Gündem

KPSS 2022/9 Yerleştirme Sonuçları Açıklandı! İşte Sözleşmeli Personel Alımı Sonuçları Sorgulama Ekranı

Bugün açıklanan KPSS/9 sonuçlarına göre sorgulama ekranı açıldı. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığının sözleşmeli pozisyonlarına yerleştirme sonuçları için, KPSS-2022/9 kapsamında tercih yapan adaylar Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı personel alımı sonuçlarına ulaşmak için detayları içeriğimizde bulabiliriniz…

KPSS 2022/9 Yerleştirme Sonuçları Açıklandı!

ÖSYM Başkanlığı tarafından yapılan açıklamaya göre; KPSS-2022/9: Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığının Sözleşmeli Pozisyonlarına yerleştirme sonuçlarını açıkladı. Sonuçları merakla bekleyen adaylar ise sorgulama sayfası için araştırmalara başladı. İşte ÖSYM yaptığı açıklama ve sorgulama ekranı bilgileri….

👉 KPSS Matematik Nasıl Çalışılır? KPSS Matematik Hangi Dersten Başlanır?

10 – 15 Haziran 2022 tarihleri arasında tercihleri alınan KPSS-2022/9 Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığının sözleşmeli pozisyonlarına yerleştirme işlemleri tamamlanmıştır. Adaylar, yerleştirme sonuçlarına 20 Haziran 2022 tarihinde saat 15.45’ten itibaren ÖSYM’nin https://sonuc.osym.gov.tr internet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile erişebileceklerdir. Adaylara saygıyla duyurulur.

Sorgulama Ekranı İçin TIKLAYINIZ

👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu