Netflix, Haziran Ayında Türkiye’de Yayınlanacak İçerikleri Açıkladı

Dünyanın en popüler dizi ve film platformu Netflix, Haziran ayında Türkiye’de yayınlayacağı dizi ve filmleri ile lisanslı içeriklerini açıkladı.

Netflix Türkiye kullanıcılarını haziran ayında neler beklediğini görmek için okumaya devam edin.

Haziran Ayında Netflix’in Türkiye’de Yayınlayacağı Dizi ve Filmler

 

1- 5 Haziran ( Son Sezon)  13 Reasons Why

Netflix Orijinal “13 Sebep Neden” in dördüncü ve son sezonu 5 Haziran’da gelecek ve artık fragmanı izleyebilirsiniz. Sezon 3, Ağustos 2019’da prömiyerini yaptı ve futbolcu Bryce Walker’ı kimin öldürdüğünü sormak için yeni bir üzücü gizemi takip etti? Serinin son sezonunda, Liberty Lisesi Kıdemli Sınıfı mezuniyet için hazırlanıyor. Ama veda etmeden önce, tehlikeli bir sırrı gömülü tutmak ve geleceklerini sonsuza dek etkileyebilecek kalp kırıcı seçeneklerle yüzleşmek zorunda kalacaklar.

 

2- 10 Haziran ( İlk Sezon) Reality Z

Reality Z 2008 yılında yayında yayınlanan “Dead Set” isimli dizinin yeni bir versiyonu. Brezilya Rio’da bir zombi salgını sırasında stüdyoda mahsur kalan televizyoncuların hikayesi anlatılıyor. Katılımcıları ve yapımcıları Olimpo, Tanrılar Evi adlı bir gerçeklik şovuna hapseden zombi kıyameti. Stüdyo, kaos ve umutsuzluğun yönetilmeye başladığı Rio de Janeiro’da kurtuluş arayanlar için bir sığınak haline geliyor.

 

 

3- 12 Haziran Biz Böyleyiz

Biz Böyleyiz 12 Haziran’da Netflix abonelerinin beğenisine sunulacak. Bir Türk Filmi. Bir dönemler yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen bir arkadaş grubunun yıllar sonra yeniden bir araya gelmesini anlatan film; Berrak Tüzünataç, Engin Öztürk ve Özge Özpirinçci gibi ülkemizin popüler oyuncularını bir araya getiriyor.

 

4- 14 Haziran ( 3. Sezon )  Marcella

 

Marcella bir eski polis olan Marcella Backland’in hikayesini anlatıyor. Hiç beklemediği bir şekilde eşi tarafından terk edilen Backland, kendine yeni bir hayat kurabilmek için polisliğe geri dönüyor ve cinayetlerin peşine düşüyor. Üçüncü sezonda, Belfast’ta suçlu bir aileye farklı bir kimlik altında sızdı. Ancak araştırması sırasında yeni kişiliğinde kendini giderek daha fazla kaybetmeye başlar. Amanda Burton (Sessiz Şahit), suçlu aile anaçını oynar. Diğer roller Aaron McCusker ve Hugo Speer içindir. Marcella, daha önce The Brigde’den sorumlu olan İsveçli yazar Hans Rosenfeldt tarafından yaratıldı .

 

5- 19 Haziran ( 2. Sezon ) The Politician

Netflix ile büyük bir anlaşma yaptıktan sonra, Ryan Murphy akış hizmeti için ilk büyük TV dizisini göstermeye hazır. Politikacı, hicivli bir komedi gibi çalan müzik odaklı bir gösteri. Santa Barbara’dan büyük beklentileri olan zengin bir politikacı olan Payton etrafında dönüyor. İlginç bir şekilde, her sezon Payton’ın katılacağı farklı bir politik ırk sergileyecek.

 

 

6- 27 Haziran ( Son Sezon ) Dark

Netflix dizisi “Dark”, 2017’den bu yana karışık bir zaman dilimi haline geliyor . İnsanlar kaybolur kurgusal küçük kasaba Winden içinde Almanya . Sonuç olarak, yakındaki bir ormandaki bir mağara sistemi bunun sebebidir. Çünkü şimdiye kadar iki mevsim seyirciler arasında büyük karışıklığa neden olan bir zaman makinesi var. Almanya’dan muhtemelen en başarılı Netflix serisinin üçüncü ve son sezonu 27 Haziran’da akış platformunda başlıyor . İşte ilk tanıtım fragmanı:

 

 

7- 19 Haziran Yarın Tek Bilet

Türk filmi. Yarın Tek Bilet isimli bu filmde İzmir’e giden bir trendeki iki yabancının hayatlarının kesişmesine şahitlik edeceğiz. İkilinin aşk geçmişi, olayları çok daha farklı bir yere götürecek.

 

8- 26 Haziran Eurovision Şarkı Yarışması: Fira Saga’nın Hikayesi

 

Ülkelerini Eurovision Şarkı Yarışması’nda temsil etme şansı verildiği için İzlandalı şarkıcılar Lars Erickssong (Will Ferrell) ve Sigrit Ericksdottir’i (Rachel McAdams) takip ediyor. Pierce Brosnan, Dan Stevens ve Demi Lovato da David Dobkin’in yönettiği filmde rol alıyor.

 

 

 

 

 

0 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Milli Boksör Katilin Şuç Dosyası Kabarık Çıktı

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478