KYK

KYK Wifi Çıkış Yapma Sayfası 2024 – wifi gsb gov tr Çıkış Linki

KYK Wifi Çıkış Yapma Sayfası 2024- wifi gsb gov tr Çıkış Linki. KYK Yurt Wifi çıkış nasıl yapılır? Sorularının yanıtını arayanlar için bu makalemizi hazırladık. wifi gsb gov tr çıkış yapma sayfası hakkında tüm bilinmesi gerekenlere bu makalemizden ulaşabilirsiniz.

KYK Wifi Çıkış Yapma Sayfası 2024

KYK yurt wifi ağı özel bir ağdır ve ağ üzerinden yaptığınız tüm işlemler kayıt altına alınmaktadır. KYK wifi ağına girdiğiniz IP adresi, ziyaret ettiğiniz internet siteleri, indirdiğiniz dosyalar kaydedilmektedir. Yasal bir durum olduğunda kaydedilenler delil olarak kullanılabilmektedir. Tüm bu yasal bilgileri e-devlet üzerinden onayladığınız wifi taahhütnamesinde de yazmaktaydı. Hatırlatmakta fayda var diye düşündük. KYK wifi ağından açtığınız oturum bilgileriniz 4 saat boyunca aktif tutulur. Akif olarak kullandığınız süre boyunca süre uzar. İnterneti kullanmazsanız bu 4 saatlik süre sonunda sistem oturumunuzu sonlandırır.

Bu bilgilendirmeden sonra KYK wifi çıkış yapma işlemi sırasında karşılaşılan sorunlardan birisi doğrulama sayfasının açıklamamasıdır. Bu sorunun nedeni giriş yaptıktan sonra sayfayı kapatmamanızdır.

Giriş yaptıktan sonra ‘çıkış’ butonuna tıkladığınız da donma oluyorsa bu cihazınızın tarayıcısından dolayı kaynaklanır. Bu sorunu Google Chrome tarayıcının son sürümünü kullanarak çözebilirsiniz.

KYK Wifi ağından yaşadığınız sorunların diğer bir nedeni ise bağlı olduğunuz sürede VPN kullanmak, mobil internetinize bağlanmak ve bağlantıyı kesip tekrar bağlanmak gibi davranışlarınız KYK wifi ağından çıkış yaparken sorun yaşamanıza neden olur.

KYK wifi ağına bilgisayar ve telefonunuzdan aynı anda bağlanamazsınız. Bu nedenle farklı 2 cihazdan wifi ağına bağlanmak isterseniz diğerine geçiş yaparken doğrulama sayfasında çıkış yapma işlemi yapmalısınız.


wifi gsb gov tr Çıkış Linki

KYK wifi çıkış yapmak için wifi.gsb.gov.tr adresine gitmeniz gerekir. Bu sayfadan ‘çıkış‘ butonu tıklayıp wifi ağından çıkış yapabilirsiniz. Burada dikkat edilmesi gereken bu sayfa başka bir wifi ağına bağlı iken açıklamaz. Ayrıca mobil internetiniz açıkken bu sayfa yine açılmaz. Sadece KYK wifi ağına bağlı olduğunuzda açılır.

GSB Wifi Çıkış Linki


KYK Wifi Beklenmeyen Bir Hata Oluştu Sorunu Çözümü

KYK wifi çıkış yapma işlemi yaparken “Beklenmeyen bir hata oluştu” uyarısı şık şık karşılaşılan bir sorundur. Bu sorun genellikle KYK wifi ağının yoğun kullanıldığı saatlerde karşılaşılmaktadır. Bu sorunu çözmek için yapabileceğiniz şey tekrar tekrar çıkış yapmayı denemektir.

Giriş yaptığınızda doğrulama sayfasını kapatmamalısınız ki çıkış yapacakken sayfanın açılmaması sorununu yaşamayın.


KYK Wifi Maksimum Giriş Hakkınız Doldu Hatası

GSB KYK wifi ağında şıklıkla karşılaşılan sorunlardan biri de “maksimum giriş hakkınız doldu” hatasıdır. Bu hatanın temel nedeni telefonunuzda mobil internetinizin açık olması ya da cihazınızı kapatıp açmanızdan kaynaklıdır.


İlginizi Çekebilir 👇

👉 KYK WİFİ Ağına Bağlanamıyorum Sorunu Nasıl Çözülür?

👉 Öğrenci Gündemi’ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu