Gündem

Survivor Maaşları 2022 – Survivor Oyuncuları Ne Kadar Kazanıyor?

Survivor Maaşları 2022 – Survivor Oyuncuları Ne Kadar Kazanıyor?. Ekranların sevilen yarışması Survivor hakkında en çok merak edilen Survivor oyuncuları ne kadar kazanıyor? Maaşları ne kadar 2022 gibi soruların yanıtlarını araştırdık. TV 8 ekranlarında yayınlanan Survivor ünlüler ve gönüllüler olmak üzere iki takım yarışıyor. Dominik Cumhuriyet’inde yapılan yarışma altı yedi ay devam ediyor. Acun Medya tarafından maaş alıyorlar. Acun Ilıcalı ve ekibi tarafından yarışmacıların günlük hayatlarında kazandıkları maaşlar göz önüne alınarak ödeme yapılıyor.

Survivor Oyuncuları Ne Kadar Kazanıyor?

Suvivor yarışmasında ünlüler takımında bulunan yarışmacıların almış oldukları aylık maaşların 10 Bin TL ile 70 Bin TL arasında değişiklik göstermektedir. Gönüllüler takımındaki yarışmacıların ise almış oldukları ücret ünlü yarışmacılara göre daha düşük miktarda olduğu açıklanmıştı. 2022 yılında Survivor yarışmacılarının aylık maaşların 15 Bin 750 TL ile 51 Bin 450 TL arasında değiştiğini gösteriyor.

Survivor Maaşları 2022

İşte Acun Ilıcalı ve ekibi tarafından açıklanan survivor ünlüler ve gönüller adasında yer alan yarışmacıların haftalık aldıkları ücretler…

  • Mert Öcal haftalık alacağı ücret: 7 bin TL
  • Aycan Yanaç haftalık alacağı ücret: 9 bin TL
  • Barış Murat Yağcı haftalık alacağı ücret: 12 bin TL
  • Yasin Obuz haftalık alacağı ücret: 7 bin TL
  • Evrim Keklik haftalık alacağı ücret: 5 bin TL
  • Nisa Bölükbaşı haftalık alacağı ücret: 8 bin TL

👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu