KYK

GSB WiFi Çıkış Linki 2024 – KYK WiFi Çıkış Nasıl Yapılır?

GSB WiFi Çıkış Linki 2024 – KYK WiFi Çıkış Nasıl Yapılır?. KYK yurtlarında kalan arkadaşlarımıza kolaylık olması için bu makalemizde GSB WiFi çıkış linki paylaştık. KYK WiFi çıkış işlemi yaparken en öneli nokta 3G/4,5G veya başka bir WiFi ağına bağlı olamamanızdır. KYK WiFi ağına bağlı olarak çıkış işlemi yapmalısınız.

KYK Wifi Çıkış Nasıl Yapılır?

KYK WiFi çıkış yapma işlemi ve burada karşılaşılan problemlerin çözümüne. Çıkış yapmak istediğinizde karşınıza çıkan en önemli sorunlardan birisi doğrulama sayfasının açılmaması, bu sorunu yaşamamak için giriş yaptıktan sonra bu sayfayı kapatmamaktır.

Ayrıca “Çıkış” düğmesine bastığınız halde sayfa hareketsiz de kalıyor olabilir. Bu genellikle cihazınızın tarayıcısından kaynaklanan bir problemdir. Wifi sisteminden giriş ve çıkış yapmak için Google Chrome tarayıcısının en güncel sürümünü kullanmanız tavsiye edilir.

Wifi’ yi kullandığınız süre boyunca, bağlantıyı kesip tekrar bağlanmak, mobil cihazlarda 3G/4,5 G yi açık bırakmak, VPN kullanmak gibi durumlar çıkış yapmakta sorun yaşamanıza sebep olacaktır. Bu davranışlardan uzak durmalısınız. Cihazınızda değişen ayarları varsayılan ayarlar durumuna geri getirerek bu sorunu çözebilirsiniz.

Eğer KYK internetini 2 farklı cihazda kullanmak istiyorsanız, aynı anda kullanamazsınız. Bu sebeple bir cihazdan diğerine geçerken doğrulama sayfasından çıkış yapma işlemini yapmanız gerekir.


GSB WiFi Çıkış Linki 2024

GSB WiFi çıkış linki https://wifi.gsb.gov.tr adresidir. Bu sayfadan Çıkış düğmesine tıklayıp WiFi çıkış işlemini yapabilirsiniz.  Burada en önemli nokta bu sayfaya başka bir wifi ağına bağlı iken ulaşamazsınız. Aynı şekilde 3G/4,5G ile bağlantısı ile bu sayfayı açamazsınız, yalnızca GSB Wifi’ ye bağlı olduğunuzda doğrulama sayfası açılır.

KYK WiFi Çıkış Yapmak İçin TIKLAYINIZ


Beklenmeyen Bir Hata Oluştu Sorunu Çözümü

Normal şartlarda GSB WiFi çıkış işlemi doğrulama sayfasındaki çıkış düşmesine tıklandığında yapılır. Eğer sistemden kaynaklı bir sorun varsa bunun çözümü yoktur. Ancak cihazınızdan kaynaklı sorunlar olup olmadığını da kontrol etmelisiniz.

Beklenmeyen bir hata oluştu” mesajıyla karşılaşmanızda oldukça olasıdır. Yoğun saatlerde sıkça karşılaşılan bu sorunun çözümü maalesef yok. Böyle bir durumda yapabileceğiniz şey tekrar tekrar çıkış yapmayı denemektir.

Çıkış yapmak istediğiniz anda doğrulama sayfası açılmıyorsa sistemden kaynaklı da bir sorun olabilir. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi giriş yaptığınızda doğrulama sayfasını kapatmamalısınız ki çıkış yapacakken sayfanın açılmaması sorununu yaşamayın. Bu durumda sayfa açılmıyorsa genelde yapacak bir şey yoktur.


GSB WiFi Şifre Değiştirme İşlemleri I e-Devlet

KYK WİFİ Ağına Bağlanamıyorum Sorunu Nasıl Çözülür?


👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu