Kimdir

Teoman Bayramlı Kimdir? Teoman Bayramlı Karakterini Kim Canlandırıyor?

Teoman Bayramlı Kimdir? Teoman Bayramlı Karakterini Kim Canlandırıyor? Can Nergis Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli? Can Nergis Nergis hangi filmlerde yer aldı? Sorularının yanıtlarını arayanlar için bu makalemizi hazırladık. TRT 1 ekranlarında yayınlanan Metamorfoz dizisi yer Teoman Bayram hakkında tüm bilinmesi gerekenleri derledik.

Teoman Bayramlı Kimdir?

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Metamorfoz dizisi Teoman Bayramlının hayatındaki önemli olayları anlatmaktadır. Teoman Bayramlı gençlik yıllarında uluslararası çevrelerce tanınan bir devrimcidir. Teoman Bayramlı, babasının . ölümünden sonra şirketin başına geçer. Şirketin başına geçtikten sonra hayatında büyük kırılmalar gerçekleşen Teoman bu noktadan itibaren tam anlamıyla bir kapitaliste dönüşür. .

Metamorfoz dizisinde Teoman Bayram karakterini ise Can Nergis canlandırmaktadır.


Teoman Bayramlı Karakterini Kim Canlandırıyor?

Metamorfoz dizisinde Teoman Bayramlı karakterini usta oyuncu Can Nergis canlandırmaktadır. 27 Mayıs 1985, İstanbul doğumludur ve 2024 yılı itibariyle 39 yaşındadır. İlk, orta ve lise hayatını İstanbul’da tamamlayan Can Nergis, Üniversite eğitimini Londra’da tamamlamıştır.

Can Nergis, Türkçe, İngilizce, Çince, Tay dilini ve Rusça bilmektedir. .

2011 yılında Türkiye’ye dönen Can Nergis oyunculuk kariyerine Herşeye Rağmen adlı dizide başlamıştır. 2014 yılında Paşa Gönlüm adlı diziye başlamış ancak daha sonra bırakmıştır. 2014-2015 sezonunda oynadığı Arka Sokaklar dizisinde rol almıştır. .

Maral ve Tatlı İntikam dizilerinde konuk oyuncu olarak yer almıştır. 2023 yılı itibariyle TRT 1 ekranlarında yayınlanan Metamorfoz dizisinde Teoman Bayramlı karakterini canlandırmaktadır.

Can Nergis: Instagram 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu