Kimdir

İpek Filiz Yazıcı Kimdir, Kaç Yaşında? Son Nefesime Kadar Dizisinin Hazan’ı İpek Filiz Yazıcı Hayatı ve Biyografisi

Son Nefesime Kadar Dizisinde Hazan rolündeki İpek Filiz Yazıcı hakkında tüm detaylar...

İpek Filiz Yazıcı Kimdir, Kaç Yaşında?. İzleyicilerin merakla beklediği dizi Son Nefesime Kadar, oyuncularıyla olduğu kadar konusu ile de merakla beklenen dizi olmayı başardı. Dizide Hazan karakterini canlandıran İpek Filiz Yazıcı, Hangi Liseden Mezun? Son Nefesime Kadar Hazan‘ in dizi deki konu ve hayatı da merak edilmekte. Peki Hazan Karakterini oynayan İpek Filiz Yazıcı Annesi Babası Kimdir? tüm bu soruların cevapları içeriğimizde bulabilirsiniz…

Son Nefesime Kadar Dizisinin Gökçe Rolündeki İpek Filiz Yazıcı

Hazan, anne babasının göz bebeği, iyi, merhametli, sevecen ve başarılı bir öğrenci. Onu tanıyanın onu sevmemesi adeta imkânsız. Sıcacık gülüşü ve içten tavrıyla herkesin gönlünü kazanabilir. Dünyayı gezmek ve bir gezi fotoğrafçısı olmak en büyük hayali.

Lakin Hazan, cıvıl cıvıl, insanın içini aydınlatan bir genç kızken, Ejder’in saldırısından sonra ruhu incinmiş, kalbi kırılmış ve yaralı bir genç kıza çok hızlı dönüşür.

Yaşadığı ağır travma onun bir daha kolay kolay birine güvenmesine, bir gönül ilişkisine girmesine imkân tanımaz.

Yıllardır içten içe hayranlık duyduğu Berke, en yakın arkadaşı Ceylan ve hayatına bir arkadaş olarak giren Emre ile hiç hesapta olmayan yeni bir yola girer.

Annesi Suzan, son nefesini verirken canı gibi sevdiği kızı Hazan’ı, Mihri’ye emanet eder. Hazan hapisten çıkıp bir kabus gibi hayatına tekrar giren Ejder’e karşı Mihri’yle omuz omuza amansız bir mücadeleye girişir.

👉 Rojda Demirer Kimdir, Nereli? 


İpek Filiz Yazıcı Kimdir, Kaç Yaşında?

pek Filiz Yazıcı 6 Ekim 2001’de doğmuştur. Baba tarafından aslen Trabzon Of’ ludur. İlk oyunculuk deneyimini 2016 yılında yayımlanmış olan Babam ve Ailesi dizisiyle yaşamıştır. 2017’de yayımlanan Kayıt Dışı dizisinde Tuğba Ateş karakterine, Elimi Bırakma adlı dizide ise Ceyda karakterine can vermiştir.

İpek Filiz Yazıcı’nın kariyerinde en büyük çıkışı Netflix’ te yayımlanan Aşk 101 dizisinde ‘Işık’ karakteriyle olmuştur.

Instagram 👉 İpek Filiz Yazıcı


İpek Filiz Yazıcı Oynadığı Dizi ve Filmler

  • Babam ve Ailesi (TV Dizisi)
  • Kayıt Dışı (TV Dizisi)
  • 7yüz (İnternet Dizisi)
  • Elimi Bırakma (TV Dizisi)
  • Yeni Hayat (TV Dizisi)
  • Aşk 101 (İnternet Dizisi)
  • Son Nefesime Kadar (TV Dizisi)
  • UFO (Film)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu