Teknoloji

Para Kazanmak İçin En Çok Ödeyen 20 URL Kısaltıcı

Bazı iyi yüksek ücretli URL kısaltıcı hizmetleri vardır, böylece bir web sitesi olmadan para kazanabilirsiniz. Bu para kazanmak için kolay bir yöntemdir.

Online para kazanmak söz konusu olduğunda, çoğu zaman, çok fazla iş koymanız gerekir.

URL kısaltması kullanıyorsanız, bağlantıları kısaltıcı bağlantı sağlayıcısı üzerinden paylaşarak kolayca para kazanabilirsiniz.

Sosyal medyada popüler youtube videolarını veya başka bir web sitesi makalesini paylaşıyor musunuz? Bu listeden URL kısaltıcı hizmetlerinden birini kullanırsanız para kazanabilirsiniz.

Böylece, her web sitesi bağlantısını kısaltın ve birisinin kısaltılmış URL’nizi tıklamasını sağlayın. Burada, 2020’de çevrimiçi para kazanmak için en iyi ve en yüksek ödeme yapan URL kısaltmasını listeledik.

2020’de para kazanmak için en iyi URL Kısaltıcısına bir göz atalım.

1. Shorte.st

Shorte.st  para kazanmak için en iyi kısaltıcı URL’lerden biridir. En kısa kısaltma bağlantı hizmetini kullandığınızda para kazanmak için farklı fırsatlarınız var.

Bu ortaklık programı, arkadaşınızı her yönlendirdiğinizde size% 20 ömür boyu komisyon kazanacak şekilde ödeme yapmanızı sağlar.

Dezavantajı, Facebook’ta en kısa web sitesi kısaltma URL’sini paylaşamamanızdır.  Bu site hakkında daha fazla bilgi edinmek için En Kısa incelememizi okuyun.


2. Adf.ly

Ekstra para kazanmak için güvenilir URL kısaltıcısı geldiğinde,  Adfly  ilk yıllardan biridir, çünkü işi uzun yıllar çalıştırır.

Bu,   pop-up’ları olmayan güvenli bir reklam sitesidir . Anti-virüs ve kötü amaçlı yazılım sunucuları, tüm reklamları platformları aracılığıyla tarar.

Adfly, PayPal üzerinden kazanç sağlayan yayıncılara ödeme yapar. Minimum 5 $ eşiğine ulaştığınızda, paranızı çekersiniz.


3. ShrinkEarn

ShrinkEarn , para kazanmak için hızla büyüyen URL kısaltmasıdır. Bu platform kullanıcı arayüzü ve Clicksfly benzeri birçok şey. Bu, Clicksfly’e en iyi alternatiftir. ShrinkEarn, 1000 görüntüleme için 20 dolar ödeyeceklerine söz veriyor.


4. GPlinks

GPlinks , 2020’deki en yüksek ücretli URL kısaltıcı web sitelerinden biridir. 5 $ minimum eşiğe ulaştığınızda ödeme alırsınız.


5. MiniURL.io

MiniURL.io yatırım yapmadan para kazanmanıza yardımcı olacak en iyi web sitesi kısaltmasıdır. Arkadaşlarınızı tavsiye ettiğinizde, kazançlarının% 20’sini ömür boyu alacaksınız.


6. Clicksfly

Clicksfly  , para kazanmak için en yüksek ücretli başka bir URL kısaltmasıdır. Diğer URL kısaltıcı web sitelerine kıyasla oldukça yüksek olan bu sitede 10000 görüntüleme için 150 $ kazanabilirsiniz.

Bu yasal bir web sitesi,  Clicksfly ödeme kanıtı 2019’a bakın . İndirme paylaşım web siteniz varsa, bu URL kısaltıcı hedef sayfayı açmadan önce bağlantıları paylaşmak için iyidir.

PayPal, Payoneer, Bitcoin, PayTM, UPI ve Banka havalesi gibi çeşitli ödeme yöntemleri sunar.


7. Shortzon

Shortzon , kısa bağlantılar oluşturmak için iyi bir ücretsiz araçtır. ABD’den 1000 görüntüleme başına 13 ABD doları kazanırken, Shortzon Asya ülkelerinin trafiği için 4 ABD dolarından daha az ödeme yapar.


8. L2S.Pet

L2S.Pet , yeni ve en yüksek ücretli URL kısaltıcı hizmetlerinden biridir. Ödeme oranı İsviçre için 15 dolar, ABD 1000 görüntüleme için 11 dolar ödüyor.


9. Bc.vc

Bc.vc , tüm ülkeler için tüm masaüstü ve mobil trafiğiniz için para kazanmak için çok iyi bir URL Kısaltıcıdır . Kazançlarınızı PayPal veya Payoneer aracılığıyla 10 ABD dolarına ulaştığınızda alacaksınız.


10. Uiz.io

Uiz.io , ABD’den 1000 görüntüleme başına 8 dolar ödüyor ve yönlendirme programı% 30 komisyon veriyor. PayPal, Banka Havalesi, Bitcoin, Webmoney, ePayments, Payeer gibi farklı ödeme yöntemleri vardır.


Shrinkme

Shrinkme para kazanmak için yeni bir URL kısaltıcıdır. Kısa bağlantılar oluşturmak için tamamen ücretsiz bir araçtır. 1000 görüntüleme için 200 dolara kadar kazanç sağlayan bu en yüksek ücretli URL kısaltıcı. Ayrıca arkadaşlarınıza başvurarak PayPal parası kazanabilir ve kazançlarının% 20’sini ömür boyu alabilirsiniz!


Shotly.io

Alternatif arıyorsanız, Shotly.io sizin için iyi bir seçimdir. ABD ve Avustralya’dan 1000 Görüntüleme başına 12 $ kazanabilirsiniz. Bunun ayrıca kazançlarınızı çekmek için çeşitli ödeme yöntemleri vardır.


Linkbucks.com

Linkbucks , bağlantılarınızı çevrimiçi paylaşmak için para kazanmanıza yardımcı olan en eski bağlantı kısaltıcılarından biridir.


Dwindly

Dwindly , kısaltılmış URL’lerine trafik getiren kullanıcılarına reklam gelirlerinin bir kısmını ödeyen en iyi URL kısaltıcıdır.


LinkzFly

LinkzFly, BGBM oranlarına sahip en yüksek ücretli URL Kısaltıcılarından biridir. Masaüstü ve mobil trafik için 12,50 ABD doları kazanacaksınız.


Linkshrink

Linkshrink sitenize getirdiğiniz her ziyaretçi için para kazanmanıza olanak tanıyan başka bir ücretsiz URL kısaltma ağıdır Shrinkedbağlantıları. 5 dolara ulaştıktan sonra gelirinizi geri alabilirsiniz.


Link.TL

Türkiye merkezli link kısaltıcı servisi Link TL de en iyi alternatif URL kısaltıcı sitesidir.

Para Kazanmak İçin Diğer URL Kısaltıcı

 • BITL.cc
 • ULS Eğlencesi
 • Oke.io
 • Müttefik
 • Short.am
 • URLCash.Net
 • Adfoc.us
 • Uskip.me
 • Spaste
 • Payskip
 • Shrinkearn
 • Vivads
 • Uii.io

👉 Öğrenci Gündemi’ni Instagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu