Sıradaki içerik:

Cumartesi Anneleri Nedir?

Trendyol Sipariş İptali Nasıl Yapılır?

avatar

admin

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Trendyol dan sipariş verip daha sonra farklı nedenlerden dolayı sipariş etmek isteyebilirsiniz. Bu durumda nasıl bir yol izleyeceğinizi bu makalemizde tüm detayları ile izlenecek yolları anlatacağız. İşte Trendyol Sipariş İptal etme işlemleri

Trendyol sipariş iptal etme işlemlerini ürünü teslim almadan önce ve aldıktan sonra yapabilirsiniz. Trendyol sipariş iptal etmek için Trendyol mobil uygulamasının cihazlarınızda yüklü olması gerekmektedir.

Trendyol Sipariş İptali yaparken izlenilecek adımlar:

1. trendyol.com ve mobil uygulamalarda yer alan “Hesabım” bölümünden “Siparişlerim’e“ gidin.

2. “Detaylar” butonuna basın ve siparişinizin detaylarını görüntüleyin.

3. “Kolay İade Talebi Oluştur” butonuna basın.

4. İade edilecek ürün ve iade nedeni seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.

5. Kargo seçiminizi yapın.

6. Ekranda çıkan iade kargo kodunu not alın. İade kargo kodunuza “Siparişlerim” sayfasından ve üyelik mail adresinize gönderilen bilgilendirme mesajından da ulaşabilirsiniz.

7. İade edilecek ürünler ile birlikte faturayı tek bir pakete koyun. (Her bir teslimat için iade kodu ayrı ayrı alınmalı ve paketler ayrı ayrı hazırlanarak kargoya verilmelidir.)

• Faturanız yoksa aşağıdaki bilgileri boş bir kağıda yazıp iade paketinin içine koyup iadenizi yapabilirsiniz.

-Ad Soyad:

-Sipariş No:

– İade Nedeni:

8. Paketi iade kargo koduyla birlikte seçtiğiniz kargoya 7 gün içinde teslim edin. Kodu vermeniz yeterlidir, ayrıca bir İade adresi belirtmeniz gerekmez. 7 günü geçirdiğiniz durumda yeniden iade kargo kodu almalısınız.

 

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli