Teknoloji

Gizli Numaradan Mesaj Atma 2024 – Numara Görünmeden Mesaj Atma (Vodafone-Turkcell)

Gizli Numaradan Mesaj Atma 2024- Numara Görünmeden Mesaj Atma Gizli Numaradan Mesaj Atma Vodafone-Turkcell-Türk Telekom kullanıcılarının en çok merak ettiği sorular arasında yer alıyor. Gelin hep birlikte Gizli Numaradan Mesaj Nasıl Gönderilir? Öğrenelim.

Gizli Numaradan Mesaj Atma 2024

Gizli numaradan mesaj gönderme en çok sevdiği kişiye sevdiğini söyleyemeyen kişiler tarafından tercih edilmektedir. Gizli numaradan mesaj gönderme programı bulunmamaktadır. Ancak gizli mesaj gönderebileceğiniz web siteleri bulunmaktadır. AnonimSMS ve SendAnonymousSMS gibi siteleri kullanarak istediğiniz numaraya gizli mesaj gönderebilirsiniz.


Vodafone Gizli Numaradan Mesaj Atma

Vodafone hattınızdan gizli mesaj göndermek için ilk olarak mesaj göndermek istediğiniz numaralı 10 haneli olarak yazın daha sonra iletmek istediğiniz mesajı yazın ve 4040′ a gönderin.

Numarasını yazdığınız kişiye mesaj 4040’dan gelmiş olarak gösterilir. Bu servis ücreti normal mesaj olarak ücretlendirilir.


Turkcell Gizli Numaradan Mesaj Atma

Turkcell hatlı telefonunuzdan gizli mesaj göndermek için kısa mesaj servisi olan 0532 423 23 23 numarayı aramanız gerekir. Bu numarayı aradığınızda göndermek istenilen gizli mesajı yazdırıp gönderilmelidir. Son olarak giden mesajlar 2100 nolu hizmet numarasından. Gönderilmiş olacak ve böylece sizin numaranız hiç bir şekilde görünmez.


Karşı tarafın numarayı göremeyeceği şekilde mesaj atmak çoğu zaman iyi kullanılmadığı için. Kötü kullanımlar sebebiyle operatörlerin fazlası kısıtlama getirmişlerdir. Karşı tarafa mesaj göndermek için gizli mesaj yerine numaranın açık olarak gönderilmesini tavsiye ediyoruz.

İlginizi Çekebilir 👇

👉 Turkcell Özel Numara Kapatma ve Açma 

👉 Öğrenci Gündemi’ni Instagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu