Kimdir

Sıla Doğu Kimdir, Ne İş Yapıyor? Sıla Doğu Dilan Polat’ın Neyi Oluyor? Sıla Doğu Boyu, Kilosu Kaç?

Sıla Doğu Kimdir, Ne İş Yapıyor? Sıla Doğu Dilan Polat’ın Neyi Oluyor? Sıla Doğu Boyu, Kilosu Kaç? Sosyal medyada sıklıkla adı geçen ve son günlerde açtığı Sıla Doğu Yaşam Merkezi ile gündeme gelen Sıla doğu Kaç Yaşında, Nereli? merak edilmekte. Gelin birlikte Sıla Doğu eski hali ve Sıla Doğu Hayatı ve Biyografisini öğrenelim…

Sıla Doğu Kimdir?

Sosyal medya fenomenlerinden olan ve aynı zamanda başarılı işkadınları arasında yer alan Sıla Doğu Kimdir, Ne İş Yapıyor? merak edilmekte. Dilan Polat’ın ablası olan Sıla Doğu, son günlerde sık sık gündeme gelen isimler arasında yer almakta. 1996 yılında Adana ilinde dünyaya gelen Sıla Doğu, 2023 yılı itibari ile 27 yaşındadır ve aslen Adanalıdır. 

Sıla Doğu Ne İş Yapıyor? sorusuna cevap verecek olursak; öncelikle Sıla Doğu için güzellik uzmanı, influencer, dijital medya içerik üreticisi, girişimci, iş kadını ve fenomendir. Bunların yanı sıra ablası Dilan Polat ile güzellik merkezi açmış ve başarıları sonrasında kendi kozmetik markası olan Dosivens kurmuştur.


Sıla Doğu Hayatı ve Biyografisi

Başarılı kariyeri ile günden güne adınsan sıklıkla söz ettiren ve ek attığı her sektörde başarılar elde eden Sıla Doğu, ablası Dilan Polat’tır ve Can Doğu adında bir erkek kardeşi de vardır. Bir çok farklı alanda adını duyuran Sıla Doğu, çocukluk hayalinin aslında oyunculuk olduğunu lakin ailesi izin vermediği için bu hayalini gerçekleştiremediğini her defasında dile getirmektedir. 2014 yılında 18 yaşında iken Elidor Miss Turkey yarışmasına katılan Sıla Doğu, 1.75 cm boyunda ve 53 kilodur.

Ablası Dilan Polat ile güzellik merkezi açan ve Türkiye’nin önde gelen Güzellik merkezleri arasında yer alan şirketleri ile bir çok ilde şubeleri bulunmaktadır. bununla yetinmeyen Sıla Doğu kendi markası olan Dosivens kozmetik markasını kurmuştur. Bu marka ile birçok ünlü ismin makyajı yapan Dosivens markası ile adını Türkiye geneline duyurmuştur.

Son olarak kendi adında bir yaşam merkezi açan Sıla Doğu Yaşam Merkezinde Nefes terapileri ve Aile Dizimi gibi hizmetler veren Sıla Doğu Yaşam Merkezi son günlerde popüler olmaya devam etmektedir. Ayrıca belirtelim ki başarılı iş kadını ve fenomen olan Sıla Doğu 2023 yılında da Umreye gitmiştir.

Instagram’da Sıla Doğu

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu