Sıradaki içerik:

Apple Kimliğimi Unuttum: Apple Kimliğimi Nasıl Kurtarabilirim?

iPad Şifresini Unuttum Ne Yapmalıyım? iPad Şifre Sıfırlama

avatar

admin

 • e 2

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

iPad’inizin parolasını unuttuysanız kilidi açmak için bir süreliğine Touch ID veya Face ID’yi kullanabilirsiniz, ancak iPad yeniden başlatıldıktan sonra şifreyi girmeniz gerekir. Bu durumda şifrenizi girmeden iPad’inize erişim sağlayamazsınız.

iPad şifrenizi unuttuysanız bu sorununu çözmenin tek yolu , iPad’i fabrika varsayılan ayarlarına sıfırlamaktır. Bu, iPad’deki her şeyi silmek anlamına gelir. Ancak kurulum işlemi sırasında iPad’inizi bir yedeklemeden geri yükleyebilirsiniz.

iPad Şifresini Unuttum Ne Yapmalıyım? iPad Şifre Sıfırlama

Unutulan bir iPad şifresini sıfırlamanın en iyi yolu iCloud’u kullanmaktır. İPad’inizin şifresini sıfırlamak için iPad’imi Bul özelliğini kullanın.

 1. Bir web tarayıcısı açın ve www.icloud.com adresine gidin.

 2. İstendiğinde iCloud’da oturum açın.

 3. İPhone Bul’u seçin.

 4. Harita göründüğünde, Tüm Aygıtlar’ı tıklayın ve listeden iPad’inizi seçin.
 5. İPad’inizin adını tıkladığınızda, haritanın köşesinde bir pencere belirir. Bu pencerede üç düğme vardır: Ses Çal , Kayıp Modu (iPad’i kilitler) ve iPad’i Sil.
 6. İPad’i Sil’e dokunun ve talimatları izleyin. Seçiminizi doğrulamanızı isteyecektir. Tamamlandığında, iPad’iniz sıfırlanacaktır.

NOT:

Eğer varsa iki faktörlü kimlik doğrulama kurmak hesabınızda bir kod tüm Apple cihazlarına gönderilir. İCloud’da oturum açmaya devam etmek için bu koda ihtiyacınız olacak.

İPad’iniz, adını verdiğiniz adla adlandırılacaktır. Sadece iPad değil.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli