler torrent sitelerinden biri olarak devam ediyor.

The Pirate Bay’e buradan ulaşabilirsiniz


Torrentz2

Yıllarca yayın hayatına devam eden ancak daha sonra kapanan Torrentz.eu web sitesinin devamı. Bir arama motoru olarak çalışan Torrentz2‘de farklı torrent web sitelerinden arama sonuçlarına ulaşabiliyorsunuz. Torrentz.eu yerine gelen Torrentz2 zor durumlar yaşayan web siteleri arasında yer alıyor.

Extra Torrent’e buradan ulaşabilirsiniz


KATcr.co

Günlük kullanıcı sayısı 1 milyonu geride bırakan KickassTorrents ağına erişim sağlayan bir aracı internet sitesi. Sürekli güncellenen veri tabanı sayesinde filmlerden oyunlara, müziklerden uygulamalara kadar yüz binlerce içeriğe anında ulaşabiliyorsunuz. Tabi, burada sadece legal yani ücretsiz sunulan içeriklere erişim sağlamanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Oldukça basit bir ara yüze sahip olan ve bu sayede insanların beğenisini kazanan KATCR sadece bir arama çubuğu ve kategori seçiminden oluşuyor. Bu sayede kullanıcılar aradıkları torrentleri kolayca bulabiliyorlar.

KATCR.CO’ya buradan ulaşabilirsiniz


Torrents.io

 

Kullanıcıların torrent siteleri arasında gezmek yerine kolayca aradıklarını bulmasını sağlayan Torrents.io basit ara yüzü ile dikkat çeken internet sitelerinden birisi. Torrent dosyalarına ve diğer torrent sitelerindeki mıknatıs bağlantılarına hızlıca ulaşabiliyorsunuz.

Ayrıca arama sonuçlarında yükleyici adı, yükleme tarihi, dosyanın boyutu, eş sayısı ve bağlantının sağlığı gibi birçok farklı bilgiyi görebiliyorsunuz.

Buraya tıklayarak siteye ulaşabilirsiniz


Torrent Galaxy

En çok tercih edilen platformlardan birisi olan Torrent Galaxy hızlı yapısı ve onlarca kategoride içeriğe sahip olması nedeniyle kullanıcıların beğenisini kazanıyor.

Buraya tıklayarak siteye ulaşabilirsiniz


ETTV Torrents

ETTV Torrents adından da anlaşılabileceği üzere TV programlarına odaklanan bir arşive sahip. Kullanıcılar ETTV Torrents üzerinden güncel TV programlarına erişebilirken film, yazılım, ses ve kitap gibi daha birçok içerik bulunabiliyor. Farklı dillerde içeriklere ev sahipliği yapması nedeniyle yoğun ilgi gören internet sitesi basit bir ara yüze sahip. Tabi, diğer internet siteleri ile benzer şekilde sadece legal içeriklere odaklanmanızı ve buradan indirdiğiniz içerikleri ticari amaçla kullanmamanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

ETTV’ye erişmek için buraya tıklayabilirsiniz.


Torlock

Torrent tutkunlarının “en iyi” olarak dile getirdiği internet sitelerinden birisi olan Torlock çok sayıda doğrulanmış içeriğe ev sahipliği yapıyor. İnternet sitesinin ara yüzü temiz ve kullanıcı dostu. Ana sayfada güncel içerikleri görebiliyorsunuz. Üstelik sahte bir torrent bağlantısı bulduğunuzda size ödül veriliyor.

Torlock’a ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.


 NYAA.SI

Nyaa.si popüler anime torrent sitesi Nyaa’nın devamı niteliğinde bir site. 2017 yılında kapatılan sitenin yerine geçen bu IP, özellikle anime arşivi oluşturmak isteyenler için büyük bir kaynak sağlıyor.

NYAA.SI web sitesine buradan ulaşabilirsiniz


YTS.MX

Görsel tabanlı ara yüzü ile dikkatleri çeken YTS.MX, özellikle film indirmek ve izlemek isteyenlerin bir numaralı tercihi olmuş durumda. Son çıkan filmleri burada kolayca bulabiliyorsunuz.

YTS.AG web sitesine buradan ulaşabilirsiniz


Idope

Normalde 2016 yılında kurulan iDope, yeni bir torrent sitesi olarak göze çarpıyor. Geçen 2 yıl içerisinde içeriğini geliştiren ve yeni filmlerle dizilerle sağlam bir katalog oluşturan iDope, bakalım ne zaman “fazla” dikkat çekecek.


1337X

Genellikle trafiğini İngiltere’den alan 1337X içerik anlamında oldukça zengin. Bu sayede yıllardır varlığını korumaya devam eden torrent siteleri arasında yer alıyor. Sadece ara yüzü ve o hafta hangi içeriklerin popüler olduğunu gösteren bölümleriyle 1337X, kullanıcıların beğenisini kazanmayı başarıyor.

1337X sitesine buradan ulaşabilirsiniz


EZTV.AG

İlk olarak 2005’te bir TV torrent dağıtım grubu olarak yayın hayatına başlayan web sitesi, bugün de genel olarak TV içerikleri üzerinden yoluna devam ediyor.

EZTV.AG web sitesine buradan ulaşabilirsiniz


Limetorrents.cc

Her telden içerikleri bulabileceğiniz bir web sitesi olan Limetorrents, son dönemde popülaritesini arttıran ve uzun süredir de hizmet vermekte olan bir seçenek. Web sitesinde film, oyun, müzik ve dizi gibi birçok farklı kategoride içerik bulmak mümkün.

Limetorrents.cc adresine buradan ulaşabilirsiniz


IsoHunt.to

2003 yılında yayın hayatına başlayan ve en eski torrent sitelerinden biri olan IsoHunt, diğerleri gibi birçok kez kapatılmış web sitelerinden biri. 2012 yılında kapatılan IsoHunt yerine, listemizin 10. sırasından kendine yer bulan IsoHunt.to sitesi geldi.

IsoHunt.to web sitesine buradan ulaşabilirsiniz


Z00qle

Zooqle listemizin gizli yıldızlarından biri. 3 milyonun üzerinde onaylanmış torrent içeriğine sahip olan site, uzunca bir süre radarların dışında kalmış olsa da, son zamanlarda hayli dikkat çekiyor.

Zooqle web sitesine buradan ulaşabilirsiniz


 Demonoid

Bünyesinde barındırdığı içerikler ile dikkat çeken Demonoid, diğer torrent hizmetlerinin aksine sadece VPN hizmeti kullanarak indirme işlemine izin veriyor. Retro oyunlardan tutun eski uygulamalara kadar on binlerce içeriğin yer aldığı Demonoid, alternatif bir çözüm olarak görünüyor.

Demonoid web sitesine buradan ulaşabilirsiniz


TorrentFunk

Daha çok film ve dizi üzerine arşiv yapanları yakından ilgilendirecek olan TorrentFunk sitesinde, yeni içeriklerin yanında bulunması güç olan eski içerikler de yer alıyor.

TorrentFunk web sitesine buradan ulaşabilirsiniz


TorrentDownloads

TorrentDownloads henüz yeni olmasına rağmen birkaç yıl içerisinde en popüler torrent siteleri arasına yerleşmeyi başardı. Her ay milyonlarca kullanıcı siteyi ziyaret ediyor.


İlginizi Çekebilir  👇

👉 En Hızlı ve En Güvenilir15 DNS Adresi 2024

👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu