KYK

KYK Yurttan Ayrılma Dilekçesi Örneği Word-PDF İndir

KYK Yurttan Ayrılma Dilekçesi Örneği Word-PDF İndir. Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) yurtlarında kalan öğrenciler mezun olma, başka yurda geçme, yatay geçiş, vb. durumlarda yurttan ayrılmak durumunda kalabiliyor. Bu gibi durumlarda yurttan ayrılma dilekçesi yazarak yurt müdürlüğüne bildirmeniz gerekmektedir. Bizde Öğrenci Gündemi olarak bu gibi durumlarda indirip kendinize göre düzenleyip yurt müdürlüğüne verebilmeniz için KYK Yurttan Ayrılma Dilekçesi Örneği Word-PDF dosyalarını paylaştık.

KYK Yurttan Ayrılma Dilekçesi Örneği Word-PDF

KYK Yurttan Ayrılma Dilekçesi vermeden önce sonradan ikamet edeceğiniz yeri hiçbir şüphe olmayacak şekilde planlamanızı tamamlayınız ve burası bir evse elektrik su doğalgaz internet gibi temel ihtiyaçlarınızın abonelik işlemlerini en azından başlatınız. Eşya ve gereksinimlerinizi temin ederek yeni yerinizde rahat edebileceğiniz gereksinimlerinizi karşılayınız. Ayrıca ikametgahınızı yurt adresine aldıysanız Nüfus idaresine yeni ikametinizi 30 gün içerisinde bildirmeyi kesinlikle unutmayınız. KYK Yurttan Ayrılma Dilekçesi verildikten sonra yurttan çıkışınız yapılacak ve odanız yada yatağınız sıradaki bir öğrenciye tahsis edilecektir, bu sebeple çıkışınız yapıldıktan sonra çok kısa sürede tahliye etmeniz şarttır. Bu duruma hazırlıklı olarak planlamanızı yapınız. Çoğu yurtta birkaç gün içerisinde işleminiz yapılarak çıkışınız yapılır ve hemen yeriniz yeni bir öğrenciye tahsis edilir. Yurt müdürlüğü tarafından demirbaş kontrolü de yapılacaktır, dolabınızı boşaltıp asma kilidiniz varsa kaldırınız, kişisel eşyalarınızı toparlayarak hiçbir eşyanızın kalmamasına özen gösteriniz.
Taşınmanız sonrasındaki yerinizden memnun olmanızı, sağlık ve mutluluğunuzu ayrıca derslerinizde de başarınızı dileriz.
KYK Yurttan Ayrılma Dilekçesi aşağıda bilgilerinize sunulmuştur ikamet ettiğiniz yurt müdürlüğüne hitaben yazınız, banka hesabınızı yazmayı unutmayınız, odanızı ve yatağınızı tam boşaltacağınız tarihi vazgeçmeyeceğiniz net bir tarih olarak yazmayı kesinlikle unutmayınız. Yukarıdaki uyarılarımızı da dikkate alınız. KYK Yurttan Ayrılma Dilekçesi örneği yazının sonunda Word ve PDF formatlarında da paylaşılmıştır bilgisayarınıza indirerek düzenleyebilirsiniz.

KYK Yurttan Ayrılma Dilekçesi Örneği Word İndir ]KYK Yurttan Ayrılma Dilekçesi Örneği PDF İndir

İlginizi Çekebilir  👇

👉 Genciz biz KYK Yurt Kayıt Sildirme İşlemi Nasıl Yapılır?

👉 Öğrenci Gündemi’ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu