Gündem

Her Şey Dahil (2022) Filmi Konusu Nedir? Her Şey Dahil Oyuncuları Kimler?

Yeni vizyona girecek Her Şey Dahil Komedi filmi hakkında merak ettiğiniz tüm detaylar makalemizde...

Gürgen Öz ve Gonca Vuslateri‘ nin başrollerini paylaştığı Her Şey Dahil (2022) Komedi filmi merak konusu olmaya başladı. Her Şey Dahil (2022) Filmi Konusu Nedir?  Her Şey Dahil (2022) Nerede Çekildi? Hakan Eser’in yönetmenliğini yaptığı Her Şey Dahil Oyuncuları Kimler? Gelin birlikte tüm detayları öğrenelim…

Her Şey Dahil (2022) Filmi Konusu Nedir?

Gonca Vuslateri ve Gürgen Öz‘ün başrollerini paylaştığı komedi filmi “Her Şey Dahil” seyirci ile buluşmaya hazırlanıyor. Yapımcılığını Sacro Film şirketinin üstlendiği filmin yönetmen koltuğunda Hakan Eser oturuyor. Sosyal medya fenomenlerinin de yer aldığı filmin çekimleri 2021 yılında Cennet Koy Datça’da yapıldı. Film Faruk, Ayhan ve Kasım’ın dedelerinden miras kalmış olan koyu tatil köyüne çevirerek para kazanma macerasını ve arsanın kalan borcunu ödeme çabalarını konu alıyor.

Faruk, Ayhan ve Kasım bir sperm bankası aracılığıyla farklı donörlerden dünyaya gelmiş olan üç kardeştir. Geçim sıkıntıları yüzünden her işi yapan kardeşlerin girişmedikleri iş kalmamıştır. Bir gün dedelerinden onlara kalan bir miras çıkar. Bu miras bir koydur. Ancak dedeleri, koyu taksitle almış ve ödenmesi gereken son iki taksiti kalmıştır. Bu üç kardeş koyu tatil köyüne çevirerek para kazanıp borcu kapatmayı planlar.

Başlangıçta çok basit gibi görünen durum, kısa süre içerisinde karmakarışık bir hâl alacak ve kardeşlerin başlarına gelmeyen kalmayacaktır. Bu sırada romanını bitirmek için sessiz sakin bir yer arayan hayalet yazar Fulden’de olanlardan nasibini alacaktır.

Pandemi sebebiyle vizyon tarihi ertelenen film en kısa sürede vizyona girecek…


Her Şey Dahil Oyuncuları Kimler?

Geniş bir oyuncu kadrosu olan filmde “Yalan Dünya” dizisinde Vasfiye Teyze ve Eylem karakterlerini oynayan Gonca Vuslateri ile “Zaman Makinesi 1973” ve “Hayalet: 3 Yaşam” filmlerinin başrol oyuncusu Gürgen Öz yer alıyor. Ayrıca Hakan Bilgin, Nikki Wild, Sinan Engin, Rüya Coric, Kaan Yılmaz, Aslı Bankoğlu, Gülnihal Demir, Özgün Bayraktar, Tuncay Beyazıt, Gökhan Tevek, Yağmur Ün, Berk Şişman ve Hazal Erişkin gibi bilindik isimlerde filmde yer alıyor.

👉 Gönül Dağı Çaycı Bekir Kimdir, Nerelidir? Yiğit Ege Yazar Hayatı ve Biyografisi


Gonca Vuslateri Kimdir? Gonca Vuslateri Hayatı ve Biyografisi

Gonca Vuslateri 

2 Eylül 1986 tarihinde Bursa’da dünyaya geldi. Gonca Vuslateri aslen Adapazarı Hendeklidir ve Abhaz kökenlidir.  Babasının astsubay görevi nedeniyle ailesiyle birlikte 8 yıl boyunca Adana’da lojmanda yaşadı. Babası 1994’te emekli olunca ailesi ile birlikte Bursa’ya geri dönüp burada hayatını sürdürdü. 1998’de annesi ve babası boşandı. Bunun üzerine annesi ve ablası ile birlikte İstanbul’da yaşamaya başladı.


Gürgen Öz Kimdir? Gürgen Öz Hayatı ve Biyografisi

Gürgen Öz -Ayhan

Gürgen Öz, 10 Mayıs 1978 yılında Zonguldak’ta dünyaya geldi.Gürgen Öz, ortaokul ile liseyi TED Zonguldak Koleji’nde okuduktan sonra üniversite için İstanbul’a yerleşti. İstanbul Üniversitesi Sanat Tarihi bölümünde bir yıl eğitim gördükten sonra Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü oyunculuk ana sanat dalı giriş sınavlarına girdi ve kazandı. 2008 yılında çarpık kentleşme üstüne “Neden Böyle” isimli bir kısa belgesel çeken ve birçok konsept kitapta öyküleriyle yer alan sanatçının 2013 yılında ilk ikitabı “Nevrotik” okuyucuyla buluştu.

Hakan Bilgin – Kasım

Tuncay Beyazıt

Yağmur Ün – Mehtap

Nikki Wild – Teoman

Hazal Erişkin – Yaprak

Aslı Bankoğlu

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu