Kimdir

Seher Sultan Kimdir, Gerçek Adı Ne? Seher Sultan Ne İş Yapıyor?

Seher Sultan Kimdir, Gerçek Adı Ne? Seher Sultan Ne İş Yapıyor? Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Seher Sultan son günlerde en çok merak edilen isimler arasında yer aldı. Seher Sultan aslen Nereli? Seher Sultan Kaç Yaşında? Gelin birlikte Seher Sultan hakkında tüm merak edilenleri öğrenelim..

Seher Sultan Kimdir?

Sosyal medyada paylaşımları ile sık sık gündeme gelen Seher Sultan kimdir? Ünlü fenomen ve iş insanı olan Dilan Polat ile ilgili yaptığı paylaşımlar ve araştırmalar sonrasında gündeme gelen Seher Sultan gerçek adı da araştırılmaya başlandı. Dilan Polat güzellik merkezleri ve kozmetik markaları ile ilgili iddialarda bulunan Seher Sultan aynı zamanda Dilan Polat finansal durumu ile ilgili paylaşımlarda yapmaktadır. hal böyle en çok araştırılan isimler arasında yer almakta.

Gazeteci olması yanı sıra sosyal platformlardan olan Twitter üzerinden yaptığı paylaşımlar ile dikkatleri üzerine çekmekte. Seher Sultan Gerçek adı ne? merak edenler için söyleyelim ki, gerçek adı Seher Yaşayacak’tır Peki ama Seher Sultan Ne İş Yapıyor, Ne Mezunu?


Seher Sultan Ne İş Yapıyor?

Sık sık gündeme gelen isimler arasında yer alan Seher Sultan ekonomist ve gazetecidir. Seher sultan Ne Mezunu? merak edenler için eğitim hayatından bahsedecek olursak;  İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunudur. Günümüzde gazetecilik yapan Seher Sultan kullanıcı adlı Yaşayacak, Kanal D, Dünya Gazetesi gibi farklı kurum ve kuruluşlarda görev yaptı.

Hali hazırda İtalya’da yaşamını sürdüren gazeteci aslen İzmirlidir., günümüzde kurumlardan bağımsız serbest gazetecilik yapıyor. Aynı zamanda sosyal medyada binlerce takipçisi mevcuttur.

Twitter Seher Sultan 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu