Bilgi Arşivi

Saliha Erdim Seans Ücreti 2022 – Saliha Erdim Kliniği Nerede?

Saliha Erdim’ e Nasıl Ulaşabilirim? diye merak edenler Saliha Erdim Muayene Ücreti Ne Kadar? Bürosu ya da kliniği nerede? araştırmaları yapmaktalar. Aile danışmanı olarak da bilinen ve sosyal medyada verdiği konferanslardan kısa kesitler yayınlanan Saliha Erdim Ofisi Nerede? Ayrıca Saliha Erdim Seans Ücreti 2022 Ne Kadar? gelin birlikte öğrenelim…

Saliha Erdim Seans Ücreti 2022

“Aile Okulu” altında yüzlerce sohbetlerde konferans veren Saliha Erdim aslen nereli, kaç yaşında? oldukça merak edilmekte.  Saliha Erdim Seans Ücreti 2022 öğrenmeden önce Saliha Erdim Kimdir? Kısaca öğrenelim1956 Samsun Havza doğumlu. İlkokulu Vezirköprü’de orta okulu Çorum Sağlık Okulu’nda, liseyi Zeynep Kamil Sağlık Meslek Lisesi’nde okudu. Yüksek öğrenimine Hacettepe Yüksek Hemşirelik Okulu’nda devam ederken, üniversite çevrelerinde odaklanan terör olayları sebebiyle yarım bırakmak zorunda kaldı. Daha sonra Açık Öğretim Fakültesi Sosyal Bilimler Bölümü’nde okudu fakat kıyafet engeli yüzünden mezun olamadı.

Yaklaşık yirmi beş yıldır, çeşitli yaygın eğitim kurumlarında ve çevrelerinde, yurt içi ve yurt dışında, çocuk-aile-eğitim eksenli ders, kurs, konferans, seminer, sohbet faaliyetlerinde bulunuyor. Marmara FM’de 1997 Yılından beri, eşi Zekeriya Erdim’le birlikte “Aile Okulu” programı, Mayıs 2003’den 2006 temmuz ayına kadar münferiden “Hanımefendi” adlı haftada beş gün kuşak programı yaptı.

👉 Saliha Erdim Kimdir, Nerelidir? Saliha Erdim Hayatı ve Biyografisiİnstagram 👉 Saliha Erdim

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu