Teknoloji

Türkiye’de Olmayan Netflix İçerikleri Nasıl İzlenir?

Türkiye’de Olmayan Netflix İçerikleri Nasıl İzlenir?. Netflix’in Türkiye arşivinde yüzlerce dizi olabilir fakat Netflix’in orijinal arşivi kadar dolu değil. Bunun sebebi ise Netflix’in kurulduğu tarihten, 2016’ya kadar kapalı kutu gibi sadece Amerika/Kanada ülkelerine hizmet vermesinden kaynaklıydı. Bu yüzden arşivi çok geniş ve izleyeceğimiz yüzlerce, binlerce dizileri mevcut.

Türkiye’de Olmayan Netflix İçerikleri Nasıl İzlenir?

Netflix’in orijinal şovlarının hayranıysanız. Ancak kaydolduğunuz hesap aslında bölgenizle bağlantılı değildir – Netflix bunun yerine nereden izlediğinize bağlı olarak size neyi göstereceğini seçer. Bu, bunun üstesinden kolayca geçebileceğiniz ve dünyanın diğer yerlerinden şovları izleyebileceğiniz anlamına gelir. Bu ABD kullanıcıları için de geçerlidir – en büyük kitaplığa sahip olabilirler, ancak genellikle Netflix ABD’de bulunmayan ancak dünyanın diğer bölgelerinde hala mevcut olan içerik vardır. Ve bunu yapmak oldukça basit. Diğer ülkelerde bulunan Netflix içeriğini izlemek için yapabilecekleriniz:

1) Smartflix Bölgenizi Değiştirin

Smartflix değiştirebilir ve istediğiniz içeriğin mevcut olduğu bölgelere bakabilirsiniz. Ancak dizüstü bilgisayarınızda izliyorsanız, bunun yerine Smartflix.io’da bulunan Smartflix uygulamasını deneyebilirsiniz . Konum kısıtlamalarını aşmak için proxy kullanır ve size tüm küresel Netflix içeriği koleksiyonunu gösterir – yalnızca Netflix ABD veya Netflix Almanya veya başka bir ülkeyi tek seferde kontrol etmek yerine, tüm bu sitelerdeki içeriği tek bir yerde görebilirsiniz.


2) UnoDNS

Netflix veya YouTube gibi içerik sağlayıcıları ABD’den veya seçtiğiniz başka bir ülkeden geldiğinizi gösteren, yükleyebileceğiniz birkaç program vardır. Bunlardan en bilinen ve en popüler olanı muhtemelen UnoDNS‘dir.

UnoTelly UnoDNS, Netflix, Hulu, Spotify ve diğer bölge kilitli kanallar gibi çevrimiçi hizmetleri kullanmanıza izin verir. İster Windows, Mac veya Linux’ta olun PC’nizde çalışır ve ayrıca iPhone, iPad, Android ve popüler oyun konsollarının çoğunda çalışır.


3) TunnelBear

En iyi seçenek muhtemelen bir VPN hizmetine kaydolmaktır bu sadece bölgenizi değiştirmenize izin vermekle kalmaz, aynı zamanda verilerinizin ISS’nizden bile gizli kalmasına yardımcı olur; bu, birinin ziyaret ettiğiniz siteleri izlemesini engellemek veya göz atmanıza ek bir koruma katmanı eklemek için kullanılabilir.

Yükledikten ve çalıştırdıktan sonra, bağlanmak istediğiniz ülkeyi seçersiniz ve ardından Netflix‘i veya başka bir uygulamayı çalıştırabilir veya herhangi bir web sitesini normal şekilde açabilirsiniz.

Bunlar, istediğiniz herhangi bir bölgeden Netflix izlemek için bulduğumuz en kolay ve en güvenilir üç yöntemdir.


İlginizi Çekebilir 👇

👉 Deneyiminizi Geliştirmek için 9 Netflix Hilesi

👉 Netflix Party Nasıl Kullanılır?

👉 Öğrenci Gündemi’ni Instagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu