Gündem

Son Nefesime Kadar Dizisi Nerede Çekildi? Son Nefesime Kadar Dizisi Oyuncu Kadrosu

Son Nefesime Kadar Dizisinin Oyuncuları kadar, Konusu da merak edilmekte. İşte yeni yayına girecek olan Son Nefesime Kadar Dizisi hakkında tüm detaylar...

Son Nefesime Kadar Dizisi Oyuncuları sebebiyle oldukça merakla beklenen bir dizi olacak gibi görünüyor. Son Nefesime Kadar, Nerede Çekildiği de merak edilirken bir yandan da dizinin henüz başlamadan bu kadar ses getirmesinin sebebi Son Nefesime Kadar Konusu. Happy Valley dizisinin Türkiye uyarlaması olduğu söylenen dizi hakkında tüm detaylar makalemizde…

Son Nefesime Kadar Dizisi Oyuncu Kadrosu

Dizinin başrollerinde Nurgül Yeşilçay ve Emre Kınay yer alıyor. Pastel Film imzalı, yönetmen koltuğunda Deniz Çelebi Dikilitaş oturduğu, senaryosunu Hatice Meryem’in uyarladığı “Son Nefesime Kadar” dizisi 23 Şubat Çarşamba 20.00’de FOX TV izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Peki ama Son Nefesime Kadar dizisinin oyuncuları kim?

Polisiye dram türündeki dizi Son Nefesime Kadar‘ ın oyuncuları kadar konusu da dikkat çekiyor. Son Nefesime Kadar dizisinin oyuncuları arasında; Ertan Saban, Begüm Birgören, Rojda Demirer, İpek Filiz Yazıcı, Emre Bey, Baran Bölükbaşı, Elif Ceren Balıkçı ve Taha Baran Özbek  yer alıyor.


Son Nefesime Kadar Dizisi Nerede Çekildi?

Son Nefesime Kadar dizisinin yapımcılığını Yaşar İrvül ve Efe İrvül üstlenirken, yönetmen koltuğuna Deniz Çelebi Dikilitaş oturuyor. Fragmanıyla dikkat çeken bir yapım olan Son Nefesime Kadar dizisinin çekimlerinde İstanbul’un Beşiktaş ve Galata gibi bölgelerinin yanı sıra birçok farklı semt ve sokağı kullanılmaktadır.


Son Nefesime Kadar Konusu?

Yıllar önce kızını büyük bir felaket sonrası kaybetmiş acılı bir annedir Mihri. Bu kayıp sonrası aldığı radikal bir karar yüzünden ailesi dağılmış, oğlu ve kocası tarafından terk edilmiş, tek başına kalmıştır. Ancak Mihri yılmamış, kızından geriye kalan tek hatıra olan torununa sımsıkı sarılmış, hayatın ona getirdikleriyle barışık, küçük sade bir hayat yaşamaya başlamıştır. Ta ki kızının ölümünün müsebbibi ve bir suç makinası olan Ejder’in hapisten çıktığını duyana kadar.

Mihri, Ejder’in serbest kaldığını duyduğu an adeta çılgına döner. Artık tek düşüncesi onu yakalamak, adaleti tesis etmek ve kendi kızının başına gelen felaketin bir başka masumun daha başına gelmesine mani olmaktır. Mihri sezgilerine güvenir ve onun peşine düşer.

Mihri sezgilerinde haklıdır. Ejder gerçekten de hapisten çıkar çıkmaz korkunç bir suça bulaşır. Mihri onu engellemek, onu durdurmak için mesleğini, hatta canını ortaya koyar.

Ancak Ejder ile Mihri’yi birbirine bağlayan ve sonsuza kadar kopmayacak bir bağ daha vardır. Bu küçük Umut’tur. Mihri bir yandan dağılan ailesinin parçalarını toplamaya çalışırken, bir yandan da torununu kaybetmemek için büyük bir mücadeleye girer.

👉 Üç Kız Kardeş Dizisinin Dönüş’ü Almila Ada Kimdir, Kaç Yaşında ve Nereli?


Son Nefesime Kadar Hangi Diziden Uyarlama?

Başrollerini Nurgül Yeşilçay, Emre Kınay ve Ertan Saban’ın paylaştığı Son Nefesime Kadar dizisi, İngiliz yapımı Happy Valley’den uyarlandı. Dizinin çekimleri de İstanbul’un farklı semtlerinde gerçekleşiyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu