Gündem

Trendyol Gel Al Noktası Nedir? Trendyol Gel Al Noktası Nasıl Olunur?

Trendyol Gel Al Noktası Nedir? Trendyol Gel Al Noktası Nasıl Olunur?. Trendyol Gel Al Noktası satın aldığınız ürünleri kolayca teslim alabileceğiniz Gel Al şubeleri ve Gel Al kargo otomatlarından oluşan yerlerdir. Trendyol Gel Al hizmeti için ekstra bir ücret yoktur, Trendyol kargo ücret prosedürü geçerlidir. Trendyol Gel Al noktalarından aldığınız ürünleri 3 gün içinde teslim alabilirsiniz. 3 gün içinde teslim alınmayan ürünler satıcıya iade olarak geri gönderilir.

Trendyol Gel Al Noktası Nedir?

Trendyol Gel Al Noktaları siparişlerinizi teslim alabileceğiniz anlaşmalı esnaf noktaları, kargo şubeleri ve zincir mağazalardır. Siparişlerinizi Trendyol Express Gel Al noktaları, YK Plus teslimat noktaları, Yurtiçi Kargo şubeleri, Aykargo şubeleri, PTT şubeleri, MNG kargo esnaf ve şubeleri, Sürat Kargo şubeleri, Aras Kargo şubeleri ve esnaflarından teslim alabilirsiniz. Trendyol Gel AL Noktası seçip yaptığınız alışverişlerde 10 TL indirim kuponu kazanırsınız. Trendyol Gel Al Noktalarından siparişinizi alabilmek için Telefonunuza gelmiş olan teslimat kodunu, Gel Al şubesindeki görevliler ile paylaşarak siparişinizi alabilirsiniz.


Trendyol Gel Al Noktası Nasıl Seçilir?

Trendyol siparişinizi sepete ekleyin ardından, ödeme sırasında teslimat noktası olarak “Gel Al Noktası” seçiniz. Ardından gel al şubesi seçiniz. Siparişiniz Gel Al şubesine geldiğinde SMS ve e-posta ile size bildirilecektir. Seçtiğiniz Gel şubesinden siparişinizi 3 gün içinde teslimat kodu ile teslim alabilirsiniz. 3 gün içinde teslim alınmayan siparişler satıcıya geri gönderilmektedir.


Trendyol Gel Al Noktası Nasıl Olunur?

Trendyol Gel Al Noktası olmak için başvuru formunda sizden istenen bilgileri doldurarak talep de bulunabilirsiniz. Başvurunuz Trendyol ekipleri tarafından değerlendirilip size olumlu ya da olumsuz dönüş yapılır.

Trendyol Gel Al Noktası Başvurusu İçin TIKLAYINIZ.


👉 Trendyol Teslimat Noktası Nasıl Olunur?

👉 Öğrenci Gündemi’ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu