Yaşam

Morfose Şaç Serumu Ne İşe Yarar?

Morfose Keratin Saç Serumu 75ml, içeriğindeki keratin ile saçınızı güçlendirir. Kıvırcık ve kırılgan saçları sağlıklı ve yumuşak hale getirir. Kronik ve kontrolü zor bukleleri yumuşatır ve onlara daha ipeksi bir görünüm verir. Bukleleri ve kıvrımları anında ortadan kaldırır. Saçı tehlikeli dış etkilerden korur.

Saç bakım ürünleri arasında, şampuanlar ve saç kremleri kadar canlandırıcı serumlar ve saç tonikleri de giderek daha popüler ürünler haline geldi. Tıpkı cilde uygulanan diğer bakım ürünleri gibi saç bakım ürünleri de güzellik için artık olmazsa olmaz gerekli kozmetik unsurlar olarak yerini aldı. Akat tarafından piyasaya sunulan Morfose Hair Serum 75 ml Turuncu dağınık görünen saçların düzleştirilmesine yardımcı oluyor. Saçı ipeksi ve parlak bir görünüme kavuşturuyor.

Ürün Özelliği

·      Özel içeriği sayesinde saçları pürüzsüz, kusursuz ve parlak bir görünüme kavuşturur.

·      Saçları sağlıklı kılar ve güzelleştirir.

·      Düzenli kullanıldığında saçları düzleştiriyor.

·      Alkol içermiyor.

·      Tüm saç tipleri için uygundur. Anında emilir.

·      Saçın kaybolan nemini ve canlılığını geri kazandırıyor.

·      Saçların uçlarında oluşan kronik kırıkların onarılmasına yardımcı oluyor. Kırıkları anında kapatıyor.

Morfose Şaç Serumu Nasıl Kullanılır?

Saç yıkamadan sonra morfose şaç serumu kullanılır. Avuç içine az miktarda serum pompalayın ve saça uygulamadan önce iki elinizle ovalayın. Serumu eşit olarak dağıtın ve saçın uzunluğuna ve kalınlığına bağlı olarak sadece yeterli miktarda saç kullanın. Durulamayın.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu