Sosyal Medya

Instagram Adresi veya YouTube Kanalı TikTok Hesabına Nasıl Eklenir?

Instagram Adresi veya YouTube Kanalı TikTok Hesabına Nasıl Eklenir?. Mini videolar oluşturmak ve yayınlamak için en ünlü sosyal medya platformlarından biri olan ikTok, tüm dünyada büyük bir kullanıcı tabanı kazanmıştır. Uygulama harika özellikler, özel düzenleme efektleri ve kolay düet video oluşturma seçenekleri sunar .

Çeşitli TikTok içerik oluşturucuları YouTube ve Instagram için videolar hazırlar. Bu içerik oluşturucular videolara erişimlerini, etkileşimlerini ve görüntülemelerini artırmak için YouTube kanallarını ve Instagram hesaplarını TikTok hesaplarıyla bağlayabilir .

Instagram Hesabı TikTok Hesabına Nasıl Eklenir?

YouTube kanalınızı veya Instagram hesabınızı resmi TikTok hesabınıza eklemek çok zor bir iş değildir. Aşağıda belirtilen adımları takip edebilirsiniz:

1-TikTok uygulamasını açın ve ‘Ben’ düğmesine dokunun.


2-Profili düzenle seçeneğine dokunduğunuzda, Instagram hesabı ekleme seçeneğini göreceğiniz yeni bir sayfaya yönlendirileceksiniz.


3- Ardından, hesap bilgilerinizi doldurmanız gereken bir Instagram giriş sayfasına yönlendirilirsiniz.


4- Giriş yaptığınızda Instagram hesabınız TikTok hesabınıza bağlanır.

Instagram bağladıktan sonra, yükleme sırasında TikTok videolarınızı Instagram’da anında paylaşabilirsiniz. Videonun altındaki Instagram simgesini tıklamanız yeterlidir. Bu ayrıca yayınlarınıza ve videolarınıza erişiminizi ve katılımınızı artıracaktır.


YouTube Kanalınızı TikTok’a Nasıl Eklersiniz?

1- TikTok uygulamasını açın ve ‘Ben’ düğmesine dokunun.


2-YouTube kanalı bağlantı sayfasına erişmek için Profili düzenle seçeneğine hafifçe vurun


3-Bağlamak istediğiniz YouTube hesabını seçebileceğiniz yeni bir sayfa açılacaktır.


4-Youtube kanalınızı TikTok tanıtıcısına bağlamak için İzin Ver düğmesine dokunun.

 


YouTube kanalınızı TikTok’a bağladıktan sonra, profili düzenle seçeneğinin yanında bir YouTube düğmesi görünür. YouTube düğmesi, herhangi bir kişiye dokundukları takdirde doğrudan YouTube kanalınıza yönlendirilir.

Yukarıda belirtilen adımları izleyerek Instagram hesabınızı veya YouTube kanalınızı TikTok hesabınıza kolayca bağlayabilirsiniz.


👉Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu