Teknoloji

En İyi Ücretsiz Film İzleme Siteleri 2024

En İyi Ücretsiz Film İzleme Siteleri 2024. Ücretsiz film İzleme korsanlıkla eş anlamlı görünse de, internette bir sürü ücretsiz film İzleme sitesi var. Ve bunlar ücretsiz olarak yayınlayabileceğiniz filmlerle doludur ve hepsi yasaldır. İster film, ister televizyon şovu arıyor olun, canlı video bulmak tamamen mümkündür. Sadece nereye bakacağınızı bilmenizi gerektirir. Bunu göz önünde bulundurarak, kontrol etmek için en iyi ücretsiz çevrimiçi film akışı siteleri.

Görsel içerik varsa, En İyi 10 ücretsiz film sitesini aşağıda bir hızlı ateşleme videosunda derledik!

Ücretsiz Film Akış Sitelerinden Ne Beklenir?

Çevrimiçi bir ton ücretsiz ve yasal video var, bu yüzden gerçek bir içerik karışımı bulacaksınız. Ücretsiz olarak yayınlanabilen filmlerin sağlıklı bir kısmı kamu malıdır. Bu filmler sahiplik içinde geçtiği ve ortak mülkiyete düştüğü için, birçok site bu tür video hazinelerine ev sahipliği yapıyor.

Ancak yalnızca çevrimiçi akış için sunulan B filmleri değil; ayrıca birçok büyük bütçeli sürüm de bulacaksınız. Bunlar genellikle reklam desteklidir. Televizyonda bir film izlemek gibi, sınırlı reklamlarda oturmak zorunda kalacaksınız. Bununla birlikte, filmler genellikle kesilmemiş olarak sunulur.

En son sürümleri görmeyi beklememelisiniz. Bunun yerine, çoğunlukla birkaç aydan yıllara kadar uzanan filmleri görürsünüz. Ayrıca, bazı siteler orijinal yapımlar ve amatör filmler içerir.

1. YouTube

YouTube Ücretsiz Filmleri

YouTube’un bulabileceğiniz en iyi ücretsiz film akışı siteleri arasında yer alması şaşırtıcı değildir. Uygun şekilde adlandırılmış Public Domain Films ve Public Domain Cinema gibi kanallardan birçok kamu malı film de dahil olmak üzere bir dizi ücretsiz film sunuyor .

Ayrıca, Popcornflix gibi siteler YouTube üzerinden tüm filmleri barındırır.

Plan 9 Outer Space’den mücevherlerden Danny Trejo ve Steven Austin ile Recoil gibi aksiyon filmlerine kadar her şeyle harika bir karışım var. Kukla Ustası’nın Laneti ve çok daha fazlası gibi kült klasikleri de bulacaksınız.

En çok izlemek istediklerinizi araştırmanız gerekebilir, ancak sabırlı olanlar için YouTube ücretsiz, yasal akış sinemasının bir deposudur.

2. Crackle

yayınlanacak filmler

Sağlam bir dizi içerik ve orijinal prodüksiyona sahip Crackle, her film tutkunu için bir zorunluluktur. Döndürme seçimi değişir, ancak kült favori komedi Hot Rod, gotik korku filmi Bram Stoker’in Dracula, 1988’in ustaca yeniden yapımı ve Korku Suçu filmi Emily Rose’un Şeytan Çıkışı gibi kaliteli filmler bulacaksınız.

3. Viewster (CONtv)

CONtv Filmleri

Eskiden Viewster olarak bilinen CONtv, çok sayıda anime içeriğinin yanı sıra video oyunlarından esinlenen TV şovlarına sahiptir. Bununla birlikte, burada çok sayıda korku B filmi de dahil olmak üzere bazı ücretsiz filmler bulacaksınız. Bazıları bir abonelik gerektirir, ancak içeriğin birçoğu ücretsiz olarak izlenebilir.

4. Vudu

Vudu Movies on us ücretsiz akış

Vudu, dijital video kiralamaları ve satışları ile en iyi bilinirken, Vudu Movies on Us bölümü, onu en iyi ücretsiz film akışı sitelerinden biri haline getiriyor. La La Land, Karate Kid ve Saw 3 gibi kapsamlı bir film yelpazesi ile harika bir hizmet sunuyor.

5. SnagFilms

SnagFilms akış film kategorileri

Ücretsiz bir Netflix alternatifi için SnagFilms’e göz atın. Eşsiz kategori ile Dünya Keşfedin , SnagFilms taze içerik uzmanlaşmıştır. 2.000’den fazla videodan oluşan kütüphane filmler, şovlar ve belgeseller içerir. Ek olarak, orijinal komedi şortlarının bir kısmı var.

Servis harika bir klasik film kategorisi de sunuyor.

6. Popcornflix

Akışı PopcornFlix filmleri

Crackle gibi Popcornflix de sınırlı reklamlarla dolu filmler sunar. Burada, Double Dragon’dan Kusursuz ve Roma Tatili’ne kadar değişen bir dizi film bulacaksınız. Servis bile önyükleme yapmak için bazı orijinal içerik sunuyor.

Hareketler popülerlik, tür, yeni gelenler ve personel seçimleri gibi kategorilere ayrılır ve Popcornflix’in kullanımını kolaylaştırır. Etli bir dizilim ve mükemmel navigasyon ile Popcornflix, ücretsiz, yasal film akışı için harika bir seçimdir.

7. Tubi

Tubi TV ücretsiz film akışı

Ücretsiz filmler ve şovlar sunan Tubi, The Giver ve Serena gibi yeni filmlerin yanı sıra Fist of Fury gibi daha eski filmleri de izleyebileceksiniz.

Tubi, filmleri ve şovları kaybolmadan önce yakalayabilmeniz ve böylece akış sıranıza öncelik verebilmeniz için kategori sunar.  Bağımlısı olacaksınız.

8. Pluto TV

Pluto TV İsteğe Bağlı

Pluto TV’nin sunduğu bir çok özellik var. Geleneksel kablo gibi, kanallar arasında geçiş yapabileceğiniz bir Canlı TV bölümü bulacaksınız .

Canlı kanallarda beğendiğiniz bir şey bulamazsanız, sol kenar çubuğunu açın ve İstek Üzerine’ye geçin  . Burada hemen akışa başlayabileceğiniz tonlarca ücretsiz film bulacaksınız.

9. Classic Cinema Online

Klasik Sinema Çevrimiçi ücretsiz film seçimi

Adından da anlaşılacağı gibi, Classic Cinema Online eski içeriğe odaklanır. Web sitesi estetiği bile, kırmızı tiyatro perdelerinin zeminine sahip, kesinlikle retro bir vibe yakalar. Pinokyo, İnce Adam ve Vatandaş Kane gibi filmleri burada bulabilirsiniz.

Kapsamalardan bazıları sizi “klasik sinema” tanımını sorgulamanıza neden olabilir.

10. Veoh

Veoh Film Akışı

Veoh’da birkaç film ve şov yayınlayabilirsiniz. Buna ek olarak, Veoh kullanıcı tarafından gönderilen içeriği barındırır ve bu da onu YouTube’a en iyi alternatiflerden biri yapar .

11. Yidio

Yidio'da bedava film izle

Yidio bir içerik barındırıcısı olmasa da, ücretsiz akış filmleri ve TV şovlarının mükemmel bir toplayıcısı olarak işlev görür. Yidio’nun çalışma şekli Amazon Prime, Netflix ve diğerleri gibi üçüncü taraf sitelere yönlendirmektir. Bu nedenle, bazı filmler ve şovlar bir abonelik gerektirir.

Ücretsiz filtresini kullanmak, ücretsiz olarak gelen içeriği bulmanıza yardımcı olacaktır. Ne yazık ki, ücretsiz kategorilerdeki her şey aslında ücretsiz değildir. Bazı başlıklara tıkladığınızda ücretsiz deneme sürümüne kaydolmanız istenir.

Yine de, Yidio ücretsiz film akışlarını tek tek siteleri kontrol etmekten çok daha kolay hale getirir ve izleyeceğiniz bir şey bulmak için derecelendirmeye, türe ve daha fazlasına göre filtreleyebilirsiniz.

12. The Roku Channel

Film akışı için Roku Kanalı

The Roku Channel’ın ismine kanmayın. Bir uygulama aracılığıyla Roku akış cihazları için kullanılabilir olsa da, web’de de izleyebilirsiniz. Birkaç tıklamayla, Stranger’dan Fiction’dan Fury’ye her şeyi aktarabilirsiniz.

Dövüş Sanatları, Gizemler ve Aile Gecesi gibi yararlı kategoriler vardır.

13. Kanopy

Kanopy'de kütüphane kartınızla ücretsiz akış

Kütüphaneler çoğunlukla kitaplarla ilişkilendirilir, ancak sağladıkları tek şey bu değildir. Kanopy, katılımcı bir kütüphane kartı veya üniversite kimlik bilgileriyle tonlarca “düşünceli eğlence” filmini ücretsiz olarak izlemenizi sağlar.

Uyumlu bir giriş bilginiz olduğu sürece yüzlerce ücretsiz film izleyebilirsiniz. Bunlar arasında birçok belgesel ve uluslararası film yer alıyor

14. IMDb TV

IMDb TV Filmleri

Premier film veritabanının da ücretsiz film barındırdığını biliyor muydunuz? 2019’da başlatılan IMDb TV hizmeti, ücretsiz IMDb hesabı olan herkesin çeşitli ücretsiz film ve TV şovlarını izlemesine izin veriyor. Çevrimiçi izlemeye ek olarak, Fire TV’nizde bu içeriğin keyfini çıkarabilirsiniz.

15. Free Movies Cinema

Şimdi İzlenen Yeni Filmler ve Filmler Sinema Filmleri listesi

Adından da anlaşılacağı gibi, Free Movies Cinema yasal ücretsiz film akışı sunuyor. Birçok sitenin aksine, seçim sadece aksiyon ve komedi gibi genel kategorileri değil, aynı zamanda kısa filmleri de içeriyor.

Aynı adı taşıyan video oyunlarına dayanan Portal ve Watch Dogs gibi hayran yapımı filmler de var.

16. Big Five Glories

Big Five Glories ücretsiz siyah beyaz film akışı

“Klasik filmlere bir övgü” alt başlığıyla, Big Five Glories’in çoğunlukla kamusal alan sinemasına adanmış olduğunu tahmin edebilirsiniz. Burada, The Old Dark House, Charlie Chaplin classic The Kid ve The Scar gibi noir taşlar gibi çoğunlukla daha eski yapımlar bulacaksınız.

Ön sayfada bir “şu anda oynatılıyor” bölümü bulunur ve akışa sunulan kaliteli hareketleri bulmak için derecelendirmeye göre sıralayabilirsiniz.

17. Retrovision TV

Retrovision Klasik Filmler ve TV akışı çevrimiçi

Retrovision’da Big Five Glories veya Classic Cinema Online’da bulunanlara benzer çok sayıda içerik bulacaksınız. Eski, kamu malı, ücretsiz akış filmleriyle doludur. Aslar ve Sekizler, Güneşin Ötesinde Savaş ve Kara Tugay gibi geçmiş dönemlerden gelen filmleri izleyin.

Site organizasyonu, kara film, suç ve çizgi film gibi türleri ve belirli aktörleri veya karakterleri vurgulayan bir kenar çubuğu ile çok keyifli.

18. En İyi Belgesel Filmler

En İyi Belgesel Filmleri dalında en yüksek puan alan 100 belgesel

Ücretsiz belgeseller arıyorsanız, En İyi Belgesel Filmleri’nde bolca bulacaksınız. Square One, Future By Design ve hatta The Smash Brothers gibi amatör belgeseller de dahil olmak üzere çeşitli seçenekler sunuyor.

Popüler bir şey bulmak için En İyi 100 belgeseline göz atın veya son eklenen filmlere veya çeşitli türlere göz atın.


İlgili Makaleler

5 Yorum

  1. Geri bildirim: Gökhan

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu