Instagram Sahte Hesapların Kime Ait Olduğunu Bulma Yöntemi!

Sosyal medyanın hayatımızdaki yeri artıkça insanların birbirlerin hayatını yakından takip etmek vazgeçilmez bir bağımlılık haline geldi. Instagram üzerinden bazı takıntımız olan kişiler sahte (fake) hesap açarak hayatımızdan haberdar olmaya ve diğer kullanıcıları rahatsız edebiliyor. Bu tarz durumlarda sizi rahatsız edenin kim olduğu ınstagram hesabının kime ait olduğu merak konusu olabiliyor.

Instagram Sahte ( Fake ) Hesap Sorgulama Yöntemi

 

 

1- İlk olarak ınstagram giriş sayfasına girerek şifremi unuttum diyerek sizi takip eden sahte ( Fake ) hesabın kullanıcı adını yazıyoruz.

 

2-  Daha sonra giriş bağlantısı gönder seçeneğini tıklıyoruz şifre yenileme bağlantısı bu adrese gönderilmiştir şeklinde bir bilgi çubuğu gelecektir.

 

Bu yöntemle mail adresini görebilirsiniz. Eğer şüphelendiğiniz biri varsa bu yöntem size ipuçları verecektir. Eğer kimin açtığını öğrenmek istediğiniz sahte hesap sizi taklit ediyorsa veya sizin fotoğraflarınızla paylaşım yapıyorsa yapmanız gereken Instagram ile iletişme geçmektir. Benim Adıma Sahte Instagram Hesabı Açılmış diye belirtmeniz yeterli olacaktır. Şikayet formunu doldurmanızın ardından bir süre sonra fake hesap kapatılacaktır ancak hiçbir şekilde sizinle bu hesabı açan kişinin kim olduğunu öğrenmenizi sağlayacak türden bir bilgi paylaşılmaz.

8 0 3 0 0 4
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Süt ve Besi Hayvancılığı Bölümü (2 Yıllık) 2019-2020 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478