Sosyal Medya

Instagram Gönderilerini ve Hikayelerini Zamanlama

Instagram yararlı olan özelliklerle doludur. Ancak bu, platformun kusursuz olduğu anlamına gelmez. Bazı eksik özellikler var ve benim için en büyük eksik özellik yazılarınızı zamanlama yeteneğidir. Bir yazının zamanlaması, söz konusu yazının performansında büyük rol oynamaktadır. Ve fırsatları kaçırmak istemiyorsanız, yayınları planlamayı öğrenmelisiniz.

Instagram Yazılarını ve Hikayelerini Zamanlamak için Kombin Zamanlayıcı’yı kullanma

Instagram’da yayınları planlamak için kullanacağımız araç hakkında biraz bilgi edelim. Buna Combin Scheduler denir ve Instagram etkileyicileri ve etkilenenler için en iyi üçüncü taraf araçlarından biridir. Combin, sağlam bir yayın planlama aracı getirmenin yanı sıra, erişiminizi artırmanıza ve daha fazla hayran ve takipçiyle bağlantı kurmanıza yardımcı olabilecek başka araçlar da getiriyor. Ama daha sonra onlar hakkında konuşacağız. Şimdilik, yayınları planlamamıza, tek tıklamayla düzinelerce hikaye oluşturmamıza ve güzel Instagram ızgara düzenleri oluşturmamıza izin veren Kombin Zamanlayıcı’ya odaklanacağız . Bununla birlikte, eğitimimize geçelim, olur mu?

Takip edilecek adımlar

İlk adım, Combin Scheduler’ı (yukarıdaki ve aşağıda bağlantılar) bilgisayarınıza indirip yüklemektir. Yüklendikten sonra uygulamayı başlatın ve Instagram hesabınızla giriş yapın. Şimdi, ilk yayınınızı planlamak için adımları izleyin.

1. İlk olarak, uygulamadaki “Yeni Mesaj Ekle” düğmesine tıklayın.

Kombin Zamanlayıcı 1

2. Şimdi, göndermek istediğiniz fotoğrafı yükleyin ve ihtiyacınıza göre resim yazısı ve bağlantılar girin. Şimdi, yayını planlamak için tarih ve saat alanlarını tıklayın . Son olarak, yayını planlamak için “Oluştur” düğmesine tıklayın.

Zamanlama Postası

3. Gönderi şimdi aşağıdaki resimde gösterildiği gibi ana sayfada görünecektir.

programlayıcının nasıl göründüğüne bakın

 

4. Planlanan yayını silmek için, gönderiyi sağ tıklayın ve “Sil” seçeneğini seçin.

Planlanan yayını sil

5. Gönderinin silinmesini doğrulamak için “Kaldır” düğmesine tıklayın.

Gönderiyi Sil 2

6. Öyküleri planlama ve silme süreci de aynıdır . Aşağıdaki resimde gösterildiği gibi “Öykü” sekmesini seçtiğinizden emin olun.

Hikayelerin Planlanması

7. Benzer şekilde, Combin Shceduler’ın kayıt özelliğini kullanarak Instagram’daki yayınları kolayca yeniden gönderebilirsiniz. Bunu yapmak için Instagram’daki herhangi bir yayını açın ve üç noktalı menüyü kullanarak bağlantısını kopyalayın .

repsot

8. Şimdi “Repost” sekmesine tıklayın ve kopyalanan bağlantıyı yapıştırın . Postayı otomatik olarak çekecektir. Ayrıntıları istediğiniz gibi düzenleyin ve ardından yeniden göndermek için “Oluştur” düğmesine tıklayın.

kombine zamanlayıcı yeniden gönder

Böylece, Instagram’da yayınları ve hikayeleri kolayca planlayabilir ve Combin Scheduler’ı kullanarak yayınları yeniden gönderebilirsiniz. Onun kahramanlığından etkilendiyseniz, kardeş aracına da bakmalısınız – Kombin Büyüme. Büyüme aracı, sizi takip etmeyen Instagram kullanıcılarını takip etmenizi, Instagram kitle kalitenizi kontrol etmenizi, hedef kitleyi bulmanızı, yayınlarınızın performansını izlemenizi, kitle etkinliğini ve büyümesini izlemenizi ve daha fazlasını sağlar. Combin Scheduler ve Combin Growth, Instagram oyununuzu bir mil geliştirebilir.

Fiyatlandırma ve Kullanılabilirlik

Gördüğünüz gibi, Combin Scheduler Instagram’da yayınları ve hikayeleri planlamayı süper kolaylaştırıyor. Ayrıca herhangi bir hıçkırık olmadan birden fazla gönderi ve hikaye planlamanızı sağlar. Ayrıca, ana sayfanın takvim görünümü, zamanlama yayınlarınızı kontrol etmeyi ve yönetmeyi kolaylaştırır. Kombin Zamanlayıcı bir masaüstü uygulaması olarak mevcuttur ve üç ana masaüstü platformu için kullanılabilir; Windows, macOS ve Linux. Uygulama, 1 Instagram hesabını sınırlamalarla yönetmenizi sağlayan ücretsiz bir “Başlangıç” sürümü ile birlikte gelir. Bulduklarınızı beğenirseniz, ücretli planlardan birini alabilirsiniz. Kişisel ücretli planlar ayda 7 dolardan başlar . Combin Growth’u aylık 10 $ karşılığında da satın alabilirsiniz.

fiyatlandırma kombinasyonu - zamanlayıcı

Combin ile Pro Like Instagram Mesajlarını Programlayın

Combin Scheduler, bir süredir test ettiğim en iyi Instagram zamanlayıcı araçlarından biridir. Sadece yayınları ve hikayeleri programlamayı kolaylaştırmakla kalmaz, aynı zamanda planlarınızı kolayca görselleştirmenizi ve planlanan yayınları yönetmenizi sağlar. Ayrıca, Combin Scheduler ücretsiz bir sürüm sunduğundan, kontrol etmenin herhangi bir zararı olduğunu düşünmüyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu