Bilgi Arşivi

Galataport Giriş Ücreti 2024 – Galataport Otopark Ücreti Ne Kadar?

Galataport Giriş Ücreti 2024 – Galataport Otopark Ücreti Ne Kadar?. Galataport,  İstanbul, Karaköy Rıhtımından Mimar Sinan Üniversitesi’nin Fındıklı Kampüsüne kadar sahil şeridi boyunca 1.2 km boyunca uzanan eşsiz kruvaziyer limanı, seçkin bir otel markası, kafeleri, restoranları, butik mağazaları, ofisleri ve iki önemli sanat müzesiyle dünyanın en önemli destinasyon projeleri arasında yer alıyor.

Galataport Nerede, Hangi Semtte?

Galataport İstanbul, İstanbul Boğazı’nın kenarında kurulmuş ve 1,2 km sahil şeridini kapsayan dünya standartlarında planlanmış ve hayata geçirilmiş bir destinasyon projesidir. Galataport Beyoğlu’nda bulunuyor. Galataport Karaköy Rıhtımından başlayarak Mimar Sinan Üniversitesi Fındıklı Kampüsü binasına kadar devam ediyor.

Galataport konumu için tıklayınız.


Galataport İçerisinde Ne Var?

Galataport İstanbul’un tarihi dokusunda tasarlanan mahalle konseptinde sosyalleşme, alışveriş, restoranlar ve kafelerden oluşmaktadır. Ayrınca Galataport içerisinde Galataport Gastronomi Mahallesi, İstanbul Resim ve Heykel Müzesi, Tophane Saat Kulesi, Tophane Kasrı, Tophane Çeşmesi ve Nusretiye Camii de bulunmaktadır.

Aşağıdaki Galataport tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.


Galataport Giriş Ücreti 2024

Galataport girişler ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Giriş ücretsiz olsa da, Galataport içerisinde katılmak istediğiniz aktiviteler ücretli olabilmektedir.


Galataport Otopark Ücreti Ne Kadar?

Galataport İstanbul’da 2400 araç kapasitelik otopark bulunmaktadır. Galataport mobil uygulamasını yükleyerek aracınızın yerini otoparkta kolaylıkla bulabilirsiniz. Galataport otopark 24 saat hizmet vermektedir.

Galataport otopark 30 dakika üzeri kullanımlarda ücretlidir. 150 TL harcamalarda ibraz ettiğiniz takdirde 2 saate kadar ücretsiz yararlanabilirsiniz. Otoparkta kredi kartı ile ödeme yapılmaktadır. .


İlginizi Çekebilir 👇

👉 Galata Kulesi Giriş Ücreti 2024

👉Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu