Sosyal Medya

TikTok Ağlama Efekti Nasıl Yapılır? TikTok Ağlayan Yüz Filtresi Nasıl Kullanılır?

TikTok Ağlama Efekti Nasıl Yapılır? TikTok Ağlayan Yüz Filtresi Nasıl Kullanılır? Sorularının yanıtlarına bu makalemizden ulaşabilirsiniz. Son zamanlarda çoğunluk ile TikTok ve İnstagram videolarında karşımıza çıkan ağlama efekti adını sizler için araştırdık.

TikTok Ağlama Efekti Nasıl Yapılır?

Instagram’da trend olan belirli bir ağlama filtresi olmasa da deneyebileceğiniz birkaç farklı hüzünlü filtre seçeneği var. Ancak bunların yalnızca makaralar için kullanılabileceğini unutmayın. Normal bir gönderi için filtreyi kullanamayacaksınız.

Başlamak için yeni bir TikTok hikayesi oluşturabilirsiniz. Ekranın sağ üst köşesindeki artı simgesine dokunun ve açılır menüden “Hikaye” seçin.

Ekranın altındaki beyaz parıltılara dokunun (kayıt düğmesinin hemen üstündedir) ve efektler penceresi açılacaktır. Sol üstteki minik büyüteci seçin ve açılan arama çubuğuna ‘ağlama‘ yazın.


TikTok Ağlayan Yüz Filtresi Nasıl Kullanılır?

TikTok’da filtreyi kullanmak için yukarıdaki adımları uygulamak yeterli olacaktır. TikTok hikaye kısmına gelin, Efeklete tıklayın, Efektler arasında gezintiye çıkın, Efekt ara özelliği gelince oraya “Ağlama Efekti” yazın, Ağlayan efektini seçin ve uygulayın.


İlginizi Çekebilir  👇

👉 TikTok “Red Dress Girl” Kırmızı Elbise Efekti 

👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu