Sosyal Medya

Facebook Dondurma Süresi Kaç Gün? Facebook Dondurma Linki 2024

Facebook Dondurma Süresi Kaç Gün? Facebook Dondurma Linki 2024. Sosyal medya platformları arasında popüler uygulamalardan olan Facebook kullanıcıları farklı nedenlerden dolayı hesapları doldurmak isteyen kullanıcılar için Facebook Dondurma Süresi Kaç Gün? sorusunun yanıtını ve Facebook Dondurma Linki paylaştık. Facebook hesabınızı dondurduğunuzda tüm bilgileriniz, paylaşımlarınız ve profiliniz kimse tarafından görülemez.

Facebook Hesabı Dondurma

Dünya’nın en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından olan Facebook kullanıcıları farklı nedenlerden dolayı hesaplarını silmek veya doldurmak isteyebiliyor. Facebook hesabınızı sildiğinizde tüm bilgileriniz tamamen bir süre sonra tamamen silinir. Facebook hesabınızı dondurduğunuzda ise tüm bilgileriniz ve paylaşımlarınız silinmez aynı zamanda profilinizi kimse göremez.

Facebook hesabınızı silme işlemini başlatmanızın üzerinden henüz 30 gün geçmediyse işlemi iptal edebilirsiniz. 30 günden sonra hesabınız ve tüm bilgileriniz kalıcı olarak silinir ve bilgilerinizi geri getiremezsiniz.


Facebook Dondurma ve Silme Arasındaki Fark Nedir?

Facebook Hesabınızı dondurursanız:
 • İstediğiniz zaman yeniden etkinleştirebilirsiniz.
 • İnsanlar zaman tünelinizi göremez ve sizi aratamaz.
 • Bazı bilgiler başkaları tarafından görülmeye devam edebilir (ör. gönderdiğiniz mesajlar).
 • Oculus Ürünlerine veya Oculus bilgilerinize erişmek için Facebook hesabınızı kullanamazsınız.
 • Yalnızca sizin kontrol ettiğiniz Sayfalar da dondurulur. Sayfanız dondurulursa insanlar Sayfanızı göremez veya arama yaptıklarında bulamaz. Sayfanızın dondurulmasını istemiyorsanız Sayfanızın tam kontrolünü bir başkasına verebilirsiniz. Ardından Sayfayı dondurmaya gerek kalmadan yalnızca hesabınızı dondurabilirsiniz.
Facebook Hesabınızı kalıcı olarak silerseniz:
 • Hesabınızı yeniden etkinleştiremezsiniz.
 • Profiliniz, fotoğraflarınız, gönderileriniz, videolarınız ve eklediğiniz diğer her şey kalıcı olarak silinir. Eklediğiniz hiçbir şeyi geri getiremezsiniz.
 • Artık Facebook Messenger’ı kullanamazsınız.
 • Spotify veya Pinterest gibi Facebook hesabınızla kaydolmuş olabileceğiniz diğer uygulamalar için Facebook Girişini kullanamazsınız. Bu hesapları kurtarmak için söz konusu uygulamalar ve sitelerle iletişime geçmeniz gerekir.
 • Arkadaşlarınıza gönderdiğiniz mesajlar gibi bazı bilgiler, hesabınızı silmenizden sonra arkadaşlarınıza görünmeye devam edebilir. Gönderdiğiniz mesajların kopyaları arkadaşlarınızın gelen kutusunda tutulur.
 • Oculus’ta oturum açmak için Facebook hesabınızı kullanıyorsanız Facebook hesabınızı sildiğinizde Oculus bilgileriniz de silinir. Buna, uygulama içi alışverişleriniz ve başarılarınız da dahildir. Uygulama iadesi yapma imkanınızı ve mevcut mağaza kredilerinizin tamamını kaybedersiniz.
 • Yalnızca sizin kontrol ettiğiniz Sayfalar da silinir. Sayfanızın silinmesini istemiyorsanız Sayfanızın tam kontrolünü bir başkasına verebilirsiniz. Böylece Sayfayı silmenize gerek kalmadan yalnızca hesabınızı silebilirsiniz.

Facebook Dondurma Süresi Kaç Gün?

Facebook hesabınızı dondurduğunuzda tüm bilgileriniz, fotoğraf ve videolarınız, paylaşımlarınız, arkadaş listeniz kalır. Profiliniz aramalarda görünmez. Facebook hesabınız dondurduğunuzda tekrar aktifleştirmeniz için belirli bir gün süresi yoktur. Dondurduğunuz Facebook hesabınızı istediğiniz zaman aktif edebilirsiniz.


Facebook Dondurma Linki 2024

Facebook hesabını farklı nedenlerden dondurmak isteyen kullanıcılar için Facebook dondurma linki paylaştık. Aşağıdaki linki kullanarak Facebook hesabınız dondurabilir. İstediğiniz süre sonra aktifleştirebilirsiniz.

Facebook hesabınızı tekrar aktifleştirmek için e-mail adresinizi ve şifrenizi girmeniz yeterlidir.

Facebook Hesabı dondurma ve silme linki 


Facebook’ta Dondurulmuş Hesabı Görme

Facebook’ta dondurulmuş olan bir hesap aramalarda çıkmaz. Ancak arkadaşınız olarak ekli olan kişilerin listesinde ismi çıkmaktadır. Bu sayede arkadaşlarınız hesabınızın dondurulduğunu anlayabilir. Ekli olan kişide ismi çıkmıyorsa hesap silinmiştir.


İlginizi Çekebilir  👇

👉 Facebook Hesabınızı Kalıcı Olarak Silme

👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu