Teknoloji

iPad Şifresini Unuttum Ne Yapmalıyım? iPad Şifre Sıfırlama

iPad Şifresini Unuttum Ne Yapmalıyım? iPad Şifre Sıfırlama. iPad’inizin parolasını unuttuysanız kilidi açmak için bir süreliğine Touch ID veya Face ID’yi kullanabilirsiniz, ancak iPad yeniden başlatıldıktan sonra şifreyi girmeniz gerekir. Bu durumda şifrenizi girmeden iPad’inize erişim sağlayamazsınız.

iPad şifrenizi unuttuysanız bu sorununu çözmenin tek yolu , iPad’i fabrika varsayılan ayarlarına sıfırlamaktır. Bu, iPad’deki her şeyi silmek anlamına gelir. Ancak kurulum işlemi sırasında iPad’inizi bir yedeklemeden geri yükleyebilirsiniz.

iPad Şifresini Unuttum Ne Yapmalıyım?

Unutulan bir iPad şifresini sıfırlamanın en iyi yolu iCloud’u kullanmaktır. İPad’inizin şifresini sıfırlamak için iPad’imi Bul özelliğini kullanın.

  1. Bir web tarayıcısı açın ve www.icloud.com adresine gidin.

  2. İstendiğinde iCloud’da oturum açın.

  3. İPhone Bul’u seçin.

  4. Harita göründüğünde, Tüm Aygıtlar’ı tıklayın ve listeden iPad’inizi seçin.
  5. İPad’inizin adını tıkladığınızda, haritanın köşesinde bir pencere belirir. Bu pencerede üç düğme vardır: Ses Çal , Kayıp Modu (iPad’i kilitler) ve iPad’i Sil.
  6. İPad’i Sil’e dokunun ve talimatları izleyin. Seçiminizi doğrulamanızı isteyecektir. Tamamlandığında, iPad’iniz sıfırlanacaktır.

NOT:

Eğer varsa iki faktörlü kimlik doğrulama kurmak hesabınızda bir kod tüm Apple cihazlarına gönderilir. İCloud’da oturum açmaya devam etmek için bu koda ihtiyacınız olacak.

İPad’iniz, adını verdiğiniz adla adlandırılacaktır. Sadece iPad değil.


İlginizi Çekebilir 👇

👉 Apple Kimliğimi Nasıl Kurtarabilirim?

👉 iPhone NFC Açma 

👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu