Kimdir

Melis Sevinç Kimdir, Kaç Yaşında? Melis Sevinç Oynadığı Diziler

Gönül Dağı dizisinin Öğretmeni Melis Sevinç Kimdir, Kaç Yaşında? Melis Sevinç Oynadığı Diziler. Soruları, Gönül Dağı dizisinde canlandırdığı Selma Öğretmen rolü ile izleyenler tarafından merak edilen isimlerden oluyor. Başarılı oyuncu ilk oyunculuk hayatına 2019 senesinde rol aldığı Zalim İstanbul dizisi ile başlamıştır. İşte Melis Sevinç Hayatı ve Biyografisi hakkında tüm bilinmesi gerekenler.

Melis Sevinç Kimdir, Kaç Yaşında?

Gönül Dağı dizisinin Selma öğretmeni Melis Sevinç 15 Aralık 1999 İzmir doğumludur. Melis Sevinç 2023 yılı itibariyle 24 yaşındadır. İlk ve Ortaöğretim hayatını İzmir’de tamamladı. Lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesinde . tamamlamıştır. Melis Sevinç üniversite okuduğu sırasında ID Studio Sanat menajerlik ile tanışmış ve aldığı oyunculuk eğitimleri sonrası dizilerde yer almaya başlamıştır.


Melis Sevinç Oynadığı Diziler

Melis Sevinç, üniversite okuduğu oyunculuk eğitimi almış ve ilk oyunculuk hayatına 2019 yılında ‘Zalim İstanbul’ dizisi ile başlamıştır. Daha sonra 2022 yılında ‘Hayaller ve Hayatlar’ dizisinde Lale karakterini canlandırmıştır. TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Gönül Dağı dizisine ‘Selma Öğretmen’ olarak katılmıştır. .

  • Gönül Dağı (Selma Öğretmen) – 2022
  • Hayaller ve Hayatlar (Lale) – 2022
  • Zalim İstanbul () – 2019

Gönül Dağı Selma Öğretmen Kimdir?

Gönül Dağı dizinsin de Selma Öğretmen İstanbul’dan Gedelliye tahin olmuştur. Selma Öğretmen gerçekte Gedellili, kalburla güneş taşıyan adam, Adem’in kızıdır ve evlatlık olarak verilmiştir. Selma Öğretmenin evlatlık olduğundan haberi yoktur. Selma Gedelli’li olduğundan habersiz Gedelli çocukları en iyi şekilde eğitmeye çalışmaktadır.


İlginizi Çekebilir  👇

👉 Gönül Dağı Ramazan Kimdir, Nerelidir? Cihat Süvarioğlu Hayatı ve Biyografisi

👉 Gönül Dağı Çaycı Bekir Kimdir, Nerelidir? Yiğit Ege Yazar Hayatı ve Biyografisi

👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu