Bilgi Arşivi

Offersbux Nasıl Kayıt Olunur? Offersbux Güvenli mi?

Offersbux Para Nasıl Kazanılır? işte son zamanları en çok merak edilen sorularından biri. Nasıl Para Kazalınılır? sorusuna geçmeden önce Offersbux Nedir? sorusunu cevaplayıp ardından Offersbux ile Para Kazanma konusuna değinelim. İşte Offersbux Nasıl Kullanır? ve Offersbux Güvenlimi? tüm merak edilenleri içeriğimizde bulabilirsiniz...

Offersbux Nasıl Kayıt Olunur? sorusunu kısaca cevaplayacak olursak, platformda reklam izleyerek, bonus oyunlar oynayarak, Offersbux  Nedir?  diyecek olursanız PTP surfer ile para kazanılan bir platform. Günlük 100 kere tıklama hakkı bulunan Offerbux Nasıl Para Kazanılır? Platformda bulunan Para Kazan menüsünden Reklamları İzleyerek Para Kazanmaya başlayabilirsiniz. Peki ama Offersbux Güvenli mi? tüm soruların cevapları için makalemizi okumaya devam edebilirsiniz…

Offersbux Nasıl Kayıt Olunur?

Para kazandıran bir internet sitesi olan Offersbux’ ta para kazanılabilecek bir sürü yer var.  Dili İngilizce ama Türkçe yapabiliyorsunuz. Ay sonunda tıklamalardan para kazanıyorsunuz. Offerwals Offerwals adgem, admantium, adsCendMedia, offertoro vb. yerler yer alıyor. Burada görevler, anketler, quizler mevcut. Sık sık offerwals yarışmaları var. En çok kazanan ilk 10 kişiye ödül veriliyor.

Burada reklam izleyerek, bonus oyun oynayarak, offersbux PTP surfer ile para kazanabiliyoruz. Reklamların üzerine tıklayıp küçük topa tıklıyoruz bizi bir reklama atıyor o reklamın üst kısmı dolduktan sonra ters olanı işaretliyoruz ve kazanıyoruz. Bonus oyunda ise oynamak için click to play bastıktan sonra tekrardan oranın dolmasını bekliyoruz ve kazanıyoruz. Bu oyunu 60 sn. bir oynayabiliyoruz. Ödüller hesabımıza anında ekleniyor. Günlük 100 sınırı var. Offersgrid’te resmin herhangi bir yerine tıklayarak 0,00010$ ve 0.25 kredi kazanırız. Ayrıca her 20 tıklama için küçük bir ödül kazanırız. Günlük 100 kere tıklama hakkınız var.

Ödemelere gelince Skrill, Papara, Payeer, Bitcoin ya da Turkish bankalarına çekebiliyoruz. Skrill için alt limit 2 dolar para çekme ücreti 0,57$  Papara için 2 dolar ücretsiz olması için 12 dolar olmalıdır. Türk bankası 5 dolar para çekme ücreti yok.


Offerbux Nasıl Para Kazanılır?

Platformda reklam izleyerek, bonus oyunlar oynayarak, offersbux PTP surfer ile para kazanabiliyoruz. Reklamlara tıklayıp küçük topa tıklıyoruz bizi bir reklama atıyor o reklamın üst bölümü dolduktan sonra ters olanı işaretliyoruz ve kazanıyoruz. Bonus oyunda ise oynamak için click to play bastıktan sonra tekrardan oranın dolmasını bekliyoruz ve kazanıyoruz.

Bu oyunu 60 sn. bir oynayabiliyoruz. Ödüller hesabımıza hatıranda ilave ediyor. Günlük 100 hududu var. Offersgrid’ te resmin rastgele bir yerine tıklayarak 0,00010$ ve 0.25 kredi kazanırız. Ayrı olarak her 20 tıklama için küçük bir ödül kazanırız. Günlük 100 kere tıklama hakkınız mevcut.

Hesabınıza kaydolun ve oturum açın. Para Kazan menüsünden Reklamları İzleyerek başlayabilirsiniz. Bir reklama tıklayın ve ‘yükleme çubuğu’ tamamlanana kadar bekleyin. Görüntüyü eşleştirerek captcha kodunu onaylayın ve bakiyeniz yatırılır! Minimum ödeme yoktur, ödeme limiti olmadan paranızı çekebilirsiniz. 1000 Cashout Puanına ulaşmak ve para çekme talebinde bulunmak için ihtiyacınız olan tek şey.

Bonus Reklamlar ve Teklif Duvarlarına tıklayarak kolayca Para Çekme Puanları kazanabilirsiniz. Yükseltilmiş Üyelerin para çekme talebinde bulunmak için Para Çekme Puanları toplamasına gerek yoktur.

PTC bölümünde neden hiçbir reklam göremiyorum?

OffersBux’ta reklamları görüntüleyebilmek için, tarayıcınızın uzantı ayarlarında reklam engelleyicinizi (açılır pencere engelleyicisi) Devre Dışı Bırakmanız veya Kapatmanız gerekir.

👉 Swift Ne İşe Yarar, Swift Ücreti Nedir? 


Offersbux Tavsiyelerimin Tıklamaları İçin Neden Kredi Alamıyorum?

Tavsiyelerinizin tıklamalarından kredi almak için her gün oturum açmanız ve günlük kazanmanızı sağlayacak minimum 4 reklamı tıklamanız gerekir.

Giriş yaparken neden Birden Fazla IP hatası alıyorum?
Bağlantınıza başka bir IP atamak için modeminizi yaklaşık 1 ila 2 dakika yeniden başlatın veya fişini çekin. Bu, dinamik IP adresine sahip üyeler için yaygın bir sorundur. Gelecekte referans ve hata için lütfen aynı prosedürü kullanın. Bu sorunu çözmenin tek yolu budur. Bu çoklu IP giriş hatasına her sahip olduğunuzda bizimle iletişime geçmenize gerek yoktur. Sonunda çözebilirsin.

Çıkış yaptığımda neden daha fazla reklam var?
Oturumunuz kapalıyken daha fazla reklam göreceksiniz çünkü sistemimiz, reklamverenlerin demografik filtreler ayarlamasına izin veriyor, böylece yalnızca belirli ülkeleri veya daha değerli oldukları düşünülen yeni üyeler gibi belirli üyeleri hedefleyebiliyorlar


Offersbux Hesabım Neden Askıya Alındı?

Offersbux nedir,Offerbux nasıl para kazanılır yazımızda değinmemiz gerekn önemli bir konu;Bir üye sistemimizi aldatmaya çalışırsa hesaplar askıya alınır. Hesabınızın yasaklanmasının birçok farklı nedeni vardır. IP adresini değiştirmek, IP adresini gizlemek için bir proxy kullanmak, sahte adres ayrıntıları ve birden fazla hesap açmak, hesabın askıya alınmasının nedenleridir. Hile yapanlar ömür boyu engellenir. İkinci şans yok! Haksız yere yasaklandığınızı düşünüyorsanız, lütfen bize bir destek bileti gönderin.

Yeni üyeleri nasıl tavsiye ederim?
YOffersbux nedir,Offerbux nasıl para kazanılır yazısında bir önemli konu da, eni üyeler tavsiye etmeye başlamak için lütfen hesap sayfanıza gidin ve menüden benzersiz yönlendirme bağlantınızı ve afişlerinizi alabilirsiniz.

Yönlendirmeleri çekmek için kullanabileceğiniz birçok farklı strateji vardır:
Birçok üye, diğer web sitelerinde ucuz reklam satın alır. Diğer birçok üye, bağlantılarını ve afişlerini forumlarda, ücretsiz sitelerde, Facebook’ta, Twitter’da ve bloglarda yayınlar. Yeni yönlendirmeler almak için ‘doğru’ bir yöntem yoktur. Yukarıdaki seçeneklerden herhangi birinin kombinasyonu, muhtemelen başlamak için iyi bir yerdir.


Birden fazla OffersBux hesabım olabilir mi?

Offersbux nedir, Offerbux nasıl para kazanılır çok dikkat etmeniz gereken bir konu da bu olsa gerek; Hayır, birden fazla hesaba sahip olunmasına izin verilmez ve yakalanırsa tüm hesaplar askıya alınır. Aynı IP adresinden birden fazla hesap tespit edersek, tüm hesaplar askıya alınacaktır. Lütfen okullar veya diğer halka açık yerler gibi halka açık ağlardan katılmayın.

Hangi ödeme seçenekleri mevcut?

Offersbux nedir, Offerbux nasıl para kazanılır konusunda herkesin merak ettiği konuda offersbux paramı nasıl çekerim olacaktır.
Şu anda Perfect Money, Payeer, AirTM, CoinBase, Bitcoin, Dogecoin, Litecoin, AdvCash, Skrill ve Papara sunuyoruz.

Kullanıcı adımı değiştirebilir miyim?
Hesabınızı kullanıcı adınızla tanımladığımız için kullanıcı adınızı DEĞİŞTİREMEZSİNİZ.

Yönlendirme bağlantımı ve afişlerimi nerede bulabilirim?
Tavsiye bağlantınızı ve afişlerinizi bulmak için üye alanında sol taraftaki Başlıklar’ı tıklayın.

Yönlendirmelerden para kazanabilir miyim?
Offersbux nedir,Offerbux nasıl para kazanılır bu konuda offerbuzdan para kazanmak için epey önemli .Evet, çünkü ücretsiz üyeler kendi tıklamalarından ve tavsiyelerinin her birinin tıklaması için para kazanıyor. Yükseltilmiş üyeler daha fazla kazanır ve çok daha fazla kazanacağınız için bu, kazanmanın önerilen yoludur.


Parolamı Nasıl Geri Alabilirim?

Offersbux nedir, Offerbux nasıl para kazanılır bazen paralarınızı unutabiliriz bunun için; Menüden oturum aç’ ı tıklayın ve ‘Şifrenizi mi unuttunuz?’ Bağlantısını tıklayın. ardından e-postanızı girin ve şifreniz, hesabınızla ilişkili e-postanıza yeniden gönderilecektir.

Reklamları ne sıklıkla tıklayabilirim?
Offersbux nedir, Offerbux nasıl para kazanılır konusunda önemli bir detayda bu 24 saatte bir reklamlara tıklayabilirsiniz. Reklamlar gece yarısı (00:00 sunucu saati) sıfırlanacaktır.

Üst sıramı değiştirebilir miyim?
Hayır, yönlendiricinizin (üst sıradaki) başka bir kullanıcı olması gerektiğine inanıyorsanız veya herhangi bir üst sıranız yoksa, bu sorun web sitesinden değildir.
Tıkladığınız yönlendirme bağlantısını kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır.


👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu