Gündem

‘Kedi Kız’ KYK Yurdunu Ayağa Kaldırdı

Sakarya’nın Hendek İlçesinde KYK Kız Öğrenci Yurdu’nda sabaha karşı bir öğrencinin kedi sesleri çıkartarak öğrencilerin odalarını tırmaladığı iddiası yurdu ayağa kaldırdı.

Edinilen bilgiye göre, kız öğrenci yurdu içerisinde bir süredir geceleri kedi sesleri duyulduğu ve belirlenemeyen bir öğrencinin gecenin ilerleyen saatlerinde kedi sesleri çıkartarak, öğrencilerin odalarının kapılarını tırmaladığı ve “mır mır cadılar bayramı başlasın” şeklinde notlar bıraktığı iddia edildi.

KAPININ ARKASINA SANDALYE KOYDULAR

Yurtta bulunan bazı öğrenciler yaşadıkları panik yüzünden kapıların arkasına masa ve sandalye koyarak ‘kedi Kızdan’ kendilerini korumaya çalıştı. Yaşadıkları korku ve panik nedeniyle yurt yönetimine tepki göstermek isteyen öğrenciler gece saatlerinde odalarını terk ederek bahçeye indi. Konunun haber verilmesinin ardından olay yerine polis ekipleri sevk edildi.


BİR ÖĞRENCİ FENALAŞTI

Kediden korkan ve panik atak rahatsızlığı olduğu öğrenilen 1 öğrenci fenalık geçirdi. Olay yerine sevk edilen sağlık ekiplerince fenalık geçiren öğrenci Hendek Devlet Hastanesine kaldırıldı.


👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu