Yaşam

Suda Collagen Nedir? Suda Collagen Ne İşe Yarar?

Suda Collagen Nedir? Suda Collagen Ne İşe Yarar?. Suda Collagen beslenme düzenine yardımcı olan kolojen  gıda takviyesidir. Suda Collagen % 100 kırmızı etten sığır kolojeni ile üretilmektedir. Peki Suda Collagen ne zaman içilmeli? Suda Collagen kilo aldırır mı? İşte tüm soruların yanıtları…

Suda Collagen Nedir?

SUDA COLLAGEN’in 3 farklı formu vardır: içime hazır sıvı formu, suya karıştırılarak içilen toz saşe formu ve tablet formu. Her ürünün kolajen miktarı farklıdır ve hepsi Peptit formunda kolajen içerir. İçime hazır sıvı formunda 1 serviste 5500 mg kolajen peptit içerir. Toz saşe formunda 1 serviste 8000 mg kolajen peptit ve ilave olarak Türkiye’de ilk defa 1 milyar KOB probiyotik bakteri içerir. Tablet formunda ise her tablette 1000 mg kolajen peptit ve yine Türkiye’de ilk defa 1 milyar KOB probiyotik bakteri içerir.


Suda Collagen Ne İşe Yarar?

 

Suda Collagen, cilde esneklik, sıkılık ve dayanıklılık verir. Cildimiz, saçlarımız, tırnaklarımız kolajen sayesinde yenilenir, daha parlak ve sağlam olur. Yapılan tarafsız klinik çalışmalarda kolajen takviyesi ile kırışıklıklarda ciddi oranda azalmalar görüldüğü, ayrıca cildin esnekliğinin arttığı kanıtlanmıştır.

Yapılan klinik çalışmalar peptit formunda kolajen takviyesi alan kişilerde 4 hafta sonunda farkın görülmeye başladığını, 8 hafta sonunda da belirgin sonuçlar elde ettiğinizi gösteriyor. Bu yüzden uzmanlar en az 8 hafta kullanılmasını öneriyor.


Suda Collagen Ne Zaman İçilmeli?

Geceleri vücut yenilenme aşamasında olacağı için alacağınız kolajen desteği bu yenilenmeyi hızlandırabilir. Bu yüzden akşamları tüketebilirsiniz. SUDA COLLAGEN’in kolajen ve probiyotiği bir arada barındıran tablet ve toz saşe formlarını ise, iki içerikten maksimum faydayı sağlamak için öğün arasında istediğiniz zaman tüketebilirsiniz.


Uyarı: Sitemizde paylaşılan reçeteli veya reçetesiz tüm krem, merhem, sabun, jel gibi ürünler bilgi amaçlı paylaşılmaktadır. Sadece doktorunuzun reçete ettiği şekilde kullanınız.

Suda Collagen Kilo Aldırır mı?

En çok merak edilen sorulardan biri de kolajen tüketmenin kilo alıp aldırmadığıdır. Suda Collagen’in hiçbir formu şeker içermediği için kilo aldırmaz diyebiliriz. Suda kolajen kullananlar tarafından da tavsiye edilmektedir.


Uyarı: Sitemizde paylaşılan reçeteli veya reçetesiz tüm krem, merhem, sabun, jel gibi ürünler bilgi amaçlı paylaşılmaktadır. Sadece doktorunuzun reçete ettiği şekilde kullanınız.

İlginizi Çekebilir 👇

👉 En İyi 10 Kas Gevşetici Krem 2024

👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu