Yaşam

Kozmik Evlilik: Evrenin Evleneceğiniz Kişiyi Sizin İçin Seçtiğini Biliyor Muydunuz?

Kozmik Evlilik: Evrenin Evleneceğiniz Kişiyi Sizin İçin Seçtiğini Biliyor Muydunuz?. Günümüzde boşanmaların en büyük nedenlerinden biri, eşlerin gerçekten birbiriyle anlaşamamalarından kaynaklıyor. Bunun yanı sıra, geleneksel evliliklerin yerini de farklı ilişki türleri aldı. İlişkilerin şekli zaman içerisinde değişti.

Evrenin Evleneceğiniz Kişiyi Sizin İçin Seçtiğini Biliyor Muydunuz?

Birçoğumuz bir ilişkinin yanlış olduğunu bile bile başlarız. İçgüdülerimizi görmezden geliriz. İç sesimiz her ne kadar bize aksini söylese de yine de onu dinlemeyiz. Eğer hayatınızda biri yoksa muhtemelen neden hep karşınıza anlaşamadığınız insanların çıktığını merak ediyorsunuzdur. Aslında cevap basit, bunu siz çekiyorsunuz.

Evrenin ise sizin için başka planları var. Ancak bunun için içgüdülerinizi takip etmeniz gerekiyor. Evrenin kendine özgü br çalışma şekli vardır ve her şey belirli bir düzen halinde ilerler. Aslında şu an etrafınızdaki her şey sizi kozmik evliliğinize götürmek için mükemmel şekilde çalışıyor.

Bazı istekler ya da duygular sezgilerin önüne geçebiliyor. Oysa bunun nasıl olduğunu anlamasınız bile sezgilerinizle ruh eşinizi bulabilirsiniz. Sezgiler, geçmiş deneyimleriniz ve onlardan edindiğiniz mevcut bilgilerinizle şekillenir.

Karar vereceğiniz alanda ne kadar deneyimli olursanız, sezginiz de o kadar doğru bir karar verebilir. Bazı konularda başkalarına danışmak faydalı olsa da, kendiniz için neyin iyi olduğunu sizden başkası bilemez. Ayrıca sezginiz beyninizde “gerçekliğin ve duygunun bir ağı” gibi kodlanır. Bu gerçek ve duygu ağı ise eğer karşınızdaki kişi doğru kişiyse size heyecanlı ve gergin hissettirir. Ancak aksiyse kendinizi; uyuşuk ve paniğe kapılmış hissedersiniz. .

Evren, bunu sizin için önceden belirliyor ve siz gerçek ruh eşinizi arzuladıkça ona doğru çekiliyorsunuz. Bu nedenle sezgilerinize güvenmenizde fayda var.

Kozmik evlilik; sizin evrende aslında evli olduğunuz anlamına geliyor. “Sanki seni yüzyıllardır tanıyor gibiyim” klişesi ise aslında ruh eşinizle karşılaştığınızda gerçekte hissedilen duyguyu tam olarak karşılıyor.

Kozmik evlilik, evrende, ruhsal alemde yaptığınız taahhüt. Yani aslında daha önce ruh eşinizle karşılaştınız bu nedenle de onu gördüğünüzde “Seni yıllardır tanıyor gibiyim” diyeceksiniz. Ancak bu karşılaşmayı şu an için hatırlamıyorsunuz. Ancak karmaya göre siz zaten o kişiyle daha önce evlendiniz.

Kaynak: listelist


👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu