Sosyal Medya

Instagram Hesap Dondurma İOS 2024

Instagram Hesap Dondurma İOS 2024. Instagram hesabınızı geçici olarak dondurduğunuzda Instagram gönderileriniz, yorumlarınız ve beğenileriniz hesabı dondurduğunuz süre boyunca gizlenecek ancak silinmeyecektir. Gönderileriniz, yorumlarınız ve beğenileriniz, oturum açtığınızda ve hesabınızı tekrar etkinleştirdiğinizde kullanılabilir hale gelecektir.

Instagram Hesap Dondurma İOS 2024

Hayatımızda önemli bir uygulama haline gelen ve kimileri için gelir kaynağı olan bir sosyal medya platformu olan Instagram’a ara vermek isteyebiliriz. Bu yazımızda İnstagram Hesap Dondurma İOS için geçici olarak nasıl donduracağınızı anlatıyoruz.

  1. Instagram hesabınızla giriş yapın.
  2. Sağ alttaki profil bölümüne dokunun.
  3. Sol üstteki dişli çark simgesini tıklayın.
  4. “Profili Düzenle” seçeneğine dokunun.
  5. “Hesabımı geçici olarak kapat” a dokunun.
  6. Sayfanın sorduğu soruları yanıtlayın.
  7. “Hesabı Geçici Olarak Kapat” düğmesine dokunun.

Instagram Hesabı Dondurma İOS Ayrıntılı Açıklaması

1- Instagram hesabınızla giriş yapın.
Kullanıcı adınız ve şifrenizle web sayfasında Instagram hesabınızla giriş yapın. Sağ alttaki profil simgesine dokunarak profilinize gidin. Profil sayfasında, sol üstteki dişli simgesine dokunun.

2- “Profili Düzenle” ye dokunun.
Dişli simgesine dokunduktan sonra, açılan sayfada “Profili Düzenle” seçeneğine dokunun. Sayfanın alt kısmına gidin ve “Hesabımı geçici olarak kapat” seçeneğine dokunun. Instagram’ın sorduğu “Neden hesabınızı kapatıyorsunuz” sorusuna cevap verin? Hesap şifrenizi girin. Hesabınızı dondurmak için son olarak “Hesabı Geçici Olarak Kapat” düğmesine dokunun.

Instagram hesabı dondurma işlemini sadece 7 günde bir yapabilirsiniz. Dondurulmuş hesabı geri yüklemek için, hesaba giriş yapmanız yeterlidir. Geçici olarak kapattığınız hesabınızı açamıyorsunuz, birkaç saat beklemeniz gerekiyor. Hesabınızı ilk açtığınızda profiliniz boştur ve takip ve takipçi sayınız görünmez. Yalnızca gönderi sayınızı görebilirsiniz. Sabırlı olun, hesabınız birkaç saat sonra geri yüklenecektir.


İlginizi Çekebilir 👇

👉 Telefondan Instagram Hesap Dondurma Linki 

👉 Öğrenci Gündemi’ni Instagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu