Sosyal Medya

Instagram Sahte Hesapların Kime Ait Olduğunu Bulma Yöntemi!

Instagram Sahte Hesapların Kime Ait Olduğunu Bulma Yöntemi!. Sosyal medyanın hayatımızdaki yeri artıkça insanların bir birlerin hayatını yakından takip etmek vazgeçilmez bir bağımlılık haline geldi. Instagram üzerinden bazı takıntımız olan kişiler sahte (fake) hesap açarak hayatımızdan haberdar olmaya ve diğer kullanıcıları rahatsız edebiliyor. Bu tarz durumlarda sizi rahatsız edenin kim olduğu ınstagram hesabının kime ait olduğu merak konusu olabiliyor.

Instagram Sahte Hesapların Kime Ait Olduğunu Bulma Yöntemi!

1- İlk olarak ınstagram giriş sayfasına girerek şifremi unuttum diyerek sizi takip eden sahte ( Fake ) hesabın kullanıcı adını yazıyoruz.

 

2-  Daha sonra giriş bağlantısı gönder seçeneğini tıklıyoruz şifre yenileme bağlantısı bu adrese gönderilmiştir şeklinde bir bilgi çubuğu gelecektir.

 

Bu yöntemle mail adresini görebilirsiniz. Eğer şüphelendiğiniz biri varsa bu yöntem size ipuçları verecektir. Eğer kimin açtığını öğrenmek istediğiniz sahte hesap sizi taklit ediyorsa veya sizin fotoğraflarınızla paylaşım yapıyorsa yapmanız gereken Instagram ile iletişme geçmektir. Benim Adıma Sahte Instagram Hesabı Açılmış diye belirtmeniz yeterli olacaktır. Şikayet formunu doldurmanızın ardından bir süre sonra fake hesap kapatılacaktır ancak hiçbir şekilde sizinle bu hesabı açan kişinin kim olduğunu öğrenmenizi sağlayacak türden bir bilgi paylaşılmaz.


İlginizi Çekebilir 👇

👉 TikTok’da En Çok Takipçisi Olan Türkler 

👉 Instagram’da En Çok Takipçisi Olan Türk Ünlüler 

👉 YouTube’un En Çok İzlenen Videolar 

👉 Öğrenci Gündemi’ni Instagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu