Sosyal Medya

TikTok Fotoğraf Canlandırma Nasıl Yapılır? TikTok Resim Hareket Ettirme

TikTok Fotoğraf Canlandırma Nasıl Yapılır? TikTok Resim Hareket Ettirme. Son günlerde eski fotoğrafların canlandırıldığı videolar sosyal medyanın gündemine taşındı.! Herkesin ilgisini çeken fotoğraf canlandırma öncesinde internet ortamı üzerinde yapılırken artık uygulamalar üzerinden yapılabilmektedir. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz fotoğraf canlandırma uygulamaları ile kısa süre içerisinde eski fotoğrafları video haline getirebilirsiniz. Bu yazımızda myheritage fotograf canlandirma Fotoğraf Canlandırma Nasıl Yapılır fotoğraf canlandırma programları myheritage fotoğraf canlandırma ücretsiz indir myheritage fotoğraf canlandırma Apk indirme detayları yer almaktadır.

Tiktok Fotoğraf Canlandırma Nasıl Yapılır?

Son günlerde en çok kullanılan sosyal medya uygulaması Deep Nostalgia, fotoğrafları hayata geçiriyor. Gözlerin, uçuşun ve ağzın hareketlerini seçerek fotoğraf hareket ediyormuş gibi görünür. Uygulama, özellikle eski fotoğrafları video animasyonu yardımıyla canlandırmak için yapay zeka algoritmaları kullanıyor.

Deep Nostalgia, MyHeritage’ın önceden kaydedilmiş pilot videolarını kullanır. Bu videolar, animasyondaki hareketi tanımlar ve gerçek insan hareketi sekanslarından oluşur. Bir fotoğrafta birden çok yüz işlenebilir. MyHeritage Photo Enhancer’dan aktarılan fotoğraflar için en uygun oynatıcıyı seçtikten sonra, her yüzün gülümsemesini, göz kırpmasını ve hareket etmesini sağlayacak kısa bir video animasyonu oluşturulur.


Tiktok Resmi Hareket Ettirme Ücretsiz mi?

MyHeritage web sitesine yüklediğiniz fotoğraflardaki yüzleri tanıyarak ve onlara gerçekçi hareketler ve hareketler ekleyerek, hizmet bu fotoğrafların onları canlandırmasını sağlayabilir. Aynı anda birden fazla yüzü tanıyan derin nostalji özgürdür. Ancak servisi kullanabilmek için üye olmanız gerekmektedir.


Deep Nostalgia Nasıl Kullanılır?

Deep Nostalgia’yı Android veya iOS telefon modelleriniz için uygulama mağazalarından indirebilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra istediğiniz fotoğrafı sisteme yükleyebilir ve canlandırabilirsiniz.

My Heritage uygulamasının alternatifi olan REMİNİ uygulamasının fotoğraf canlandırma özelliği olduğunu biliyor muydunuz. Remini uygulaması üzerinden fotoğraf canlandırması yapmak için izlemeniz gereken adımlar;

  • Öncelikle akıllı cihazınıza Remini uygulamasını indirmeniz gerekmektedir.
  • İndirdiğiniz Remini uygulaması açıldıktan sonra “Face Animator” butonuna tıklamanız gerekir.
  • Gelen ekranda telefonunuzun galerisinde yer alan fotoğraflar listelenmektedir.
  • Fotoğraf canlandırılması yapılacak olan fotoğrafı seçmeniz gerekecek.
  • Seçilen fotoğrafta yüzü belirgin olacak şekilde kırpmanız gerekecek.
  • Kırpılmış olan fotoğraf için uygulama fotoğraf üzerinden çalışmaya başlamaktadır.
  • Bekleme süresinin tamamlanması ardından seçilen fotoğraf için 9 saniyelik hareketli video görebileceksiniz.

Son dönemlerden popüler olan fotoğraf canlandırma uygulaması ve alternatifini nasıl kullanabileceğinizi açıkladık. Umarız işinize yarar.

  • Remini uygulamasını Google Play Store üzerinden indirmek için TIKLAYINIZ.
  • App Store Remini indirme linkine BURADAN ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu