Yaşam

Koç Burcu Kadınının Kalbini Kazanmanın 7 Yolu

Koç Burcu Kadınının Kalbini Kazanmanın 7 Yolu. 21 Mart ile 22 veya Nisan arasında doğan kadınların burçları Koçtur. ilk işareti olarak, Koç kadınları bağımsız, güçlü ve kendinden eminler, bu yüzden herhangi bir burçtan herhangi bir alfa erkeğiyle birlikte olabilirler. Koçlar, istedikleri herkesi baştan çıkarabilecekleri için tutkuları ve kararlılıklarıyla bilinir.

Koç Burcu Kadınının Kalbini Kazanmanın 7 Yolu

Fiziksel olarak sadece ona ilgi duyuyor olsanız da, bir bütün olarak onun için zorlansanız da, bir Koç’u çekebilmek için çoraplarınızı çekmeniz gerekecek. Koç kızları yalan, sahtekarlık ve oyunlardan kolayca tiksinir, bu nedenle dürüstlük ve açıklık birincil silahlarınız olmalıdır. Değerini biliyor ve zamanını yapmayan birine harcamıyor. Ama onu kazanmanın birkaç yolu daha var.

1- Yaptığınız Her Bir Hareketten Emin Olun

Bağımsız ve kendine güvenen Koç kızı, asla güvensiz bir adam için razı olmayacak. Koç kadınları kendinden emin erkeklerden etkilenir. Güven ve kibir arasındaki çizgiyi geçmediğiniz sürece bile seksi bulurlar. Erkekler iki gruba ayrılırsa: yapıcılar ve konuşmacılar, 10 Koç burcundan 10’u yapıcıları seçer. Eğer kendine güvenmiyorsanız, ondan randevu almayı düşünmeyin fark ettiği anda sizi terk edecektir.


2- İzin Ver

Hakim-boyun eğen erkek-kadınlarla ilgili klişeleri unutun. Eğer bir Koç ile çıkacaksan, ilişkinin başına geçmek isteyeceğini ve buna izin vermen gerektiğini bilmelisin. Ne kadar kendinden emin, iddialı ve güçlü olursanız olun, bir erkek asla Koç kadınının otoritesine meydan okumamalıdır. Otoritesi ve muazzam egosu için bir tehdit oluşturacak bir erkeğe sahip olmak istemese de, “evet, hanımefendi” bir adamla da ilgilenmiyor. Sonuçlarına bakılmaksızın, ona karşı koymaktan korkmayan bir ortak arar. Bir Koç kızıyla başarılı olmanın anahtarı, güç dengesini erkenden ayarlamaktır.


3- Adrenalin

Diğer burçlar belirtilerinden çoğu insan gibi, Koç kadınları bir ilişkinin başlangıcında cinsel gerginliği ve erken flörtü severler. Ancak çoğu burç belirtisinden farklı olarak, Koç kadınları bu beklenti, heyecan ve cinsel gerginliğin zaman içinde kaybolması gerektiğine inanmaz ve bunun olmasına izin vermez. İlişki monotonlaşmaya başlar başlamaz dışarı çıkar. Zorlukları ve sürekli yeni heyecanları keşfetmeyi sever. Onun için hem coşku hem de enerji var, bu yüzden monoton, sıradan için yerleşmesi için bir sebep yok. Bu nedenle, bir Koç kızının kalbini kazanmanın anahtarı, sürekli yeni heyecanlar ve yeni zorluklar için açlığını beslemektir.


4- Doğrudan ve Dürüst Olun

Daha önce de belirtildiği gibi, bir Koç kızıyla dürüst ve açık olmalısınız. Onun gibi bir ipucu alacağını ummak yerine, doğrudan ve doğrudan yürekten yaklaşmak istiyor. Gerçeğin sizi nasıl hissettirdiğine bakılmaksızın, yüksek sesle söyleyin ve asla bükmeyin. Ancak, kendinizi asla kolay yakalamayın, çünkü birini kovalamanın heyecanını sever. Koç, savaş tanrısı Mars tarafından yönetilir, bu yüzden sevdiği adam için sıfır çaba ile gümüş bir tabakta bulundurmak yerine savaşmayı tercih eder. Yalanlar, zihin oyunları ve manipülasyonlar Koç burcunun işi değil, en büyük dönüşlerinden biridir.


5- Kendinden Emin Ol

Bir Koç kızını çekmenin bir başka basit yolu kendiliğinden olmaktır. Dürtüsel hareket etme eğilimleri nedeniyle, genellikle düşünmeden önce hareket eder. Ancak, bundan hoşlanmıyorlar. Aksine, kendiliğinden olmak onların güçleri ve diğer insanlarda bu kaliteyi her zaman takdir ediyorlar. Rahatsızlıklara yol açabilse de, doğal risk alıcılar da beladan çıkmayı severler. Son dakika planları yapın, onu sürpriz bir kaçışa götürün ya da ona tamamen beklenmedik bir şey verin – o anı teşvik edin ve her zaman daha fazlası için geri dönecek.


İlginizi Çekebilir 👇

👉 Dopamin Ne İşe Yarar, Ne Hissettirir? 

👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu